|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 20:55:03   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Ti si ga kar privošči. Jaz sem včasih tud po cele noči delala. En pirček sem pa vmes spla, da se mal potolažim user posted image


grem hladilnik premetat, sam dvomim, da je kej... pr nas zaloga hitr skopni (pa ne zarad meneuser posted image )

vidm, da ste ene že na fuzbalu.. jaz bi zaspala zraven user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 20:55:29   
Pija76
Mismis nisi zajebala, sem pa res na prste prštela - sej sem napisala 4 mesece user posted image .

Kako si?

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 20:56:30   
Abra
Čer user posted image
spet fuzbal gledate? user posted image se mi zdi, da bi naša pupa tudi rada to počela user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 20:58:09   
Abra
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

za jutri drage srčice......
 
Gigi1 - UZ
Lučka25 - UZ 
mateja_goljev - UZ
user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
womanpolice - punkcijauser posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image
 
 



se še jaz malo šlepam, ko je že tko fajn narejeno user posted image dobro opravite!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 20:58:21   
Darja*
čer mačke moje

mene še kr vse srbi srbi,srbi,..madona, ne vem več kje se naj čoham, ker me že vse boli in peče. Menopur sem vedno dobivla skupaj z diphelerine,..po 2 ampuli, zdaj pa imam samo mnopur 4 ampule,..nikli nisem imela težav, na glej ga zlomka,zdaj pa tole srbenje. Povsod me rbi, stegna,trebuh,dojke,..spoda,..grrruser posted image Sem včeri klicala sojo G pa ji povedala kako in kaj pa mi rekla naj si grem canasten kupit, za od spodaj, pa se mi zdi da mi nič kaj ne pomaga. Jutri imam UZ, moram jim povedat da me srbi,..bomo videli kaj bodo rekli. Upam da mi nezmanjšajo doze, ker pol ne bom nič jajc znesla,..heheuser posted image user posted image


lepo ajajte dekline

nočko

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 20:58:30   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Mismis nisi zajebala, sem pa res na prste prštela - sej sem napisala 4 mesece user posted image .

Kako si?


Pija, jaz v redu, sama tako kot ti. Pri vas je žena na službeni, pri nas mož. Ej koliko ima tvoj mož telefon, lahko bi si midva družbo delala user posted image user posted image user posted image
Kdaj ti prideš domov?


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 21:00:00   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Darja*

čer mačke moje

mene še kr vse srbi srbi,srbi,..madona, ne vem več kje se naj čoham, ker me že vse boli in peče. Menopur sem vedno dobivla skupaj z diphelerine,..po 2 ampuli, zdaj pa imam samo mnopur 4 ampule,..nikli nisem imela težav, na glej ga zlomka,zdaj pa tole srbenje. Povsod me rbi, stegna,trebuh,dojke,..spoda,..grrruser posted image Sem včeri klicala sojo G pa ji povedala kako in kaj pa mi rekla naj si grem canasten kupit, za od spodaj, pa se mi zdi da mi nič kaj ne pomaga. Jutri imam UZ, moram jim povedat da me srbi,..bomo videli kaj bodo rekli. Upam da mi nezmanjšajo doze, ker pol ne bom nič jajc znesla,..heheuser posted image user posted image


lepo ajajte dekline

nočko


Darja, ti kar povej jutri, da te srbi, s tem se ni za hecati. Upam pa tudi, da ti ne bodo zmanjšali doze in da boš imela lep pridelek. Javi se še kaj


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Darja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 21:00:37   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Mismis nisi zajebala, sem pa res na prste prštela - sej sem napisala 4 mesece user posted image .

Kako si?


Pija, jaz v redu, sama tako kot ti. Pri vas je žena na službeni, pri nas mož. Ej koliko ima tvoj mož telefon, lahko bi si midva družbo delala user posted image user posted image user posted image
Kdaj ti prideš domov?



To ti pa ne povem!!!! user posted image  Pridem pa že ju3, komaj čakam, baje ima hiška novo oblekico user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 21:04:07   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Mismis nisi zajebala, sem pa res na prste prštela - sej sem napisala 4 mesece user posted image .

Kako si?


Pija, jaz v redu, sama tako kot ti. Pri vas je žena na službeni, pri nas mož. Ej koliko ima tvoj mož telefon, lahko bi si midva družbo delala user posted image user posted image user posted image
Kdaj ti prideš domov?



To ti pa ne povem!!!! user posted image  Pridem pa že ju3, komaj čakam, baje ima hiška novo oblekico user posted image


sej jutri tudi moj prideuser posted image
a potem imate novo fasado? Super


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 21:06:18   
ledenka
a same obletnice user posted image  

moj je tudi na službeni poti, sem ga malo v Pariz poslala user posted image  

tako da bomo danes za spremembo samo 4 v postelji... drugače nas je 5. gnečaaaaa user posted image

< Sporočilo je popravil ledenka -- 21.10.2008 21:08:29 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 21:07:44   
miska73
Evo za naše fuzbalerke... Fabio brez dresa...

user posted image


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 21:07:59   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

a same obletnice user posted image  

moj je tudi na službeni poti, sem ga malo v Pariz poslala user posted image  


pa kaj smo same slamnate vdove tu gor?


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 21:10:09   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

a same obletnice user posted image  

moj je tudi na službeni poti, sem ga malo v Pariz poslala user posted image  


pa kaj smo same slamnate vdove tu gor?



se bom še zasekirala, kaj se to dogaja, da ni nikjer nobenega user posted image  moj pride komaj v četrtek ponoči, pri tebi bo pa že jutri potres user posted image  meni se volja do seksa še ni vrnila user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 21:12:05   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

a same obletnice user posted image  

moj je tudi na službeni poti, sem ga malo v Pariz poslala user posted image  


pa kaj smo same slamnate vdove tu gor?



se bom še zasekirala, kaj se to dogaja, da ni nikjer nobenega user posted image  moj pride komaj v četrtek ponoči, pri tebi bo pa že jutri potres user posted image  meni se volja do seksa še ni vrnila user posted image  


ma Ajsi, dvomim da bo jutri pri nas potres, jutri pričakujem user posted image bljak


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 21:12:34   
Abra
tuki ena, ki ni slamnata vdova user posted image moj je za računalnikom in še kar dela ... pol skoraj sem user posted image zato pa jaz malo težje tapkam, ker moji ta položaj čisto nič ne paše. Bom vidla, kolko bom še zdržala

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 21:13:33   
n74
Ja, ma res...tut js mam ful povečan izcdk , kukr d mi je kašn že poču...sej zato cvikam jajc....deeeeeej, hitro še dva dni, d vidm pol kolk naprej....
IZVIRNO SPOROČILO: netka34

Ojla punce!

No, pa sem se opogumila, da tudi na tej temi kaj napišem, sedaj sem samo brala in brala in upala, da mi tega ne bo treba,...postopka mislim, zdaj pa je kar je...se že veselo špikam. Danes sem 6-sti dan ciklusa oz.5 dan menogona in imam čisto isto probleme kot Netka34. Sem že iskala po forumu, če se je že kateri to zgodilo (izcedek mislim) in potem ravno ko se pripravim, da napišem vprašanje, dobim odgovor. A mislite, da to ni ovulacija? Meni se taka sluz pojavi (če se) približno 14 dan ciklusa. A je to posledica prekomernega uživanja jajc in piva? Tud te navade sem se nalezla od vasuser posted image .
Jaz sem pri Rešu in imam prvi UZ v četrtek. Kdaj približno pa lahko računam na punkcijo?
Pozdrav soborkam in na zdravjeuser posted image

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 21:14:27   
Pija76
Mismis ja novo fasado imamo, sam zdele me bo pa kar mal kap butnla od cene user posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 21:15:49   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

a same obletnice user posted image  

moj je tudi na službeni poti, sem ga malo v Pariz poslala user posted image  


pa kaj smo same slamnate vdove tu gor?



se bom še zasekirala, kaj se to dogaja, da ni nikjer nobenega user posted image  moj pride komaj v četrtek ponoči, pri tebi bo pa že jutri potres user posted image  meni se volja do seksa še ni vrnila user posted image  


ma Ajsi, dvomim da bo jutri pri nas potres, jutri pričakujem user posted image bljak



ali pa... ja vem, jaz sem res optimistična user posted image  

hello, n74 user posted image  ne sekiraj se glede izcedkov, ti kažejo samo to, da jajčka zorijo!


grem Housa gledat user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 21:16:16   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

tuki ena, ki ni slamnata vdova user posted image moj je za računalnikom in še kar dela ... pol skoraj sem user posted image zato pa jaz malo težje tapkam, ker moji ta položaj čisto nič ne paše. Bom vidla, kolko bom še zdržala


o Abra, a spet gimnastičarka čez kolebnico skače?


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 21:17:54   
Pija76
N74, Netka in Gigi izcedek ni od ovulacije zato se ne obremenjujte, to je sluznica pomoje.

N74 sem te hotla ravno danes podrezati al misliš sam brat al se tud kaj javit user posted image , in evo te - WELCOME!

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 21:18:50   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: n74

Ja, ma res...tut js mam ful povečan izcdk , kukr d mi je kašn že poču...sej zato cvikam jajc....deeeeeej, hitro še dva dni, d vidm pol kolk naprej....
IZVIRNO SPOROČILO: netka34

Ojla punce!

No, pa sem se opogumila, da tudi na tej temi kaj napišem, sedaj sem samo brala in brala in upala, da mi tega ne bo treba,...postopka mislim, zdaj pa je kar je...se že veselo špikam. Danes sem 6-sti dan ciklusa oz.5 dan menogona in imam čisto isto probleme kot Netka34. Sem že iskala po forumu, če se je že kateri to zgodilo (izcedek mislim) in potem ravno ko se pripravim, da napišem vprašanje, dobim odgovor. A mislite, da to ni ovulacija? Meni se taka sluz pojavi (če se) približno 14 dan ciklusa. A je to posledica prekomernega uživanja jajc in piva? Tud te navade sem se nalezla od vasuser posted image .
Jaz sem pri Rešu in imam prvi UZ v četrtek. Kdaj približno pa lahko računam na punkcijo?
Pozdrav soborkam in na zdravjeuser posted image


n74 prozdravljena med nami, lepo da si se nalezla od nas naših najlepših navad (beri piva in jajc ). Za točen datum punkcije ti težko povemo pred prvim UZ-jem, v četretek ko boš videla približno velikost svojih foliklov bo male bolj jasno. Želim ti veliko sreče v postopku, če pa želiš, da te dodamo na seznam pa samo reci, toliko da vem, te bomo spodbujale in navijale zate




< Sporočilo je popravil mismis -- 21.10.2008 21:19:19 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 21:19:38   
miska73
Kaj je punce, a dons bote pa samo jamrale, kako ste same...

N74, dobrodošla. Jst se ne bi sekirala preveč glede izcedka. Kako pa folikli rastejo je pa odvisno od posameznice do posameznice.
Punkcije pa najverjetneje ne boš imela pred 12. dnem ciklusa. Ti kar pivo in jajca, ampak pretiravat pa tudi ni treba.

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 21:19:54   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Mismis ja novo fasado imamo, sam zdele me bo pa kar mal kap butnla od cene user posted image


jap tudi mene je, ko so jo nam delaliuser posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 21:20:12   
n74
hello, n74 ne sekiraj se glede izcedkov, ti kažejo samo to, da jajčka zorijo!
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Pa ni to malo prehitro - šesti dan? A to pomeni, da bom imela prej stopko in punkcijo?
Uf, sem sitna, pa nešolanauser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 21:20:58   
Abra

IZVIRNO SPOROČILO: mismis
o Abra, a spet gimnastičarka čez kolebnico skače?



že dva dni ne da miru user posted image bi počasi že kako pavzo pričakovala, pa nič. očitno se ne zna zmatrat ...
Bo treba kar počas na bok, lepo se mejte. Pa še kaj zame spijte user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?