|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otečene prsi pri dojenčku
4.1.2009 19:32:17   
SaTiSa
Naša user posted image , ima trde prsi. Jih je že enkrat imela, akoj po rojstvu, ampak takrat zaradi mojih horminov ( dojila jo sem). Zdaj je stara 9.5m in se ne dojime več, torej niso krivi moji hormoni.

Kaj bi lahko bilo tokrat krivo? Naj gremo k DR.?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otečene prsi pri dojenčku
4.1.2009 19:35:18   
smrka
Ej nasa je imela pri ene treh mesecih natecene prsi in mleko ji je ven teklo.. oz. nevem kako bi to poimenovala. IN sem jo morala med tem ko sem jo dojila oz. ko sem se crklala z njo z gazico krozila okrog bradavick, to mi je svetovala babica na pregledu.  Pa je blo hitr boljse. To so krivi mamini hormoni, da pride do tega.

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otečene prsi pri dojenčku
7.1.2009 15:06:44   
resnično srečna
ja...pojdi k zdravniku...čimprej...ker to res niso več tvoji hormoni...je imela ena naša aprilčica isti problem in jo je pediater napotil naprej...

bolje panika za nič kot da bi bila prepozna za kaj in bi si kasneje očitala...


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...





sindarin

Se vam zdi, da imate doma preveč igrač?

da (65%)

ne (35%)


Število vseh glasov: 273

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!