|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2007
8.11.2008 21:44:34   
mogant
ja to so pa posledice kronične utrujenosti, pa sem mislila, da jih nimam user posted image ... in tko zgleda, če ti trije mulci dihajo za ovratnik, potem napišeš prvo kar ti pride na misel...
mah sej bo boljše, nekoč, zgleda, da sem že predolgo doma, ker že neumnosti pišem...

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: Dvojčki 2007
9.11.2008 20:01:06   
siskamiska
Mogant kolk so vaši fantje lušni user posted image user posted image user posted image user posted image . Smo se danes srečali v Tivoliju.

(odgovor članu mogant)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: Dvojčki 2007
10.11.2008 12:33:16   
mogant
hvala šiškamiška, menda so res lepotci ja, tko pravjo nekateri user posted image ... meni so pa itak najlepši, kot vsaki mami svoji otroci user posted image

zakaj nas pa nisi ustavila?? enih dvojčkov se spomnim, samo nisem bila kaj dosti pozorna...

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: Dvojčki 2007
10.11.2008 13:13:22   
siskamiska
Mogant če bi blo včeraj vsaj malo manj gužve bi te ustavila, samo kot si vidla je bila cela promenada. Smo se pa srečali na uni asvaltni cesti, vi ste šli proti Čolnarni, mi pa že nazaj proti mestu. Sem se pa pošteno nasmejala eni gospe ki je hodila pred nami, najprej vidi vas in reče ufff trojčki, pol se pa še obrne za vami in vidi za sabo še nas in reče ufffff pa še dvojčki :))) Men je šlo tolk na smeh.
Če se še kdaj srečamo me ne boš mogla zgrešit, zelena Aria Twin in en od fantov ima očala.

Sem pa včeraj gledala malo v Tivoliju na igrišču in opazila da ima že zelo veliko majhnih otrok očala user posted image .

(odgovor članu mogant)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: Dvojčki 2007
10.11.2008 21:18:27   
gt
Sej smo šli samo na sprehod... Smo v čolnarni 40min čakal pa ni niti kelnarica prišla blizu in potem smo vstali in šli.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: Dvojčki 2007
10.11.2008 21:29:37   
emaa
Postrežba v čolnarni je pa res katastrofa, mene tam ne vidijo

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: Dvojčki 2007
10.11.2008 21:48:35   
mogant
ja ta sprehod po Tivoliju zgleda že kot kako ljubljansko romanje user posted image ... čolnarna in postrežba pa dva različna pojma...user posted image
a je vedno bilo tako? jaz se pred otroci nisem kaj dosti po Tivoliju potepala, zdej sem bila pa dvakrat, pa obakrat grozna gužva...

šiškamiška zakaj pa ima tvoj očala, a ima dioptrijo?

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: Dvojčki 2007
10.11.2008 23:10:15   
siskamiska
Jaz do sedaj HB še nimam slabih izkušenj z Čolnarno. Sem šla pa pa prej ko sta bla fanta še manjša skor vsak dan na kavo. Zdej je pa to misija nemogoče. Dretje v sekundi čim se voziček ustavi.Smo šli prejšnji vikend tja na tortico in bi lahko štopali kolk hitro sva torto pojedla user posted image .

Mogant ja dioptrija ima, pa čakamo če se bo z očali kej popravilo njegovo škiljenje, drugo leto ga čaka pa še operacija zaradi škiljenja.

(odgovor članu mogant)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: Dvojčki 2007
11.11.2008 9:02:51   
gt
Nam je uspelo pa včeraj celo v kitajsko it jest. So bili pridni skoraj do konca. Edino slivovo žganje na koncu sva stoje popila :)
So pa fantje jedli riž in raco :) :)

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: Dvojčki 2007
11.11.2008 9:25:20   
siskamiska
IZVIRNO SPOROČILO: gt

Nam je uspelo pa včeraj celo v kitajsko it jest. So bili pridni skoraj do konca. Edino slivovo žganje na koncu sva stoje popila :)
So pa fantje jedli riž in raco :) :)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ko sta bla fanta stara skoraj 3 mesece smo bili ravno na morju in smo šli na večerjo ker sva praznovala obletnico poroke. In seveda optimistično naročiva ribjo plato za 2 osebi, polna gostilna italjanov, skratka gužva za znoret. Ravno dobro so nama prinesli hrano pa sta se tamaledva zbudila. In seveda v glasen protest da hočta tud onadva jest. Tolk hitro sva pojedla da sem se kr stoje med hrano drla natakarju naj prinese račun. k nama ga je prinesu je rekel da še ni videl nikogar da bi tako hitro pojedel user posted image user posted image . Le zakaj?user posted image user posted image

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: Dvojčki 2007
11.11.2008 11:29:40   
emaa
V kitajsko pa midva še nisva šla s fantoma, če gremo, gremo ponavadi tja, kjer imajo igrala. Pa moram rečt, da je bilo lažje, ko nista hodila. Ampak kljub vsemu še kdaj gremo ven jest, kako nama rata pojest je pa čisto odvisno. Onadva pa itak morata dobit svoje.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: Dvojčki 2007
12.11.2008 10:23:22   
pikceva
Ojla,

Ti afektni napadi naj bi bili res nezavedno stanje in otroci res lahko pomodrijo, nehajo dihati....Meni je zdravnica rekla, da se to stopnjuje z otrokovo starostjo. JE pa potrebno čim mirneje odreagirat. Je pa res podobno kaki hudi hudi trmi. Seveda to storijo, ko jih nekaj fejst razdraži. Pr naši Manci pa ni šr prišlo do take hude faze in upam da niti ne bo. Do te definicije afektnih napadov pa smo prišli, ker se je lih pr zdravniku začla metat rikverc, ker je bla sita čakanja in je tla it spat :)
Mislim, da ma te fore vsak drugi otrok in iz tega ne delam kakega cirkusa :)


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: Dvojčki 2007
12.11.2008 13:24:02   
soni
Mi smo žal na tej fazi, ko tudi pomodri in se ne zaveda, pride tudi do udarca, ker kar hodi in ničesar ne vidi. Tedaj se trudimo za varnost in preusmeritev pozornosti, kar naj bi menda pomagalo.
Zato jaz pač delam malce več " cirkusa" okrog tega.


(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: Dvojčki 2007
12.11.2008 13:54:16   
pikceva
Soni, a prou tako hudo je? Meni je lih zdravnica razlagala, da  je deklica od njihovih družinskih prijateljev imela tako hudo obliko. Morali so prav posebno paziti in baje  je imela največ napadov pri treh družinskih članih. (Vsega skupaj je 5 otrok). Stanje se je pol pri 5 letih normaliziralo. So pa vsekakor delali na preusmerjanju pozornosti. Jaz ti želim vso srečo in upam, da vam bo uspelo čim bolj normalizirati stanje.
Slišala sem tudi, da je priporočljiva pomirjajoča glasba, ne vem pa kolk to res pomaga.

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: Dvojčki 2007
12.11.2008 13:55:29   
pikceva
NE vem natančno, a so tvoji otročički nedonošenčki? Dr. v Stari Gori mi je rekel, da so ti napadi bolj značilni za njih.

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: Dvojčki 2007
13.11.2008 22:16:24   
NAVT
IZVIRNO SPOROČILO: gt

Nam je uspelo pa včeraj celo v kitajsko it jest. So bili pridni skoraj do konca. Edino slivovo žganje na koncu sva stoje popila :)
So pa fantje jedli riž in raco :) :)



ČESTITAM ZA POGUM, da sta se sploh odpravila in poskusila!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jaz si niti tega ne upam z našimi tremi.

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: Dvojčki 2007
17.11.2008 13:44:37   
mogant
ja sej gt vsakič reče, zdej pa nikamor več do osnovne šoleuser posted image , ker je skoraj vedno veliko dretja, ponavadi še preden kam odrinemo, ker to oblačenje je pa za naše mulce zguba čaaaasa, pa vožnja z avtomobilom, joj kaj hujšega...., pa mi ga potem vseeno uspe prepričat user posted image

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: Dvojčki 2007
17.11.2008 13:46:33   
mogant
IZVIRNO SPOROČILO: emamair

V kitajsko pa midva še nisva šla s fantoma, če gremo, gremo ponavadi tja, kjer imajo igrala. Pa moram rečt, da je bilo lažje, ko nista hodila. Ampak kljub vsemu še kdaj gremo ven jest, kako nama rata pojest je pa čisto odvisno. Onadva pa itak morata dobit svoje.



so pa v tej kitajski tudi zunaj igrala, ampak so bolj samevala...

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: Dvojčki 2007
17.11.2008 14:14:02   
mogant
pikčeva kako pa tvoje podaljšanje? so ti že kaj odgovorili, al še nisi oddala prošnje?

(odgovor članu mogant)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: Dvojčki 2007
17.11.2008 19:25:22   
pikceva
OJla,

Ti, nisem še oddala prošnje. Čakam še jutrišnji izvid, ker gremo v Šempeter na pregled na neonatalno. Bo kar bo.

Ti, dobra sta da gresta sama z njimi v kitajsko. Nam z 2 še na pamet ne pade :)

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: Dvojčki 2007
19.11.2008 21:53:33   
soncek.djukelica
čer mamice,

zanima me, koliko so vaši otroci tehtali pri letu dni starosti! Pa ne toliko po teži, no morda tudi ampak kolikokrat so podvojili porodno težo!
Moje so 3x oz. grejo proti 4x od rojstva, pa nisem prav nič zadovoljna, ker počasi dobivata na teži!Čeprav ni za komplicirat preveč; vsaj tako pravi pediater, me zanimajo vaše izkušnje!

hvala


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: Dvojčki 2007
20.11.2008 8:32:29   
emaa
S_d vsak otrok je drugačen, moja dva sta že pri 6 mesecih prehitela svojega bratranca, ki je od njiju mlajši 2 meseca, vendar pa se je rodil s 4kg in 54cm. Pač ni merila, eni otroci so večji, težji, lažji, manjši. Vsak je drugačen. Punčke so ponavadi manjše, lažje, tako da se sploh nimaš kaj sekirat, psloh če ti P reče, da je v redu, je v redu.
Drugače sta naša dva imela naslednje mere in razlike med rojstvom in enim letom David Llewelyn - 1,97/46 - 11,22/79 (9,25kg/33cm) in Luka Griffin - 2,1/47 - 11,96/82 (9,96kg/35cm). Še vedno sta velika, LUka ima cca 97,98cm (15,5kg) pri dveh letih, David 95,96cm (14,5kg)

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: Dvojčki 2007
26.11.2008 12:13:18   
emaa
Moja sta pa danes stara dve leti. 

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: Dvojčki 2007
28.11.2008 10:50:42   
NAVT
ČESTITAM!!!! Pravijo, da ko enkrat napolnejo dve leti, da je vse lažje.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: Dvojčki 2007
29.11.2008 13:00:43   
karmyka
Ojla po dolgem času tudi jaz.user posted image

Mi smo tudi 19.11 dopolnili eno leto - 2 maseca imeli smo se prav fletno.user posted image

Drugače pa ne vem no meni se ne zdi da bi bilo imeti dvojčke tako velik problem do sedaj so bile zelo pridne pupike in upam da bosta taki tudi ostali(tok,tok) edino atija imamo na misiji tako da smo  kar dosti same no trenutno je še na dopustu tako da sta si ga malo privoščile.user posted image
.
Spita mi v povprečju tam nekje od tretje meseca prave starosti celo noč od 21h do 8h zjutraj tu in tam mogoče kakšna prebujanja ponoči amapk se mi zdi da ni omembe vredno.user posted image
Sva jima pa naredila tako da imata celo dnevno sobo zase na tleh puzle in sta najraje kar na tleh se zelo radi skupaj  igrata res včasih tudi po dve-tri ure ni nič glasa, grem včasih kar pogledt če je vse vredu .user posted image

Imamo pa res skoz probleme z dihali od maja pa do septembra skoz antibiotiki(bronhitisi) no sedaj naprej pa nahodi redno kašljanje tako da smo sedaj dobili prašek SINGULAIR 4mg pa se mi zdi da jima kr pomaga bomo še
videli kako bo ko bodo vse pojedle.

Pri enem letu so bile njune mere takšne LEA(8700G 72CM 46CM) TEA(TEA 8400G 72CM 46CM) imata obe 6 zobkov, 4 zgoraj.
Hodita še ne se pa že spuščata po tri štiri korake jima že ratauser posted image .
Smo še kar na treh obrokih mleka, aptamil sedaj smo prešaltali na apatmail 3.
Za vrtec nam je pa na razvojni odpriporočala še zdaj tako naj bi počakali vsaj do naslednjega septembra upam da mi bodo podaljšali porodniško do takrat glede na njune ponavljajoče bronhitise.

Imajo vaši malčki tudi takšne probleme z dihali??user posted image

Pa še nekaj slikc od naših dveh pikapolonicuser posted image
Takšna je bila njuna torticauser posted image
user posted image
Tole smo pa mi vsi skupajuser posted image
user posted image
Tele slike naprej pa kar takouser posted image
user posted image
Lea
user posted image
Tea
user posted image
No tole sta pa Lea in Tea še pred prvim striženjem malo pred rojstnim dnemuser posted image
user posted image
user posted image
Lea
user posted image
Tea
user posted image
Lea
user posted image
Tea
user posted image

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?