|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pričakujemo Novembra
27.11.2008 12:47:10   
kea
MiSka_82 me veseli, da tudi ti čakaš user posted image  ali user posted image . Jaz bi danes morala (vedno je bilo  čisto točno - 27. dan zjutraj) dobiti user posted image  ampak do sedaj še ni bilo nič!
Moj občutek sicer je +, ampak se bojim, da je to zaradi želje!
Kot sem že napisala sem sicer že naredila 2 testa Baby Check in sta bila oba
negativna, ampak sem tako neučakana in bi najraje naredila še kakšnega drugega!user posted image
Zate in za vse ostale, ki čakate  user posted image /user posted image  držimmmm pesti! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES

Gabriela Mistral,
Nobelova nagrajenka

(odgovor članu MiSka_82)
Neposredna povezava do sporočila: 1876
   RE: || pričakujemo Novembra
27.11.2008 12:53:49   
sonček85
miska in kea :navijamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu kea)
Neposredna povezava do sporočila: 1877
   RE: || pričakujemo Novembra
27.11.2008 13:29:17   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: crvicek

ursa, tudi jaz držim pesti za tvojo mamico!user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  hvala.
kako je pa kej s tvojo kužico?

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 1878
   RE: || pričakujemo Novembra
27.11.2008 14:57:27   
Inčika
POZDRAVLJENE PUNCE!

Sporočam vam slabo novico, in sicer da smo danes pri nas prišli do spontanega splava. user posted image user posted image user posted image Začela sem krvaveti, obiskala ginekologa, ta ni videl ploda, mi dal test nosečnosti in ta je pokazal le eno črtico.
Ne vem, kdaj se je to zgodilo, ampak očitno se je, saj test (clearblu) se verjetno ni zlagal dvakrat.

Zdaj en mesec počivam, nato pa spet žal v nove boje user posted image user posted image user posted image

Čestitke vsem nosečkam user posted image user posted image user posted image Upam, da ve ne boste imele te smole kot jaz user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1879
   RE: || pričakujemo Novembra
27.11.2008 15:02:11   
ursa30
inčika, žal mi je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
si ne predstavljam, kako hudo ti more biti. drži se user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Inčika)
Neposredna povezava do sporočila: 1880
   RE: || pričakujemo Novembra
27.11.2008 15:05:24   
Anonimen
Inčika to se je meni zgodila prejšnji mesec vendar men je G. rekla ker je bilo tako kmalu da lahko gledam na to kot pač na menstruacijo in mi ni potrebe kej dolg čakat na ponovno nosečnost,če se bo pojavilo kaj čudnega ali pa da me bo bolelo pa naj pridem drugače pa ne izgubi upanja in bodi optimistična naprej pa bo šlo čeprav vem da zdele ti je hudo.Imej upanje in držim da ti bo spet čimprej utripal plusek pod tvojim srčkom! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Inčika)
  Neposredna povezava do sporočila: 1881
   RE: || pričakujemo Novembra
27.11.2008 17:33:10   
MiSka_82
kea upam da boš zagledala user posted image , vse smo naučakane tudi jaz bi kar delala teste. Ko bi vsaj takoj vedele na čem smo user posted image  

tudi jaz držim pesti zate in za vse ostale user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1882
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 7:59:39   
kea
Inčika, na vsako stvar poskusi gledati iz svetle plati, za nekaj je že dobro, da je tako user posted image - tudi meni se je prvič zgodilo enako, potem sem sicer v naslednjih dveh nosečnostih imela krvavitve v 4. mesecu user posted image ampak se je na koncu vse srečno izteklo in imamo čudovito sončico in čudovitega sončka!user posted image user posted image
No in včeraj sem morala (nisem mogla počakati) ponovno narediti test (FS) in je bila druga črtica, ampak zelooo rahla -> zadnjič je sploh ni bilo in user posted image  mi nikoli ne zamuja! Jaz upam da sem user posted image
No, jutri ponovim še CB in bomo videliuser posted image  

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES

Gabriela Mistral,
Nobelova nagrajenka

(odgovor članu MiSka_82)
Neposredna povezava do sporočila: 1883
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 8:01:44   
kea
miSka je že kaj novega user posted image

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES

Gabriela Mistral,
Nobelova nagrajenka

(odgovor članu kea)
Neposredna povezava do sporočila: 1884
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 8:16:31   
Inčika
kea - ČESTITKE!!! Upam, da bo Clearblčue tudi pokazal en velik plusek!!! user posted image user posted image user posted image

Hvala punce za vspodbudne besede - saj vem, da bo enkrat uspelo, ampak ko že enkrat vidiš plusek in naenkrat še samo eno črtico in kri, ti pač ni vseeno in pol ugotoviš, da s plusom še nimaš user posted image , tudi plus že jemlješ za rezervo (vsaj jaz ga bom v bodoče).

Drugače pa držim pesti za vse bodoče nosečke še v novembru user posted image user posted image user posted image user posted image
Dajmo punce!!! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu kea)
Neposredna povezava do sporočila: 1885
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 8:55:55   
MiSka_82
ponoči se je ulilo iz mene, lahko me modro obarvate spet se selim user posted image

(odgovor članu Inčika)
Neposredna povezava do sporočila: 1886
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 8:55:58   
sonček85
Inčika:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in kot so rekle punce ne glej na to s slabe strani ,vse se zgodi z razlogom pa čeprav si to ne želimo.Sedaj pojdi s pokončno glavo naprej in misli nase,na dragega ,ki ti stoji ob strani in na to da boš kmalu zagledala ta pričakovani plusek.

Navijam zate in za vse ,da bi se vam te sanje uresničile kot so se meni in da bi se vse srečno končalo.Tudi sama še imam pred sabo strmo pot a sem optimistična in vem ,da bo vse še dobro.
Nikoli ne obupajte.Upanje umre zadnje ,sreča je povsod


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1887
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 8:57:07   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: MiSka_82

ponoči se je ulilo iz mene, lahko me modro obarvate spet se selim user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image miška veselo naprej in ne jokaj ,Miklavž in Božiček bosta letos radodarnauser posted image user posted image user posted image

kea:držimo pestiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu MiSka_82)
Neposredna povezava do sporočila: 1888
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 9:00:15   
MiSka_82
hvala za tolažbo sonček user posted image  sem optimistična

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1889
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 9:03:25   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: MiSka_82

hvala za tolažbo sonček user posted image  sem optimistična
tako je pravuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu MiSka_82)
Neposredna povezava do sporočila: 1890
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 9:16:55   
crvicek
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

IZVIRNO SPOROČILO: crvicek

ursa, tudi jaz držim pesti za tvojo mamico!user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  hvala.
kako je pa kej s tvojo kužico?


Ursa, z mojo kužko pa ni preveč dobro. Moj brat ji vsaj dan daje inzulin in ima strogodieto, tako da za malček je boljša, ma kot sem rekla ima prizadeta tudi jetra, tako da spet ni dobro. Mi smo se odločili, da če bo trpela, da jo uspavamo. Drugi teden bo veterinar povedal kaj in kako za naprej. Je pa še veterinar rekel, da je tako nežna psička in ima tak žalosten pogled, da je tudi njemu težko.user posted image


Kako pa kaj s tvojo mamo? Je dobro prestala operacijo?


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1891
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 9:26:21   
crvicek
Inička, pošiljam ti en velik user posted image !

Vem kako ti je, ker je tudi za mano ta grda izkušnja. Jaz sem se tolažila, da nama je uspelo in da vem, da lahko zanosim. Ni ravno najboljša tolažba, pa vendar...

Korajžno naprej in boš vidla, da boš kmalu spet user posted image !


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1892
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 9:35:49   
sonček85
črviček:ojoj boga kužika.Res je bolje da jo uspavate kot pa da bi trpeča.user posted image user posted image user posted image user posted image zate in za psičko

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 1893
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 9:36:22   
ursa30
črviček, žal mi je za tvojo psičko user posted image
ampak če bo trpela, je res najbolje, da jo  uspavate.user posted image
držim pesti vseeno, da se bo zlizala.

moja mami prestala operacijo. odstranili so ji dojko, sedaj ima silikonsko. je rekla, da bo zdaj  kot pamela anderson, v pomanjšani verziji, kar se tiče jošk user posted image user posted image . malo je treba na hec obrnit po vsem tem user posted image  sva se že slišale danes. se kar dobro drži. jutri grem v bolnico na obisk k njej.

miska82, škoda, da ni uspelo ta mesec. hitro pisat 3 dobrim možem, da ti drug mesec prinesejo darilo user posted image

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 1894
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 10:19:23   
Inčika
miska82user posted image user posted image user posted image - bodo pa trije dobri možje prinesli več sreče.

črviček - tudi jaz sem imela pred leti takšno izgubo, zato te povsem razumem, vendar tudi podpiram pri tem, da je bolje za uspavanje, saj še očitno samo trpi. user posted image user posted image

Punce, jaz bi vas samo nekaj vprašala, če katera slučajo ve, ali je test nosečnosti res realen, če ti med urinom v curko v kozarček uide tudi kri - torej, če je pol urina in pol krvi, ali je test pravilen?

Meni je namreč včeraj ginekolog vzel urin in ker sem močno krvavela je bila v kozarčku seveda tudi kri in naredil s tem test, ki je pokazal le eno črtico. Med vaginalnim pregledom, pa ni bil prepričan, če je nosečnost ali je ni - enkrat jo je videl, drugič spet ne ... user posted image user posted image user posted image

Če ima katera s tem kakšne izkušnje, bi prosila, da jih malo deli, saj sem ponekod na internetu prebrala, da so v teh primerih ginekologi svetovali, da ko krvavitev preneha, da naredijo test.

In ali vas je po ss zelo bolelo, ker jaz imam namreč neznosne bolečine. user posted image user posted image



(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1895
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 10:24:59   
Anonimen
Inčika mene je bolel par dni potem je blo pa že bolj,sam motil me je k trebušček je bil pa še zmer no pred dobrim tednom je pa izginil k men se je kuj poznal napihnjenost zdej smo pa spet v delu za večji trebuščekuser posted image me je pa takoj k se je krvavitev začela tok bolel da sm skor skupi padla pa vse se je vrtel jest nisem mogla in pa itak slaba volja pa solze sam po dveh dneh sem seb prišla in si pač rekla da je bolj da je šlo naprej kot pa da bi bilo pol kej resnega bolan

(odgovor članu Inčika)
  Neposredna povezava do sporočila: 1896
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 10:28:56   
Inčika
Aha larilu, samo da vem, da so te neznosne bolečine normalne - hvala ti za tako hiter odgovor. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1897
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 10:33:19   
Anonimen
dans počivi boš videla da jutri boš pa že boljš

(odgovor članu Inčika)
  Neposredna povezava do sporočila: 1898
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 10:56:58   
crvicek
Inčika, tudi jaz sem imela neznosne bolečine. Sicer se je zgodilo pri meni v 6t, ampak se je tudi samo sčistilo. Pri G sem dobila samo tabletke za krčenje maternice in ti krči so bili par dni kar hudi. Po 3-4 dneh pa se je vse končalo, tudi krvavitev.

_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1899
   RE: || pričakujemo Novembra
28.11.2008 12:01:39   
giotti
Draga Inčika, najprej objemčki za to tako zelo neprijetno izkušnjo user posted image  user posted image  user posted image

Glede krvi in urina nimam pojma, vendar če se je to G zdelo vredu, potem najbrž to nima veze. Tihoupanje bi mogoče vedla kaj več o tem. Upam, da se kaj javi. Odkar je nosečka, je poniknila, nas ne rabi več...tipično user posted image Hec, hec, hec!!!!!!!!!user posted image

Po drugi strani pa ne vem, kolko je za zaupat tvojemu ginekologu, če dela CB namesto da vzame kri. No, mogoče pa je CB tako zelo zanesljiv, da je čito okej, da se to naredi. Na ljubljanski urgenci na primer vem, da pri zgodnjem splavu oziroma nosečnosti, ki se je še ne vidi na UZ, se tipično odvzame kri za hormon beta HCG v razmaku dveh ali treh dni. Samo tako namreč lahko ugotovijo, ali nosečnost res propada ali ne. Če hormon pada, potem je prišlo do splava. Če primerno raste, se je nosečnost kljub krvavitvi obdržala in se upa, da se bo ohranilo. Če pa na primer raste zelo malo, ti pa krvaviš in imaš poleg tega še hude bolečine, potem obstaja možnost, da je prišlo do izvenmaternične nosečnosti. In pri izvenmaternični se tudi vedno ne vidi na UZ. Koliko dni pa je preteklo od zadnje M?
Na tvojem mestu bi jaz še nekrat poklicala in vprašala glede tvojega dvoma (kri v urinu) ter povedala za nenormalne bolečine. A si povedala, da te nenormalno boli? Mene je tudi bolelo, ampak tako kot med menstruacijo. Hormon pa je šele po štirih tednih padel na negativno, so pa z odvzemom krvi na par dni zagotovo izključili izvenmaternično nosečnost.

Srečno že čez en mesec user posted image  Bova skupaj januarja v boju, a prav? user posted image





(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 1900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?