|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kuža na baterije
17.11.2008 14:57:29   
0509d
Moja 3 letnica je nora na kužke...seveda prave, ker si pa pravega ne moremo privoščiti imamo že polno stanovanje plišastih kužkov. Zdaj pa bi ji rada kupila takšnega na baterije, ki hodi, laja,....pač kot pravi kuža.
kje bi lahko kupila kakšno lepo kepico.

hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kuža na baterije
17.11.2008 16:46:00   
ona
Jaz sem naši lani vzela tako mucko,ki prede,mijavka,renči,se skloni...zgleda,kot taprava,ko smo meli obiske so vsi mislili,da je pravauser posted image
Smo jo pa vzeli v trstu-Torri"d Europa in,če me spomin ne vara so meli tudi kužke,je za it pogledat,ker ponavadi imajo Italijani ful takih igrač,ki jih tukaj ne najdešuser posted image

(odgovor članu 0509d)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kuža na baterije
17.11.2008 20:52:30   
Naja31
V soboto sem jih videlav Baby centru.

Moj starejši sin ga želi od Dedka mraza. 

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kuža na baterije
18.11.2008 9:44:54   
ninini
Mi smo lani kupili Pipi maxa kužka in je še vedno aktualen -hodi ,pije,lula,laja....

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kuža na baterije
18.11.2008 11:56:09   
katra55
Mi imamo Pipi max-a.
V Baby centru prodajajo interaktivne kužke (lajajo in mahajo z repom), stanejo pa 39€.


< Sporočilo je popravil katra55 -- 18.11.2008 11:58:09 >

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kuža na baterije
21.11.2008 11:03:19   
Tina26
Eno vprašanje na temo interaktivnih kužkov :)
Naša 4 letnica si ga tudi želi, vendar imamo doma še eno deklico staro 1.5let, ki je nora na kužke... In ona ga bo verjetno dobesedno vlačila po rokai - in ji bo tudi verjetno kdaj na tla padel. Pravi kuža se postavi na nogice - ta pa verjetno ne user posted image

Zanima me namreč - koliko so te kužki kaj občutljivi, oz ali se hitro polomijo?
Dajte malo napisat lastnice Pipi Maxov in podobnih kužkov, kakšne so kaj vaše izkušnje -prosim :)

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?