|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   smo praznovali bolj žalostni
8.4.2005 21:50:11   
žiža
Danes je naša mala Sara dopolnila celih šest mesecev :bravo: :bravo: :bravo:
Prve dni svojega življenja na naši zemljici je komaj zmogla jokat, ker je bla tako majčkena pa slabotna, danes je pa cel dan veselo pljuvala pa BBBBBBBBBBBBBBBBjala :) :bravo: Tako zelo me navdušuje ta njen razvoj, da ne morem povedat.
In zakaj žalostni? Bili smo na testiranju za alergije in rezultat JAJCA IN MOKA ter še nekaj "manj pomembnih stvari" :(( sicer še ni 100% potrjena diagnoza. Bolj točni bodo izvidi krvi, ki pridejo naslednji teden. Sploh ne vem kako jajca in moka, če nič od tega še nikoli ni zaužila.
Upam na najbolje... pa vendar že ves dan mislim le na to kako ne bo mogla jest nobene normalne hrane... Kar na enkrat je pred mano problem, ki mu ne vidim ne začetka ne konca. POjavil se je in ne vem kako se z njim spoprijeti :((
Pa vse najboljše mala moja Sara za pol svečke! :rozica: :torta: :darilo: :sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   smo praznovali bolj žalostni
8.4.2005 21:54:00   
Anonimen
Žiža, ne bodi žalostna, saj te alergije s časom kar same izzvenijo. Jaz sem tudi bila alergična, pa sploh ne vem na kaj, v glavnem sem bila eno leto ali pa še več prehlajena kot hudiček, potem pa kar naenkrat konec. V otroštvu sem bila kao alergična na pšenično moko, pa tudi nihče ne ve, kdaj je to minilo. Pa tudi mamice tule so že znale povedati, da je pri njihovih otrocih z alergijo konec. Bo že, samo da se mala super razvija, pa boste vse zmogli. Pa vse najboljše za pol leta, mala punčka!

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   smo praznovali bolj žalostni
8.4.2005 21:56:54   
total
:bravo::torta::bravo::torta::bravo:

Saj bo,ne bit žalostni.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   smo praznovali bolj žalostni
8.4.2005 22:55:06   
sonček2*
Žiža sej bo, sej si pogumna mamica :), tvoji sari pa vse naj naj za pol svečke
Sonček in Taja:sloncek:

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   smo praznovali bolj žalostni
8.4.2005 23:06:47   
Bib
Vse najboljše in veliko :darilo: za pol svečke, mamici pa :rozica:, pa ne bit žalostni, mogoče bo pa alergija sama po sebi kmalu izginila.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   smo praznovali bolj žalostni
8.4.2005 23:41:41   
Willson
Žiža, res ne rabiš biti žalostna, saj večina alergij izgine že do prvega leta starosti, samo diete se drži in pazi tudi na ostala živila, ki so alergena in jih :duda: naj nebi uživali do prvega leta, pa bo še vse ok. Zato, kar pogumno, to je samo začasno!!!!
LP

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   smo praznovali bolj žalostni
8.4.2005 23:50:34   
cmokec
Žiža, najprej čestitke :bravo::bravo::bravo::bravo:

Če bodo alergije dokazane, boš pač pazila pri prehani, ampak otrok je ob dieti zdrav in zadovoljen, tako, da sploh ne veš za težavico. To je vsekakor dobra novička, ker nekateri so tolk bolni. Pa nočem primerjat otočke, ker vem, da je za mamico pač njen tisti sonček življenja.

Glede alergij: jaz sem bila od otroštva do pozne pubertete kronični arlergik na vse možno. Na testiranje sem šla za dva dni, v bolnici sem bila pa ¸4 dni. Zakaj? Ker sem alergično reagirala na vsak alergen, katerega so probali. Pa so me kar špikali, pa spet, pa spet, dokler ni mami rekla, da zdej je pa dost. Večina izvidov me je presenetila, ker z testiranimi živili nisem imela problemov. Primer: testirali so me za potočnega raka, in sem prav grdo zatekla, pa ga v življenju nisem vidla v živo, še manj pa jedla.

Je pa fino o alergijah vedeti rezultate, reakcije otročka pa ti najbolje poznaš.

Srečno. :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   smo praznovali bolj žalostni
9.4.2005 7:57:09   
BARBARA R.
Čestitke za pol svečke! Za Saro :darilo: za mamico pa :rozica:!

Pogumno in veselo naprej! Žal očitno nikoli ne sme biti vse popovno :( !

:muca:

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   smo praznovali bolj žalostni
9.4.2005 9:26:29   
puncica
:bravo::bravo::bravo: Sara in mami. Glede alergije pa upam da bo s časom izvenela :((:((

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?