|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 18:39:30   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: druga

ti si res faca žanaja...najboljše je, da ob vsem tem, kar se ti dogaja te dni, nisi izgubila smisla za humor...

miniko....maš prav, da ga boš dala na hladno...saj sploh verjetno ne ve, kaj bi rad..
go girls go user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vse bomo zrihtale, tako da bo prav




ti pa si naša prava tampirano optimistična bomba.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 18:39:49   
žanaja
SE STRINJAM!!Sonce bo se vedno sijalo, in to je lepo!!
Miniko, kako su unga cukrcka dala pod svoj nick??

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 19:25:36   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: žanaja

SE STRINJAM!!Sonce bo se vedno sijalo, in to je lepo!!
Miniko, kako su unga cukrcka dala pod svoj nick??



hm tam greš v profil pa naloži slikco oz. avatar.

moj profil..... naloži mojo sliko-avatar. Si našla?

< Sporočilo je popravil miniko -- 5.1.2009 19:27:41 >

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 19:58:35   
žanaja
sm ,a so vse fotke prevelike, ko jih hocem dat gor.....

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
5.1.2009 21:07:45   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: žanaja

sm ,a so vse fotke prevelike, ko jih hocem dat gor.....


vem ja. Omejena velikost je. poskušaj eno manjšo poiskat.

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
6.1.2009 17:50:16   
druga
žanaja...miniko...kje ste punce???


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
6.1.2009 18:07:25   
Nattasha
user posted image ajo;))))

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
6.1.2009 21:23:07   
druga
hehehe..nattasha ti pa si dobra....no, če je to razlog, da ju ni, je ok

punce...moram vam povedat, da bi naj konec tega tedna enkrat ne bilo user posted image ...pa se tokrat zeloooooo trudim, da si ne bi zmišljevala znakov....in jih do danes tudi nisem nič imela...razen občasnega špikanja in nekoliko bolečih prsi....danes pa je iz špikanja nastala stalna bolečina v predelu trebuha - ne boleča al moteča, mogoče samo neke vrste napetost...

to rundo sem rekla, da se ne bom obremenjevala in se do zdaj tudi nisem....zdaj pa se bojim, da sem spet začela dvomiti, da nama je tokrat le uspelo....pa vem da tega ne smem delat, ker si bolj škodujem kot koristim...

joooooj kak sem smotana ne...

zgleda da imam preveč časa za razmišljat....se bom mogla spravit nekaj delat

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
6.1.2009 21:32:01   
Nattasha
Ah ja kr plavava po istih vodah. Iste težave, ista napetost isto boli pa ne boli pa tko, saj mislim, da ti je jasno o čem govorim. Moram pa rečt, da je zdaj pri meni bolj ali manj prisotna taka napetost skoz, tako da mislim, da jo lahko jutri pričakujem, tudi če je ne.
Ampak lej druga, jaz mislim, da lahko tiste, ki so se trudle zanosit in konec meseca "odmislile" vse znake in ne znake napišejo knjigo z naslovom "how to..." in konkretnimi predlogi , ker meni to enostavno ne uspe, razen če res skoz neki delam in bog ne daj da grem na forum, kar pa ne mislim počet.

Enostavno tako je, da psiha dela in težko verjamem, da jo lahko odklopiš tako kot bi si zaželela. Zdaj al bo user posted image al je ne bo ne ve nobena od naju, upava pač da je ne bo. Vmes pa skočiva ob vsakem piku in si oddahneva ob tem jo prsi vedno bolj bolijo ne?

Napsihirana tudi jaz...saj mislim, da sem to že omenila ene milijonkrat...

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
6.1.2009 21:34:35   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: druga

hehehe..nattasha ti pa si dobra....no, če je to razlog, da ju ni, je ok

punce...moram vam povedat, da bi naj konec tega tedna enkrat ne bilo user posted image ...pa se tokrat zeloooooo trudim, da si ne bi zmišljevala znakov....in jih do danes tudi nisem nič imela...razen občasnega špikanja in nekoliko bolečih prsi....danes pa je iz špikanja nastala stalna bolečina v predelu trebuha - ne boleča al moteča, mogoče samo neke vrste napetost...

to rundo sem rekla, da se ne bom obremenjevala in se do zdaj tudi nisem....zdaj pa se bojim, da sem spet začela dvomiti, da nama je tokrat le uspelo....pa vem da tega ne smem delat, ker si bolj škodujem kot koristim...

joooooj kak sem smotana ne...

zgleda da imam preveč časa za razmišljat....se bom mogla spravit nekaj delat




evo mene. Ja jaz mam upravičen izostanek. Smo user posted image .  Pobotali smo se user posted image    Druga upam da je to špikanje znak user posted image . To bi blo super. Daj mi povej koliko dni po M nastane ovulacija? Poleg tolikih informacij sem to že pozabla.

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
6.1.2009 21:37:22   
Kepica83
pa povejte  mi babike moje kak ste kaj? NATASHA ti si nova pri nas? Sem ti že izrekla dobrodošlico? Pol ti jo zdaj. Dobrodošla med nami pa da bi se te čim prej rešle in bi šla na drug forum- srečke nosečke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
6.1.2009 21:44:24   
Nattasha
hahaha moram rečt da tako vesela pa še nikoli nisem bla, da bi se me kdo rad rešu;) Sicer pa hvala za dobrodošlico in odslovitev hkrati;))) Jaz sem trenutno ok, sem izpod tuša, lepo zavita, toplo mi je, moj me pa animira z igranjem kitaare na wii, ja ja, saj vem, v bistvu že imam enega malo večjega otroka;))))))))))))   

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
6.1.2009 21:48:42   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Nattasha

hahaha moram rečt da tako vesela pa še nikoli nisem bla, da bi se me kdo rad rešu;) Sicer pa hvala za dobrodošlico in odslovitev hkrati;))) Jaz sem trenutno ok, sem izpod tuša, lepo zavita, toplo mi je, moj me pa animira z igranjem kitaare na wii, ja ja, saj vem, v bistvu že imam enega malo večjega otroka;))))))))))))   


heheuser posted image  vem kak je to imeti malo večjega otroka ob sebi. Jaz se sprašujem kak za vraga bom lahko šla z mojim pa user posted image  v trgovini mimo sladkarij, tega me je že zdaj groza. Nevem kdo se bo prej po tleh metal pa izsiljevaluser posted image .

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
6.1.2009 21:56:37   
druga
miniko...no, je imela nattasha prav, zakaj te ni bilo user posted image

ja super, da sta se pobotala... kaj pa pravi o bivši?? si je ona le domišljala, da sta usojena en za drugega al je bilo kaj na tem...vredu če sta se pobotala...naj samo proba še enkrat kaj takega nardit, pa ga bomo babe iz foruma user posted image  hehehe


nattasha...ja prav imaš glede psihe in simptomov....pa tudi glede tega, da bo kaj bo in ne smemo biti nestrpne, saj bomo slej ko prej zvedle.

aja...pa dobrodošla med nami

žanaja kaj pa je s tabo? kako si?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
6.1.2009 22:02:38   
Kepica83
druga hm nič nisma komentirala kaj dosti o bivši. Rekel je da je takrat ni ljubil in ji kaj takega ni niti 1x rekel ne da bi jo zdaj ko ima mene. Pa recimo da mu verjamem user posted image . Ja res ga bomo pojedle ne? njegovi bivši pa po pošti kosti poslale pa jih naj glodauser posted image . Druga? koliko dni po M nastopi ovulacija? Jaz sem imela danes zcedek pa včeraj tudi. M pa sem imela 28.12. je lahko to sedaj že ovulacija?

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
6.1.2009 22:06:42   
druga
ups...sem ti pozabla na to odgovorit....sori

načeloma ovulacija nastopi od 10-16 dni po M... lahko pa tudi takoj po M, tako da bi pri tebi lahko šlo za ovulacijo, če je bila prisotna sluz.

meni je tak smešno, ker tokrat nisva razmišljala o tem, kdaj naj bi bila ovulacija in sva user posted image  ko nama je bilo, tak da sem zdaj res radovedna, če se je kaj prijelo...

glede tvojega dragega pa tak sama najbolje veš kako in kaj...tak da zaupaj svojem instinktu in mislim da ne bi smelo biti kakih pretresljivih dogodkov

grem jaz zdaj počasi spat...se tipkamo jutri

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
6.1.2009 22:08:22   
Nattasha
Samo en predlog, če katero mogoče zanima, meni je full kul zadeva.

www.menstruacija.si

koledarček ki zračuna ovulacijo, pa pošlje mail kdaj pride teta na obisk itd...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
6.1.2009 22:11:01   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: druga

ups...sem ti pozabla na to odgovorit....sori

načeloma ovulacija nastopi od 10-16 dni po M... lahko pa tudi takoj po M, tako da bi pri tebi lahko šlo za ovulacijo, če je bila prisotna sluz.

meni je tak smešno, ker tokrat nisva razmišljala o tem, kdaj naj bi bila ovulacija in sva user posted image  ko nama je bilo, tak da sem zdaj res radovedna, če se je kaj prijelo...

glede tvojega dragega pa tak sama najbolje veš kako in kaj...tak da zaupaj svojem instinktu in mislim da ne bi smelo biti kakih pretresljivih dogodkov

grem jaz zdaj počasi spat...se tipkamo jutri


Ja sluz je prisotna tak da mislim da je O. Hja danes sma user posted image  brez zaščite. hmm tak da spet nevem kak pa kaj? kljub temu da sma se drugače nekaj pogovarjala. Veste kaj me vedno zanima. Če slončkaš 3x na dan. A je možno da se prvič ne prime drugič pa se ali kak je to? mislim v istem dnevu. user posted image

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
6.1.2009 22:11:56   
Kepica83
hja Natasha jaz nimam rednih ciklusov tak da si kaj takega težko izračunam user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
6.1.2009 22:44:20   
Nattasha
a jej, zoprno ja, jah nič boš mogla bit tolko bolj pridna, pa si bazalno temp. vsako jutro merit, al pa še bolj ziher, vsaj vsak 2 dan pridno slončkat...pa imaš vse baze pokrite, pol so pa na vrsti vojaki. Zdaj odvisno kako sta jih trenirala, moj je reku, da jih ima že kako leto v bojni pripravljenosti in so prve vrste že startale, bomo vidli, če niso bli vojaki s slepimi metki;))))))))))))) hehe 

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
7.1.2009 13:39:36   
Kepica83
žanaja kak je kaj s tabo?
Druga nusigogo , natasha kje ste??? Meni je tečno brez vasuser posted image

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
7.1.2009 16:15:09   
druga
miniko....tukaj sem

v službi ne hotim na forum, ker nimam časa...ko pa pridem domov pa takoj grem prečekirat kaj je novega....

glede user posted image  3x na dan mislim da je vseeno katerikrat bo uspelo....samo da je tisti dan ovulacija (oz da si v obdobju ovulacije)....

danes sem bila pridna in sem pozitivno mislila...pa sem ponosna nase...zdaj pa še mora samo priti zapoznelo darilo od dedka mraza, pol pa sem najbolj srečni človek na svetu....res bi že bilo fajn, če bi nama končno uspelo

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

leto 2009 bo zelo uspešno za nas ne!!!!!!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
7.1.2009 16:16:06   
druga
žanaja....kje si? kako si?

nusigoo pa nas tako preveč zanemarja ne user posted image

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
7.1.2009 16:42:55   
Kepica83
hej druga. Ja upam, da bo ti res deda mraz prinesel darilo pa čeprav z zakasnitvijo. No saj fino da si optimistična. Tak treba puncauser posted image .
nevem kje sta žanaja pa nusigogouser posted image , to jima ni podobno.

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: povišana telesna temperatura,test pozitiven
7.1.2009 17:03:42   
druga
kako si kaj miniko???
men je dolgčas....mojega še ni doma in ne vem kaj naj počnem....pol pa sem na računalniku celi čas user posted image

bom še kvadratno glavo imelauser posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?