|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tiste, ki niste dojile
21.3.2005 23:14:10   
Anonimen
Zanima me, kdaj ste dobile prvo menstruacijo po porodu. Jaz sem malega dojila le v porodnišnici, doma pa sva se trudila nekje 10 dni, pa ni šlo, tako da je mleka kmalu zmanjkalo, pa saj ga tudi veliko ni bilo. Zanima me, kdaj lahko pričakujem prvo menstruacijo? Kako je bilo pri vas?

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tiste, ki niste dojile
21.3.2005 23:29:09   
simona9
Pri vsaki je različno.
Midva sva se dojila 1 mesec, M. sem dobila takoj naslednji mesec.

Lp:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tiste, ki niste dojile
22.3.2005 7:15:55   
KIRA
to je različno. mani je mleko 1 mesec blo super, pol do konca 3 je pa zmanjkalo. m sem pa dobila še ko sem dojila, po 6 tednih!, pol pa redno kot vedno..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tiste, ki niste dojile
22.3.2005 13:02:16   
ZARA
po 8 tednih...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tiste, ki niste dojile
22.3.2005 15:58:55   
Anonimen
Dojila 15 mesecev, pet mesecev poporodu dobila M.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Tiste, ki niste dojile
22.3.2005 19:50:55   
Blink1
Dojila 3 tedne...en mesec kasneje dobila M:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Tiste, ki niste dojile
22.3.2005 20:53:11   
Anonimen
Hvala, punce, za odgovore. Torej, ni nekega pravila, lahko le čakam, kdaj bo ta :hudicek:M prišla. Upam, da še nekaj časa ne, se je nič ne veselim.

ANDRA, daj se prijavi, da ti lahko pišem na privat. Torej si rodila malo pred mano, naš bo 2 meseca star v nedeljo. Drugi obisk v posvetovalnici imava v torek, tako da zaenkrat še ne vem, kakšne imava mere. Na prvem pregledu, ko je bil star en mesec, sva bila težka 4290 g in velika 54,7 cm. Piši kaj!

Bye,

Blacky :rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Tiste, ki niste dojile
22.3.2005 20:59:05   
Blink1
Blacky

Če pa si slučajno še izčrpavaš mleko, pa nehaj. Ker M praviloma ni, ko je mleko:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Tiste, ki niste dojile
22.3.2005 21:10:06   
Anonimen
Žal že dolgo nimam mleka več oz. ga nisem nikoli imela veliko. Je viroza posegla vmes in nama uničila te lepe trenutke, ki bi jih lahko preživljala.:((:((:((:((:((

Bye,

Blacky

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?