|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November IVF/ICSI
22.11.2008 12:47:41   
želvica99
Zarja ti si res faca, ko si tko vesela, si kot en otročekuser posted image

Bumo seveda ti gre na živce prestavljanje na kasnej, te čist štekam, sam je pa po svoje tud riziko, če maš že zdj HS, ker se ti lahko pol poslabša. Ti jim poskus zaupat pa bouser posted image

Bambi sem hodila in res sem imela manj foliklov, ampak na koncu so ble pa celice ful boljše, saj kar se tiče pol razvoja zarodkov. Tko da upam, da pomagauser posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: go girl
22.11.2008 12:48:19   
zarja1
Babe a je pametno tud ingver in malinine liste naprej pit, ko jemlješ estrofem......sem pozabla kaj smo že rekle...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: November IVF/ICSI
22.11.2008 12:49:49   
zarja1
Bumo, če je že zdaj hiperca pol se bojim, da ti ne bo punkcija odpadla. Stopka namreč hiperco potencira. Držim pesti, da se ti vse lepo izteče.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 22.11.2008 12:53:17 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: go girl
22.11.2008 12:50:21   
želvica99
Hvala Zarjauser posted image  A veš da je pa men na akupunkturi reku (čist na konc), da se igverja ne sme pituser posted image , sem tud navalila na njega.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: November IVF/ICSI
22.11.2008 12:50:45   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99
Zarja ti si res faca, ko si tko vesela, si kot en otročekuser posted image

v srcu bom tud to vedno ostala......user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: go girl
22.11.2008 12:50:58   
Bumo
Bumo seveda ti gre na živce prestavljanje na kasnej, te čist štekam, sam je pa po svoje tud riziko, če maš že zdj HS, ker se ti lahko pol poslabša. Ti jim poskus zaupat pa bo


Ja, saj vem. Ne mislim nikamor silit skozi zid. Že vedo, kaj delajo, jim zaupam.
Če čez 3 mesece, pa čez 3 mesece. Prevelik rizik. Sem pa vseeno malo razočarana.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: go girl
22.11.2008 12:52:00   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Hvala Zarjauser posted image  A veš da je pa men na akupunkturi reku (čist na konc), da se igverja ne sme pituser posted image , sem tud navalila na njega.

ma ja, sej se tudi meni tak zdi. Da se ingver pije le do user posted image  al pa do punkcije, pol pa kao ne. Pri pingvinčkih pa samo do rdečke.
To ziher ve Ajsi......pomagaj!!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: go girl
22.11.2008 12:52:39   
zarja1
o mami Goldy...kako ste?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: November IVF/ICSI
22.11.2008 13:03:41   
bambi75
Zarjica ti kar spij pivce, če pa v ponedeljek še ne pade stopka, pa te bom po MB klicala in bova kakšnega skup spile. user posted image

Želvica hvala za odgovor. Kaj pa glede dolžine špikanja, aje bila tudi kakšna razlika? Jaz bi morala glede na prejšnje postopke danes že dobiti stopko. Glede števila pa še ne vem. Ponavadi sem imela stalno več foliklov na desni tokrat pa na levi. Upam, da ne bodo na levi prazni, tako kot se mi je pri Rešu naredilo. Pa zakaj se ingverja ne sme pit, ker jaz ga tudi.

Bumo no sedaj pa sem 100% katera si. user posted image  Sem se potem danes s tisto, ki je čakala na punkcijo malo pogovarjala in ji kar zavidala, da se ji ni treba več pikat. Mislim pa, da sem te večkrat videla, že prvič ko smo prišli po Dipherline.

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: November IVF/ICSI
22.11.2008 13:09:02   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

Zarjica ti kar spij pivce, če pa v ponedeljek še ne pade stopka, pa te bom po MB klicala in bova kakšnega skup spile. user posted image

NORMALNO......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: November IVF/ICSI
22.11.2008 13:17:27   
Bumo
Bumo no sedaj pa sem 100% katera si. Sem se potem danes s tisto, ki je čakala na punkcijo malo pogovarjala in ji kar zavidala, da se ji ni treba več pikat. Mislim pa, da sem te večkrat videla, že prvič ko smo prišli po Dipherline.


No, sva se končni našliuser posted image . Jaz sem sicer že sumila, da vem ktera si, ker zadnjič, ko si rekla, da si
sedela pri vratih, sem se spomnila samo tebe ,ker me strašno spominjaš na sestro od
moje bivše sošolkeuser posted image .

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: November IVF/ICSI
22.11.2008 13:20:12   
miska73
Bambi Bumo pa kaj ste ve v MB tak sramežljive.

Bumo ti se pa zelo pazi v teh dneh, ker imaš verjetno enormno povečane jajčnike.
Pazi predvsem, da ne narediš kakšnega sunkovitega giba.
Za to ali bo zdaj ET ali pa kasneje se pa ne preveč sekirat.

Poglej našo Zarjo, ki bo sedaj v polni kondiciji in čisto naspidirana sprejela svoje otročke.

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: go girl
22.11.2008 13:36:04   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: bambi75
No pa še moje poročilce.
Jajčka tokrat nekaj štrajkajo, tako, da imam ponovni UZ zopet v ponedeljek. 24.11.

pivo pivo pivo!!!!!!!!!! Bom še jaz enga za tebe!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


Se kar pridružim tu! user posted image  user posted image user posted image user posted image  

No, pa za stimulacijo: Malo tegale:

user posted image

No, edino, če maš raje romatične ...

user posted image

Pa na zdravje!

user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: November IVF/ICSI
22.11.2008 13:38:10   
bbpikica
Dan vsem.
Netka edino kar ti lahko rečem je da user posted image user posted image  s tabo in ti pošiljam veliko lepih in pozitivnih misli.
Želim da gre vsem puncam v postopku dobro in da bodo končni rezultati odlični.
Moj rota virus je pa mutiral v bakterijsko okužbo in sem na antibiotiku Primotrnuser posted image user posted image . Obup že deset let nisem jemala nobenih zdravil zdaj pa tole. Upam da bo v ponedeljek izvid kaj boljšiuser posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: go girl
22.11.2008 13:41:54   
lučka 25
netka, žal mi je. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


zarja, bo akcija. Za čaj pa ne vem kko j. Jaz sem ga pila do punkcije, potem pa nič več. Kako je pri zamrznjenčkih se mi pa še sanja ne.



bambi, potem pa naj danes punce zrihtajo fotostimulacijo, ti si natoči kozarec piva in folikli bodo kar ponoreli.


vijolica, žal ti ne morem pomagati, ker n vem kaj pomeni ta pikica.


želvica, jaz nisem imela nobenih nosečniških znakov, semp aimela veliko znakov, kot jih imam pred M. Ko sem imela tiste mini izcedke pred testom, sem mislila, da je vsega konec prav zaradi hudih krčev, kot jih imam pred vsako M. Ampak poglej me sedaj, sem noseča, pa nisem imela prej nobenega nosečniškega znaka. Tako, da ne se obremenjevat z znaki, ker jih ima vsaka drugačne.
Sem pa že dojela, da sem noseča, ker me zadnje dni vsaj 2x na dan oblije slabost. K sreči bruham ne. Seveda pa koooomaj čakam četrtek, ko bo ata Reš rekel, da je vse v redu in koliko se jih je prijelo.user posted image


Bumo, potem pa se ti res obeta huda HS. Upam, da se bo dalo vse urediti. Drugače te p čaka podobna zgodba kot pri zarji. Upam, da se bo vse uredilo tako, da bo najboljše za tebe in bodoče otročke.


Pija, pridna fatica. Meni pa se ne ljubi. Če si glih v zaletu, lahko še pri mni malo s secalcem ltiš naokoli.user posted image


miška, kako si kaj? A še kaj kravco sanjaš? Mene še kar gleda iz kota dnevne.user posted image


Evo, Se* je že poskrbela za stimulacijo.user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: go girl
22.11.2008 13:42:04   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks



PS ponovno se približuje dan x - blu je modro, blu je .....



Evo, jaz že navijam za user posted image . user posted image
 
user posted image

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: November IVF/ICSI
22.11.2008 13:46:01   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

Dan vsem.
Netka edino kar ti lahko rečem je da user posted image user posted image  s tabo in ti pošiljam veliko lepih in pozitivnih misli.
Želim da gre vsem puncam v postopku dobro in da bodo končni rezultati odlični.
Moj rota virus je pa mutiral v bakterijsko okužbo in sem na antibiotiku Primotrnuser posted image user posted image . Obup že deset let nisem jemala nobenih zdravil zdaj pa tole. Upam da bo v ponedeljek izvid kaj boljšiuser posted image


bbpikica, pa saj to je noro. A zdaj si pa še bakterijsko okužbo dobila. No tako hudega primera pa še nisem zasledila. Delam v vrtcu in je rota virus prisoten vsaj v kakšni skupini jeseni in spomladi. Jaz ga ponavadi dobim in takoj ko dobim drisko, začnem piti coca-colo in jem slane palčke (to nam je svetovala pediatrinja, ko sem delal še v drugem vrtcu). Meni to pomaga. Sem ga pa pokasirala slab teden po ET. K sreči sem bila zvečer že kot nova, je trajalo samo pol dneva. Hitro ga dobim in še hitrejše se mi ga uspe znebit.

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: November IVF/ICSI
22.11.2008 14:01:19   
Shadow
Bumo in Bambi75, škoda, da niso naše jajčke podobno odreagirale, da bi se lahko še kaj srečale.

Bumo, kaj ti naj rečem, verjamem, da si razočarana, ampak tvoje zdravje je najpomembnejše! Brez zdrave mamice ni srečnih otročičkov, tako da globoko vdihni in zaupaj zdravnikom. Oni vedo, kaj delajo, pa čeprav smo v danem trenutku zaradi njihovih odločitev morda malo razočarane.

Bambi, hitro pivo pit!!! Jaz sem v tem tendu vsak dan enega malega Laškega! user posted image  No, saj ne vem, če je koristilo ali škodilo, mi je bilo pa prav fajn - tako zvečer enega spijuckat. Držim pesti!

No, jaz sem včeraj ubodla stopko, ju3 pa se grem spunktirati. Upam, da ne bo preveč praznih 'srečk' na tokratnem srečelovu.

Ampak res škoda, da se nismo zmenile, da bi se prepoznale in pocukale za rokav. Bi bilo še bolj fajn tukaj gori potem klepetati.

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: go girl
22.11.2008 14:53:30   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99
Kruce kaj je to dan x, res ne vem, sori blond semuser posted image


Dan x ali pač dan D = dan ko bomo probal uno palčkouser posted image

Ti kar bodi blond, so mi všeč! Še slikco mi pošlji...user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: bambi75
Kruce naj bo tokrat močno blu.


Hvala bambi75. Poznam dve ki sta zanosili po prvi rundi Klomifena, vendar ne polagam preveč upanja na to.

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: go girl
22.11.2008 15:17:40   
Serendipity
O, kruce - Držimo pestke, da sta kaj uštimala in da se bo na testku zasvetil user posted image user posted image  user posted image  Kdaj pa bo dan D (oz bolj dan T(est)?

user posted image

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: November IVF/ICSI
22.11.2008 15:21:31   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Shadow


No, jaz sem včeraj ubodla stopko, ju3 pa se grem spunktirati. Upam, da ne bo preveč praznih 'srečk' na tokratnem srečelovu.



O, jutri? user posted image  user posted image user posted image  Da bo čimprej za tabo, pa da bodo lepe kindersurprise nagrade v frnikolcah!

Še ena zate: user posted image

BTW - ti si to v MB-ju? Ker če se nisi videla z Bambi, boš pa zjutraj ob 8 ziher videla mene pred UZ-jem user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: November IVF/ICSI
22.11.2008 15:24:06   
Sulfinija
Eno vprašanje punce.
 
Z mojim grema na dopust iz starega na novo leto in jaz bom od božiča naprej na injekcija beri IVF in mene zanima ali smem tokrat v savnouser posted image ali ne?

LP Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: November IVF/ICSI
22.11.2008 15:53:41   
bbpikica
lučka hvala saj iz ta hudga sem že ven. Me pa skrbi izvid blata ker je bila kri prisotna, dobim ga pa šele v torekuser posted image . Se mi zdi, da mi je zadnje leto odkar sem v postopkih mal imunski sistem padel pa tud precej se počutim izčrpano. Ma bom že preživela če kaj hujšga ne bouser posted image
Kruce ful držim fige, da se orgn user posted image  pokaže in vama polepša veseli december
Zarja bravo za user posted image  in začetek priprav na sprejem user posted image user posted image
Shadow bravo za stopko in naj bo punkcija hitro mimo

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: November IVF/ICSI
22.11.2008 16:07:28   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija

Eno vprašanje punce.
 
Z mojim grema na dopust iz starega na novo leto in jaz bom od božiča naprej na injekcija beri IVF in mene zanima ali smem tokrat v savnouser posted image ali ne?

LP Mojca


Bolje da ne.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: November IVF/ICSI
22.11.2008 16:38:00   
Goldy
Jaz tu!!!user posted image

zarja1 - se nimam kaj za pritoževat, zbiram moči za poletje, ko ne bo več toliko spanja, pa sprehode..... pa žuljenje našega malčka. Vsak ene par ur slabosti - to pač spada zravenuser posted image , vsaj zraven mene. Domači me pa razvajajo!user posted image

želvica - jaz sem bila zelo presenečena, da se mi je hiperca po ET pojavila in še s tekočino v želodcu. Haloo.. Je pa res da je trajalo, da so se mi jajčniki umirili in nehali bolet. Pa mi jih je prešnji četrtek spet mal prežokala s tisto palčko na vaginalnem UZ (pa kot sem razumela še otrok na levi strani leži). No, zdaj je pa dobro. Moram potrkat. Veliko pit. Samo jaz ne morem več.user posted image Sem bila že čist nora z vodo, čajem, razredčenim sokom.

sulfinija - jaz ne bi šla v savno, to pregrevanje, kaj pa vem. Mogoče se motim, samo... Uživajta brez savne.user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?