|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
4.1.2009 12:18:40   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: žanaja

pridna, kar tako naprej!!!!Sporocaj kako in kaj se bo dogajalo......drzim pestkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hvala žanaja user posted image

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
4.1.2009 18:45:21   
žanaja
miniko,kako si?????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Rozice za tebe!!!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
4.1.2009 21:15:23   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: žanaja

miniko,kako si?????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Rozice za tebe!!!


hej draga moja. Vredu sem. Malo tečna ampka bo. Pa ti? Greš ju3 k G?

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
4.1.2009 22:54:16   
druga
miniko...ubožica, upam da se držiš...po tem kar sem prebrala si te fant res ne zasluži. žanaja ti je dala dobre nasvete....res mislim, da je najboljše da se distanciraš...tako boš lahko dobro razmislila o vsem in se odločila kako in kaj naprej...

user posted image user posted image user posted image user posted image  vem da se boš odločila tako, kot je zate najboljše

grem jaz zdaj počasi spat. jutri je treba zgodaj vstat.

nočko punce



(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
4.1.2009 23:04:28   
druga
aja...žanaja...držim pestke, da bo vse vredu s tabo in z malo pikico...najboljpe bi bilo, da se ne bi obremenjevala in da bi počivala....

saj vem da je to lahko govorit in težko nardit

poročaj kaj bo jutri

nočko

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 9:11:45   
Kepica83
živjo druga. Ja hvala lepa tudi tebi za vzpodbudne besede in podporo. Ja to so take stvari, ko je boljše da poslušaš glavo ne pa srce, ker srce ti zamegli razum na celi črti. user posted image

Žanaja si šla k G??? Držim pesti da je vse vredu. Poročaj kak je blo ko prideš domov.

obema pošiljam koš objemčkov user posted image user posted image user posted image  pa nusigogo tudi, čeprav nas zanemarja zadnje dni user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil miniko -- 5.1.2009 9:12:37 >

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 16:51:40   
druga
žanaja...kako je?

miniko....kako si ti?

jaz sem po prvem dnevu službe kar utrujena in se mi nič ne da. pa še mojega ni doma in se mi ne da samo zase kosila kuhat...bom verjetno samo domači prijatelj, ki je še ostal, jedla...user posted image


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 17:15:07   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: druga

žanaja...kako je?

miniko....kako si ti?

jaz sem po prvem dnevu službe kar utrujena in se mi nič ne da. pa še mojega ni doma in se mi ne da samo zase kosila kuhat...bom verjetno samo domači prijatelj, ki je še ostal, jedla...user posted image




hej- Ma jaz sem vredu. Zdaj sem se komaj malo dol počla. Pa to kuhanje in pucanjeuser posted image . Hm nevem zakaj se žanaja nič ne javiuser posted image . Upamd aje bila danes pri G in da je vse vredu. Kaj ti misliš?user posted image

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 17:22:24   
tejčit
Jst nisem še zdaj k sebi prišla da sm zagledalauser posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 17:27:07   
žanaja
Bejbe, tle sm tle sm, cel dan nism mogla pridet v sistem, sm  3 x geslo spremenila,zdaj pa me je spustilo!!!Bemti ja!!
Ja, nic ne bo, nikol vec ne delam testa prej ko ne bom 3 mesce noseca.-...user posted image ,ker,....so mi 4 je BC mini pokazali crtice, dans CB, pa nic!!!!Se pravi je vse en sam hec za nase male sive celice.....
Kaj cemo!!
Idemo dalje,vsaka stvar je za nekaj dobra, ceprav mi ni jasno kako se je to lahko zgodilo.Kako kazat crtico??? Neki se je pa le moglo dogajat,...ma kaj vem, nocem diplomirat, sem ze enkrat in to je zadosti...user posted image .Miniko, druga,kako ste kej?Jst sm mela tud prow zadosti dans tega dela,zdej bi sla kar malo nazaj na dopust.user posted image user posted image user posted image user posted image
Miniko, kaj pravi un tvoj,NEBI, NEVEM,user posted image ....Ne zameri, se hecam...
Druga,si se vedno pozitiva???Upam da ja....user posted image user posted image
Nusigogo, ti si pa nas kar malo skenslala, se bos ze oddolzila za vse naprej in nazajuser posted image

< Sporočilo je popravil žanaja -- 5.1.2009 17:29:11 >

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 17:33:47   
druga
žanaja...res ne vem kako so ti lahko 3 testi pokazali črtico, četrti pa ne....si bila pri G? ali se je pokazalauser posted image ?

ja, jaz sem še vedno pozitivno usmerjena in bo kar bo...mogoče pa je dedek mraz le prinesel kako darilo letos?!?!

miniko...te čist razumem, da bi še bila dalje na dopustu...tudi jaz sem danes tako razmišljala, pa mislim, da ne bo šlo...je treba dopust za poleti šparat ne...

nusigoo pa nas res malo zapostavlja ne...upam da ima zelo dober razlog za to (user posted image )....pol ji je itak oproščeno ne....

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 17:36:12   
žanaja
4 je bc mini, so pokazali crtico.Danes sem pa probala se CB, pa je pokazu minus....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 17:38:08   
tejčit
prvič slišim za BCmini.kakšna pa je razlika med CB

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 17:42:42   
Casiopea
BC mini je trakec

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 17:50:39   
Kepica83
tejčit čestitkeuser posted image user posted image
Casiopea dobrodošlauser posted image user posted image

Žanaja mogoče pa CB ne kaže vredu. Vseeno je 4:1.

Ja nusigogo upam da imaš res dober razlog da nas tak zanemarjaš. Če opravičenio drgač pa bomo te dale čez koleno. user posted image

(odgovor članu Casiopea)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 17:54:58   
tejčit
Jst bi sam vprašala katero folno kislino mi priporočate

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 18:00:23   
žanaja
vse so dobre po svoje, skor najbols je una centrummed mami,al neki tazga, kr ima dost drugih itaminov notri, drgac pa ne cakaj in jutri ze vzemi prvo tabletko!!!!

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 18:00:25   
druga
casiopea...dobrodošla....tukaj se imamo fajn in smo same luštne punce user posted image user posted image user posted image

tejčit...o primerni folni kislini nimam pojma...jaz sem vedno jedla samo ono iz DM-a....nosečka pa še nisem nikol bila in ne vem, kaj je najboljše...

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 18:01:49   
Casiopea
Jaz imam Centramed mami od fidimed. ima še dodatne vitamine.

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 18:02:28   
žanaja
pisuka, ti pa si optimistka!!!Brava!!! ma zdej pa nimam testkov vec, in hvala bogu, da je tako,bomo sli v tretji krog, brez blema!!!Kaj zdej mimiko, kako kej tvoja ljubav??

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 18:15:32   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: žanaja

pisuka, ti pa si optimistka!!!Brava!!! ma zdej pa nimam testkov vec, in hvala bogu, da je tako,bomo sli v tretji krog, brez blema!!!Kaj zdej mimiko, kako kej tvoja ljubav??


vseeno še ju3 en test naredi. Mam prijateljico ki ji doben CB ni pokazal +. Razen krvni test. Tak da ne izgubi upanja.  Hm moja ljubav? zaenkrat še je na hladnem ledu. user posted image

< Sporočilo je popravil miniko -- 5.1.2009 18:16:41 >

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 18:20:45   
žanaja
zna bit da bom prej sla nardit krvni test!!!
Ja ma zebe odzuni, bo zmrznu!!!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 18:22:34   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: žanaja

zna bit da bom prej sla nardit krvni test!!!
Ja ma zebe odzuni, bo zmrznu!!!



user posted image user posted image  naj zmrzne.
Pojdi kri dat za vsak slučaj. Jaz bi na tvojem mestuuser posted image

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 18:25:33   
žanaja
zdej bom malo pocakala, bude sto bude.sej po moje nisem srecka,sm samo, kot pravi moj dragi:teckauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 18:34:01   
druga
ti si res faca žanaja...najboljše je, da ob vsem tem, kar se ti dogaja te dni, nisi izgubila smisla za humor...

miniko....maš prav, da ga boš dala na hladno...saj sploh verjetno ne ve, kaj bi rad..
go girls go user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vse bomo zrihtale, tako da bo prav


(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?