|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj gre otrok v šolo?
27.11.2008 14:19:52   
Ula3
Punce, sigurno mi boste znale pomagat. Sem doma in očitno imam malo preveč časa za razmišljat, a mi ne gre v glavo kdaj bo šel moj otrok v šolo. Je rojen leta 2005 v mesecu aprilu!
Pomagajte mi, ker se s to mislijo ubadam že celo dopoldne, namesto, da bi delala kaj bolj koristnega user posted image .
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj gre otrok v šolo?
27.11.2008 14:22:05   
Udb
septembra 2011

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj gre otrok v šolo?
27.11.2008 14:22:51   
ANITA D.
septembera leta 2011user posted image

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj gre otrok v šolo?
27.11.2008 14:25:37   
Ula3
HVALA!
Samo, da ni 2010, ker mu ne bi dovolila it user posted image !
Hvala, zdaj bom pa lahko mirne duše likala, pomivala, kuhala...dokler ne prideta moj dragi in moj(še- nešoloobvezen) otrok domov od babice!
Lep dan vsem!

(odgovor članu ANITA D.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj gre otrok v šolo?
27.11.2008 17:59:23   
Anonimen
V tistem koledarskem letu mora biti star 6 let, pa je to januarja al pa decembra.

(odgovor članu Ula3)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj gre otrok v šolo?
27.11.2008 18:39:09   
Spark
Malo bom zasmetila temo.
Ali se sedaj gleda da gredo otroci rojeni v določenem koledarskem letu vsi v isti razred?

Jaz imam deklico rojeno decembra 2004. In to pomeni, da bo ona najmlajša v razredu. Ali so otročki pri ne polnih 6 letih sploh zreli za 1. razred, in kako dohajajo potem v drugem, tretjem razredu.

Meni se zdi naša zelo otročja, in nje nič ne zanima. No saj vem, da je še nekaj časa do šole, ampak po drugi strani se bomo 2x okrog obrnili, pa bo že morala v šolo.

Povejte mamice za vaše otročke, ki so rojeni v zadnjem mesecu, kako jim gre.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj gre otrok v šolo?
27.11.2008 20:05:53   
zmajaz
Meni se to tudi zdi malo kruto - da morajo v šolo pred dopolnjenjim 6. letom. Potemtakem naša user posted image  in sosedov user posted image , ki sta samo 3 tedne narazen ne bosta sošolca. user posted image  On je rojen 15. decembra 2007, naša pa 5. januarja 2008 - torej bo on moral eno leto prej v šolo. Hecno res.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj gre otrok v šolo?
27.11.2008 20:15:23   
zmajaz
Piše pa v zakonu o OŠ, da lahko se lahko pričetek šolanja odloži za eno leto, če se ugotovi, da otrok ni pripravljen za vstop v šolo - na željo staršev se mora ugotavljati pripravljenost za vstop v šolo (otroka potem nekaj testirajo) in potem komisija odloči, ali se lahko šolanje prestavi za eno leto ali ne.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj gre otrok v šolo?
27.11.2008 20:29:38   
tananejka
IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Malo bom zasmetila temo.
Ali se sedaj gleda da gredo otroci rojeni v določenem koledarskem letu vsi v isti razred?

Jaz imam deklico rojeno decembra 2004. In to pomeni, da bo ona najmlajša v razredu. Ali so otročki pri ne polnih 6 letih sploh zreli za 1. razred, in kako dohajajo potem v drugem, tretjem razredu.

Meni se zdi naša zelo otročja, in nje nič ne zanima. No saj vem, da je še nekaj časa do šole, ampak po drugi strani se bomo 2x okrog obrnili, pa bo že morala v šolo.

Povejte mamice za vaše otročke, ki so rojeni v zadnjem mesecu, kako jim gre.



Moji nista rojeni decembra, sta pa oktobrski in ob vstopu še nista bili stari 6. let.
Če ju vprašaš kako je v šoli pravita, da odličnouser posted image ....poznam pa kar nekaj otrok, ki so rojeni v začetku leta pa niso preveč navdušeni. Meni se zdi, da starši bolj kompliciramo kot otroci....meni je bilo tudi hudo in me je skrbelo kako bo v šoli še pred 6. letom, pa je vse OKuser posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj gre otrok v šolo?
27.11.2008 20:39:08   
tatam
Moj starejši sin je rojen 5.1.,njegov sošolec le 15 dni prej-ampak ga je mama zadržala eno leto doma, še drugi sošolec pa je celo leto starejši od onega prvega........Uh sem zakomplicirala.Hočem povedat to,da je tisti najmlajši med boljšimi v razredu,oni najstarejši pa med slabšimi,najhujši razgrajač.....Naš je kar se pouka tiče najboljši v razredu,ampak obnašanjeuser posted image Daleč od svojih let-full mu na "otročje" vlečeuser posted image Mislim, da je najbolj pomembna ravno ta čustvena zrelost!
Doma imamo pa še dva pubeca-rojena 1.1.-verjetno bosta najstarejša v razredu,kaj??user posted image

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj gre otrok v šolo?
28.11.2008 18:55:00   
staši
Moj je november 2002 pa je letos prvošolček,tudi jaz mislim da so premali ampak imajo prilagojen program in so zelo brihtni za svoja leta.Delajo isto tisti ki so rojeni v začetku leta kot tisti ki so na koncu leta kot je moj ,ma ni panike ,delajo vse skozi igro tudi ko računajo in se učijo abecedo.Ne se sekirat zmorejo več kot mi mislimo ,pa še to ni še bilo dneva da ni šel vesel v šolo tam mu je najlepše in noče domov .


< Sporočilo je popravil staši -- 28.11.2008 18:59:02 >

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?