|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bambus
11.12.2008 17:18:22   
Hope2
A ima katera bambus v stanovanju oz hiši. Kako se obnese, a je hvaležna rožica al je zahtevna???? Kaj pa v primeru, da imaš talno gretjeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bambus
11.12.2008 17:51:48   
drevozivljenja
jaz jo imam že 1leto.in je vredu..mora pa imet toplo(moje mnenje-ko jo dam na okensko polico ima rumene liste)valda ji je mrzlo..ko pa je drugje je dobra

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
11.12.2008 22:45:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu drevozivljenja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bambus
12.12.2008 9:20:59   
Hope2
Imeli bi ga že, samo jaz bi kupila dva velika, vsaj 1,5-2 m velikega. Ti pa so dragi in če mi zaradi talnega gretja crkneta oz se bosta sušila, pol mi bo žal, dinarčki ne padajo kar tak z neba, ko zidašuser posted image .



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bambus
8.2.2009 11:55:43   
Korina1
Doma imamo dva bambusa že nekaj časa( več kot dve leti), še vedno jih imam v vodi pa me zanima če to lahko posadim v zemljo. Do sedaj že dosti spraševala okoli pa noben ne ve.
Kako se pa to potem vzdruže če jih posadiš? Korenino imata že kar precej dolgo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bambus
8.2.2009 13:10:48   
Anonimen
Jaz imam doma tisti bambus, ki je več teh stebelc skupaj povezanih in so v taki plitvi šalčki, kjer mora biti skos voda. Imam ga na okenski polici, pod njo je pa radiator (mraz od stekla toplo od spodaj) pa ni čisto nič rumen. Že eno leto mi ful lepo raste. Pomoje ni preveč zahtevna rastlina.
Tako da Hope2, jaz bi na tvojem mestu kupila enega takega manjšega za probo in ga imela tam kjer bi ti želela imeti tiste tavelike, in če mi v parih mesecih nebi crknil in bi lepo uspeval, bi potem kupila tavelike.

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bambus
3.3.2009 11:24:02   
Korina1
Se sme bambus posaditi v zemljo in kakšno? Že dolgo imam dva bambusa in ju imam še vedno v vodi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bambus
17.3.2009 13:31:51   
kitty87
Korina 1 si mogoče že kje zvedela, če se sme presaditi bambus v zemljo? Jaz ga imam tudi že precej časa v vodi pa bi ga presadila, če se sme. Ve mogoče katera druga?

LP

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bambus
17.3.2009 13:36:33   
Splišni
Ja valda, da se sme.

Samo ne ga sadit kam zunaj v zemljo, ker se razraste, da glava boli. Se ga ne znebiš NIKOLI več. Tudi če ga zazidaš v tako zidano korito, korenine prebijejo zid.

(odgovor članu kitty87)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bambus
24.3.2009 14:13:56   
kitty87
Hvala Splišni!

Ga bom presadila, ko bo malo več časa. Verjetno je vseeno v kakšno zemljo, če praviš, da se tudi zunaj lahko precej razraste, ne?

LP

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bambus
25.3.2009 17:40:16   
mala zirafa
Srčno ti ga odsvetujem  sadit zunaj.Mi smo ga imeli, vrgli ven pa še se najdejo vršički.Poleg tega dela neprestano smeti.Listje skozi odpada.Tako da nikoli več.

(odgovor članu kitty87)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bambus
2.4.2009 9:34:13   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Imeli bi ga že, samo jaz bi kupila dva velika, vsaj 1,5-2 m velikega. Ti pa so dragi in če mi zaradi talnega gretja crkneta oz se bosta sušila, pol mi bo žal, dinarčki ne padajo kar tak z neba, ko zidašuser posted image .





ko se vrneš me klikni, sem našla včeraj noro dobre bambuse za solidno cenouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bambus
2.4.2009 11:21:47   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Imeli bi ga že, samo jaz bi kupila dva velika, vsaj 1,5-2 m velikega. Ti pa so dragi in če mi zaradi talnega gretja crkneta oz se bosta sušila, pol mi bo žal, dinarčki ne padajo kar tak z neba, ko zidašuser posted image .





ko se vrneš me klikni, sem našla včeraj noro dobre bambuse za solidno cenouser posted image


A res? Sem zadnjič gledala v LJ, pa je 1 bil 100 evrov, me je na rit vrglouser posted image . Res da bi iz tistega lahk naredil 2, ampak sploh ni bil lepi, je bil ko en snop slameuser posted image .  Daj mi na ZS sporoči kam pogledat, pridem konec drugega tedna in bom kak dan v PR in bi pol lahko pogledala in kupila.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bambus
28.4.2009 16:53:05   
kitty87
Pozdrav!

Mene še zanima, če morda katera ve, če lahko ta bambus, ki raste v vodi skrajšam - odrežem, in ga dam
nazaj v vodo? Verjetno bi pognal korenine, ne? Kaj pa lahko naredim s spodnjim delom? Tudi nazaj v vodo ali vstran?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bambus
28.4.2009 17:05:37   
water lily
Jaz sem kupila bambus dolg 50cm, v treh letih je zrasel na 1,20m. Imam ga pa v večji vazi v vodi.....

(odgovor članu kitty87)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bambus
4.5.2010 14:25:21   
AnciM
Za rojstni dan sem dobila v šopku tudi en bambus. Vse rože, ki so ovenele sem že zdavnaj vrgla proč, bambus pa še kar uspeva. Sedaj so mu pognale tudi že kar dolge korenine. Zanima me, če ga lahko skrajšam? Zdaj je visok kak meter. Ga lahko posadim v zemljo ali naj ga raje pustim v vodi? Kaj naj naredim, da bo zrasel še kak vršiček?

Hvala za odgovore!

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




pleničke
klitia

Kakšne pleničke kupujete oz. katere privoščite svojim otrokom? Pampers so najdražje ampak po številnih poskusih tudi najboljše.

Pampers (48%)

Huggies (2%)

znamka dm (18%)

znamka Mueller (17%)

drugo (15%)


Število vseh glasov: 65

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!