|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   potrdilo v mb
2.4.2005 22:02:10   
zana21
mene pa zanima,ali je v mb porodnisnici obvezno potrdilo za ocke pri porodu?Ali pa ga tud brez tega potrdila not spustijo?:zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   potrdilo v mb
2.4.2005 23:01:48   
Urška*
Ja je. Ampak meni ali moji mami ki je bila pri porodu ni noben nič reko za kako potrdilo.:zmeden:
Jaz sem samo rekla da bo mama zraven pri porodu ko sem prišla v porodno sobo.

lp:)

(odgovor članu zana21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   potrdilo v mb
2.4.2005 23:11:12   
Anonimen
Je obvezno ja, če ne, ga niti noter ne spustijo.

(odgovor članu zana21)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   potrdilo v mb
3.4.2005 9:41:20   
Anonimen
Če gre s tabo mama je drugače, ker je že sama enkrat rodila. In če gre s tabo npr. prijateljica, ki je tudi že rodila tudi ne rabiš potrdila. Tko je vsaj meni znano.:zmeden:

(odgovor članu zana21)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   potrdilo v mb
3.4.2005 10:06:52   
Urška*
Aha, tega pa nisem vedla.:zmeden:

Samo meni so v materinski šoli rekli da mora moja mama imeti potrdilo, če ne ne bo smela bit zraven pri porodu. Oziroma kdorkoli bi šel z mano bi rabo potrdilo.

Ne vem, tako so meni rekli.:zmeden2:

lp

(odgovor članu zana21)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   potrdilo v mb
3.4.2005 10:37:06   
Anonimen
Jaz v MB nisem imela potrdila. So me vprašali, če sva obiskovala materinsko šolo in sem rekla da ne. Takoj sem dodala, da mi je vseeno v veliko pomoč. So pa videli, da če njega ne bi bilo bi morala pri meni biti ena sestra in niso komplicirali saj sem bila samo v porodni sobi čez 27 ur.

Bojana

(odgovor članu zana21)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   potrdilo v mb
3.4.2005 11:24:46   
malika
jaz sem ga imela v materinski. Zdaj ne vem, če so ga tam videli; ker vprašal me ni nihče nič.

(odgovor članu zana21)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   potrdilo v mb
3.4.2005 19:08:40   
Teni_
Enako kot malika.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu zana21)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   potrdilo v mb
3.4.2005 19:47:58   
Mojca P.
Mi pa materinske sole nismo uspeli koncati, ker je Ziga malo pohitel. To sva povedala, ko sva priletela na urgenco (jaz vsa mokra, ker mi je sredi Ariela odtekla voda), pa so rekli, da ni problema. Hvala bogu, ker ne vem kaj bi brez njega.

Bi rekla, da se vse da zmenit, ves!!

(odgovor članu zana21)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   potrdilo v mb
4.4.2005 11:40:31   
Blink1
Nobeden ni nič vprašal:)

(odgovor članu zana21)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   potrdilo v mb
4.4.2005 18:52:05   
india
Z mano je bil mož 4 krat, pa je samo dvakrat od tega rabil potrdilo. lani pri tamalem, ga nihče ni niti vprašal po potrdilu,ker je pač to bilo četrtič!

(odgovor članu zana21)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?