|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 72 73 [74]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 9:52:22   
ella.
Ursa: pa sej vas skos nadlegujem noooo user posted image user posted image Jaz sem ok, zdaj semv fazi, ko me malo skrbi, kdaj začet kej gnezdit ipd. Ti pa nagni na pol poln kozarec (ne napol prazen :)) soka in da ne pokavirš zadrge tudi tokrat user posted image user posted image
aj beliu in ju!!!!!

Pravoda: zdaj počasi končuješ 5. teden in ČESTITKEEEE. Glede špikanja...se dogaja, ampak po moje je veliko tudi naša psiha kriva za take občutke...

aja...a ste kej špegale EMO včeri?


_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1826
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 9:53:01   
cori
pravoda, čestitke tudi od meneuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1827
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 9:53:29   
ella.
joj, kok napak natipkam...to pa zato, ker sem furjastaaaaaaaaaa
sori




_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 1828
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 10:08:31   
Tiki55
Jutrouser posted image

miniko čestitke za plusek, jupiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

S* welcome back!

urši poslušaj našo ellico... Saj veš, da krči lahko pomenijo eno ali drugo. Jaz navijam zauser posted image user posted image user posted image user posted image

ellica bejbi, a ti veš, da še vedno nisem videla tvojega buhija!? Pa obljubljaš, pa obljubljaš, pa nič.

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 1829
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 10:43:11   
ursa30
velja babnce, bom bila optimistka, dokler ne zagledam rdeče barve user posted image user posted image

tiki, ja obvezno se bo treba dobiti en dan na kavici, da vidš našo ellico pa njenga bušija user posted image

jaz sem malo spremljala EMO..no comment user posted image

(odgovor članu Tiki55)
Neposredna povezava do sporočila: 1830
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 11:51:43   
ella.
tiki in ursa; kar se bušija tiče, sem res gnila...že stokrat sem imela plan se pofotkat, pa pol kr pozabim. Eno imam na fotiču, pa je ne znam na komp dati,itak je pa zdaj že14 dni stara in ni več verodostojna, ker buši raste in dneva v dan. Najbolj bo se res mal dobit v živo, ko nam bo U pokazala mogoče plusek. Če ne, pa vsaj jezik ;))) a ne, Urša? user posted image user posted image

Ema; včasih mi je bil Poles tko srčkan, zdej sem pa prou žalostna,s kakšnim scenarijem se je smešil tam gor...so mi pa zmagovalci všeč. Ok, pa prebolela bi še Alyo. Vse ostalo...bljak. S Čuki na čelu.




_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1831
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 11:53:41   
ella.
samo še too Emi - da o tej rdečelasi wannabe nova SLO vamp-woman ne rečem kej ;)

joj,sem zlobna....pa nočem biti, le to poneumljanje nas gledalcev mi gre na živce...kot da smo debili,katere spravlja v smeh že navaden...prdec recimo. Ne bom več tečka, mi ne paše user posted image user posted image

_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 1832
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 12:15:43   
Stella Rossa
Evo je.... slovenska pesem za eurovizijo......

http://www.mojvideo.com/video-quartissimo-love-symphony-ema-2009/aed58c7c8ebc33af3a0d

če slučajno kira ni slišala......hahahahahaha

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 1833
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 12:20:15   
cori
IZVIRNO SPOROČILO: ella.

samo še too Emi - da o tej rdečelasi wannabe nova SLO vamp-woman ne rečem kej ;)

joj,sem zlobna....pa nočem biti, le to poneumljanje nas gledalcev mi gre na živce...kot da smo debili,katere spravlja v smeh že navaden...prdec recimo. Ne bom več tečka, mi ne paše user posted image user posted image


joj, s tem se pa čisto strinjam, veš prav nič nisi zlobna, samo realnauser posted image

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 1834
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 12:32:15   
Anonimen
komad mi je še kr nekak vredu čeprov se skoz ponavlja melodija pa una hoče kao neki pet sam ni pa komad za na evrovizijouser posted image
jaz sm kosilo že pojedla zdej se pa odločam če bi šla obiskat mojo prijateljico wc školjkouser posted image

(odgovor članu cori)
  Neposredna povezava do sporočila: 1835
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 12:38:11   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Ja res si nisem mislila da bo tokrat uspelo glede na pomanjkanje slončkanja.



Jaz vedno pravim, da je bolje manj kot preveč!!! Ker se tako nabere cel bataljon vojske, ne le ena mala četica user posted image
Anyway, čestitke tudi z moje strani user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1836
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 12:42:39   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30
jaz bi jo mogla dobit v teh dneh, najkasneje do 5.2. znake mam iste kot pred user posted image , tako da je samo vprašanje časa, kdaj se bo vlila..

Joj, ki bi vedla, kako navijam zate user posted image Nehi že s tem čakanjem na user posted image , se strinjam z Ellčico. V mislih si predstavljaj najmanj tako debel plus, kot si ga vidla pir Tane.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1837
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 12:46:40   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: ella.

Eno imam na fotiču, pa je ne znam na komp dati


sem ti rekla, da mi pošlji... cel vikend smo imeli čas se s tem ukvarjat, ti pa nič user posted image Je moje rekel, da si se ustrašla, ker sem ti rekla, da bo on zrihtal, ne jaz, in se nočeš njemu pokazat user posted image

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 1838
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 13:05:37   
ella.
Giottka, sem ti smsjala neki :)) ko bosta s svojim dragim utegnila ;)

Larilu:
a ne, no? Mal več ceglov pa le imamo Slovenceljni v glavi ;)


_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1839
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 16:19:57   
Matejčika
IZVIRNO SPOROČILO: tane

IZVIRNO SPOROČILO: Matejčika

Tane, čestitam za user posted image !!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!!!!!!!!!!!!! Veš da bo držal tale +, še 8 mesecev! Drži se!user posted image user posted image user posted image user posted image


Hvala Matejičika, pa da se tvoje besede pozlatijo...zate seveda navijam in držim pesti, da tudi to dočakaš svojo srečo!user posted image user posted image user posted image



Hvala Tane! user posted image user posted image


_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 1840
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 16:31:42   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

velja babnce, bom bila optimistka, dokler ne zagledam rdeče barve user posted image user posted image




Tako se govori ursa30 user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1841
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 18:11:00   
dini
Ojla, čestitam vsem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
S* dobrodošla nazajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1842
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 18:38:17   
dini
Kaj kej poveste?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1843
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 19:04:38   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

babike??????????
Ja kaj naj rečem............ + jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image .

No da vam na hitro napieš znake kakšni so bili: 1 teden pred M so me začele boleti prsi- zelo. Nato se je pojavil izcedek iz nožnice. Cel teden vročina od 37- 37,6. Špikanje v jajčnikih, izostanek M in sedaj.......... user posted image

Joj hvala vam vsem za vzpodbudne besede. Nisem si mislila da bo nama uspelo. Ker sma prejšnji mesec več slončkala pa je bilo -. Sedaj pa sma bolj malo pa je +. Res nisem pričakovala.

V glavnem jaz sem januarke zaključla, zdaj pa da vidim ves november rozan. Ste slišale???????user posted image user posted image

Rada vas imam user posted image user posted image user posted image
Bravo bravo za plusek. Mirno in lepo nosečnost.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1844
   RE: || pričakujemo Januarja 09
2.2.2009 19:44:08   
S*








user posted image
 
JANUARJA 2009 PRIČAKUJEMO   user posted image   oz.  user posted image
 
  user posted image                       user posted image        

XX.01. - aqua77 ( 1. krog po konizaciji) user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.01. - barvar ( 8.krog ) user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.01. - natasa28 (1. krog)
XX.01. - dysan user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.01. - katjakokol 
XX.01. - sontschica ( 2.krog ) srečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image      
XX.01. - punčkica
XX.01. - Barbara_L
XX.01. - Tejchy25 ( 8.krog ) user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.01. - crvicek
user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.01. - dini user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.01. - Anonimen srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
XX.01. - ninčy srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
XX.01. - katka11 srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
01.01. - srecna_zvezda user posted image  user posted image user posted image user posted image          v nove boje
01.01.- kepica 
srečka  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image        
05.01. -  nony  user posted image  user posted image user posted image user posted image       v nove boje
05.01. - pipika123 user posted image  user posted image user posted image user posted image     v nove boje
06.01. - ziva1 (14. krog) user posted image  user posted image user posted image user posted image     v nove boje
08.01. - ursa30 (1. krog po HSC) user posted image  user posted image user posted image user posted image
  v nove boje
08.01. - Bojana82 (3. krog 9 ) user posted image  user posted image user posted image user posted image    v nove boje 
09.01. - baby1978 (4. krog) user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
10.01. - pikicao user posted image user posted image user posted image user posted image   v nove boje
 
10.01. - METULJ1 ( 3. krog po LAP in HSC) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
10.01. - Anonimen srečka user posted image user posted image  user posted image  user posted image     
11.01. - larilu srečka user posted image user posted image  user posted image  user posted image    
11.01. - lunika 

11.01. - Matejčika (5. krog, 3. krog s Klomifenom) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
12.01. - S* (6. krog ) user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
12.01. - BBP srečka user posted image  user posted image   user posted image   user posted image
13.01. - SMELIKA ( 3.krog ) srečka  user posted image  user posted image user posted image user posted image  
14.01. - miskula
15.01. - tropical (2. krog)
  user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
15.01. - cori srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
15.01. - Anya22 (13. krog) srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
16.01. - Tanisha (3.krog )user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
17.01. - pikicaa25 (13.krog) user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje

17.01. - Grethy  user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
17.01. - KulGirl (2. krog s klomifenom ) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje

20.01. - dreamz
21.01. - misk2 user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
22.01. - Tiki55
user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
22.01. - pikapolonica 24 user posted image  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
23.01. - BEBIII user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
23.01. - tinkatonka

24.01. - Murkica
26.01. - strumf (2.krog) srečka user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
26.01. - metuLJchy
27.01. - Neja_teja_
( 2. krog po SS ) user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
27.01. - giotti (7. krog po HSC)user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
28.01. - *csaje* (3. krog ) user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
28.01. - *zabica*
28.01. - miniko
srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
28.01. - pravoda srečka

29.01. - Anuša* user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
30.01. - U* (4. krog po LAP ) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
30.01. - tane  srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
31.01. - DOaisy (3. krog) user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
31.01. - limonita (10. krog) user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje



JANUARK NAS JE 59 OD TEGA  15  SREČK  user posted image  

                             Modrih       33  
                            
Roza          15

    
                           Skupaj         48

user posted image
 
NAVIJAČICE
*ella
*pikicao
*larilu
*sonček85
*spps
*bambinca
*MAŠKA
*bubulina
*eva Ana
*skrivnost
**manca*
*Anneri
*Arual
*Miklarom
 
 
 
 
user posted image
 
 
 
 
HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,

Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...  

                        
JANUARSKA STAVNICA  

JANUAR.................................... 25,0% srečk nosečk  
FEBRUAR..................................19,4% srečk nosečk  
MAREC..................................... .20,9% srečk nosečk  
APRIL..........................................23,7% srečk nosečk  
MAJ............................................18,3% srečk nosečk  
JUNIJ...........................................22,5% srečk nosečk  

JULIJ ..........................................21.8% srečk nosečk
AVGUST.....................................19,30% srečk nosečk
SEPTEMBER...............................21,0% srečk nosečk
OKTOBER...................................22,2% srečk nosečk
NOVEMBER................................28,1% srečk nosečk
DECEMBER................................34,6% srečk nosečk
JANUAR......................................31,25% srečk nosečk






[/quote]
No izgleda da smo zaključile mesec januar. Upam da ne zamerite vse tiste, ki niste javile rezultata in sem vas zasledila med februarskimi borkami, jaz sem vas tukaj barvala modro.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1845
Stran:   <<   < Prejšnja stran  70 71 72 73 [74]
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 72 73 [74]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?