|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 12:23:32   
ella.
tane&giottek, jaaaaaaaaaaaaaaa

izberita dan, pa pliiiiiiiiis ne v centru, ker umiram parking najdt :)) aja, pa ta četrtek težko, drugače whenever.



_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1851
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 12:28:02   
giotti
Jaz se ne vozim z avtom in mi je center najboljši in najlepši user posted image  OK, saj lahko pridem tudi kam drugam user posted image Sam v BTC pa ne please, ker imam resno alergijo na BTC city. Postanem kar takole user posted image , če se samo približam na 1 km.

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 1852
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 12:31:39   
giotti
Aja, glede parkiranja v centru... na koncu Rožne, tam, kjer se Tivoli začne, je zastonj park plac in je ful veliko mest. Potem pa 5 minut peške, pa si v centru. Kako se ti to zdi, Elčika?

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1853
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 12:32:03   
tane
bejbi bom jaz malo razmislila in vama pošljem ZS ok?

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1854
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 12:37:36   
ella.
a vesta, kaj sem se spomila??? Da bodo kmalu štantkiiii. Pridem tudi v center, ampak jaz bi v staro LJ, a lohk a lohk? ;)
btc bljak, I agree.




_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 1855
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 12:49:29   
ursa30
elly, helou user posted image  kako si?
a maš ti kakšno slikco kje od tvojga bušija. bi vidu user posted image

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 1856
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 13:38:33   
ella.
ursika, v petek popoldne si vzemi čas za kavo, pa ga boš vidla :)
kaj praviš? sporoči na ZS.

papa



_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1857
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 14:05:31   
ursa30
ella, imaš ZS user posted image

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 1858
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 14:06:38   
ursa30
tane, tudi ti imaš ZS user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1859
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 14:44:36   
sonček85
navijam za plusekeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1860
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 14:48:56   
Rakica_80
Čestitke vsem novimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , vsem ostalim pa velikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , naslednji mesec vas bo dedek mraz presenetiluser posted image
Jaz še kr čakam na mojouser posted image , priti bi morala 24-tega, pa je še ni in ni. Joške me tako bolijo za znoret, pa še predvčerajšnjem sem morala vzeti tableto proti bolečini, ker me je tako močno bolel levi jajčnik, da sem kruser posted image  inuser posted image !
No lahko me presenetiuser posted image  v teh dneh, javim pa vam v ponedeljek, ker jutri grem na kratek izlet in se vračam v nedeljo!
Bodite mi fajn in še pluskov naberite, ker ni še konec novembrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ciao!

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1861
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 19:17:34   
sonček85
bebii.navijam d,a je ne bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1862
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 21:13:58   
dini
Sm pršla na hitro mal gor, pr meni nič novega, jutri me cel dan ni doma, tako da vas berem v petek, mislim na vas in čim več user posted image
Morm kej delat da pozabm nauser posted image , papa

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1863
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 21:35:41   
crvicek
Draga Giottka, zjutraj sem na hitro pokukala na RR, ker potem sem morala šibati. Sem pa cel dan mislila nate in čeprav te ne dobro poznam, sem vedela da nisi vrgla puške v koruzo in da je bil tisti post le glasno razmišljanje. Takoj, ko sem uspela sem šla brat RR in se full razveselila, ko sem te brala in si rekla, to je to; naša Giotti polna optimizma in elana. Yeeeees! Ker pa si vsestranska, ti dam prav, da se posvečaš še drugim stvarem, ki te veselijo in polnejo z energijo.

Giotti, ja sem prepričana da je tam gor nekdo, ki bo taki dušici kot si ti, poslal eno čudovito pikico. Ampak vse ob svojem času, saj veš kako gre to. Giotti, otroci pridejo, kadar oni hočejo; ne kadar hočemo mi!user posted image

Na RR pa vseeno še kdaj pokukaj in kaj lepega napiši!


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1864
   RE: || pričakujemo Novembra
26.11.2008 21:51:58   
sonček85
nočko pupe 

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 1865
   RE: || pričakujemo Novembra
27.11.2008 8:13:59   
kea
Hojla, tudi jaz se bom pridružila čakajočim na user posted image  v mesecu novembru!
Sicer smo komaj v 1.krogu (no, sedaj nama je že 2x uspelo v 2. krogu),
ampak komaj že čakam! Prejšnji mesec sem sicer dobila rjav izcedek 30.10.,
user posted image  pa čisto pravo 1.11.. user posted image  sem imela na 25 dni, zadnje 3 mesece pa na 27 dni.
Čakala sem na današnji (skrajni rok) - 27. dan po 1.11. in zaenkrat je še ni na obzorju. Ker pa sem bila že neučakana, sem v pon. 24.11. naredila BC in je bila samo ena črtica, včeraj pa sem ponovila, pa je bila spet samo ena črtica!
Če bi bila user posted image , bi se sedaj verjetno že videle user posted image , ne???? Bom še malo počakala, potem pa poskusila še kakšen drug test  - CB!


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES

Gabriela Mistral,
Nobelova nagrajenka

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1866
   RE: || pričakujemo Novembra
27.11.2008 8:16:11   
ursa30
jutro, kako ste pupike user posted image

jaz po eni strani super, včeraj je moja najboljša prijateljica rodila punčko user posted image
komaj čakam, da prideta domov, da bom šla lahko na obisk user posted image

po drugi strani sem pa malo zaskrbljena, ker ima moja mami danes operacijo, ampak verjamem, da se bo vse srečno izteklo user posted image

še zmeraj ful navijam za vas user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1867
   RE: || pričakujemo Novembra
27.11.2008 8:26:41   
S*
ursa 30 eno veliko user posted image za tvojo mamico, upam, da bo vse vredu.
Prejšnji teden je tudi moja prijateljica rodila fantka in sem full vesela za njo, po drugi strani pa me vedno stisne pri srčku, ko zvem da je kakšna od prijateljic noseča, oz. da je rodila. Pa ne me razumet narobe, sem blazno vesela, ker naravnost obožujem otroke, samo tako, včasih se pojezim na to usodo, ki mene pušča toliko časa čakat na user posted image  oz. user posted image .

user posted image   user posted image   user posted image  novemberke, še je nekaj časa, da obarvate seznam roza user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1868
   RE: || pričakujemo Novembra
27.11.2008 8:47:59   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

jaz po eni strani super, včeraj je moja najboljša prijateljica rodila punčko user posted image
komaj čakam, da prideta domov, da bom šla lahko na obisk user posted image

po drugi strani sem pa malo zaskrbljena, ker ima moja mami danes operacijo, ampak verjamem, da se bo vse srečno izteklo user posted image

še zmeraj ful navijam za vas user posted image user posted image user posted image user posted image  
jupi za prijateljico in držimo pestke za tvojo mammi ,da bo vse kot mora bitiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1869
   RE: || pričakujemo Novembra
27.11.2008 9:43:43   
tane
IZVIRNO SPOROČILO: S*

ursa 30 eno veliko user posted image za tvojo mamico, upam, da bo vse vredu.
Prejšnji teden je tudi moja prijateljica rodila fantka in sem full vesela za njo, po drugi strani pa me vedno stisne pri srčku, ko zvem da je kakšna od prijateljic noseča, oz. da je rodila. Pa ne me razumet narobe, sem blazno vesela, ker naravnost obožujem otroke, samo tako, včasih se pojezim na to usodo, ki mene pušča toliko časa čakat na user posted image  oz. user posted image .

user posted image   user posted image   user posted image  novemberke, še je nekaj časa, da obarvate seznam roza user posted image   user posted image   user posted image


S*, te čisto razumem, tu ne gre za zavist ampak le pač naša občutja ob tem in s tem ni nič narobe, jaz sem pa včeraj pri prijateljici začutila brcike od njenega falotka, je bil ful krasen občutek...

ursa30, držim pesti za tvojo mamo, da bo vse ok. in da hitro okreva.


< Sporočilo je popravil tane -- 27.11.2008 9:44:38 >

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1870
   RE: || pričakujemo Novembra
27.11.2008 10:19:38   
ursa30
hvala punce, res ste zlate user posted image user posted image user posted image
S, isto se počutim jaz. po eni strani sem neskončno vesela za njo, da je rodila, po drugi strani pa ful žalostna, ker jaz še nimam user posted image user posted image

ampak vem, da tudi zame oz za nas čaka sreča user posted image

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 1871
   RE: || pričakujemo Novembra
27.11.2008 11:09:07   
crvicek
ursa, tudi jaz držim pesti za tvojo mamico!user posted image

_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1872
   RE: || pričakujemo Novembra
27.11.2008 11:23:53   
cori
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

jaz po eni strani super, včeraj je moja najboljša prijateljica rodila punčko user posted image
komaj čakam, da prideta domov, da bom šla lahko na obisk user posted image

po drugi strani sem pa malo zaskrbljena, ker ima moja mami danes operacijo, ampak verjamem, da se bo vse srečno izteklo user posted image

še zmeraj ful navijam za vas user posted image user posted image user posted image user posted image  
jupi za prijateljico in držimo pestke za tvojo mammi ,da bo vse kot mora bitiuser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1873
   RE: || pričakujemo Novembra
27.11.2008 11:25:52   
cori
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30


S, isto se počutim jaz. po eni strani sem neskončno vesela za njo, da je rodila, po drugi strani pa ful žalostna, ker jaz še nimam user posted image user posted image



Ta občutja so čist normalna in jih občuti ogromno žensk, samo kaj ko se ne sme pokazati kaj čutimo.....

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1874
   RE: || pričakujemo Novembra
27.11.2008 11:54:29   
MiSka_82
Pozdravljene, jaz jutri prčakujem M ali +. Za M še ni nikakršnih znakov me pa joške bolijo za znoret in zvečer mi je rahlo slabo. Včeraj sem delala test, ki je bil negativen. Tako da ne vem kaj se dogaja z mojim telesom. Bo treba počakat ane.

(odgovor članu cori)
Neposredna povezava do sporočila: 1875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?