|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izolacija sten z notranje strani!
6.1.2009 12:35:23   
tajtaja
S tem mislim na stare hiše, ki so jih tam pred 30-40 leti gradili brez zunanje izolacije.
Kako bi se po vašem obneslo, če bi znotraj hiše obložili zunanje stene z stiroporjem in lepilom. V glavnem na enak način kot zunaj?
Ali pa tervol, pa zaključek z gips ploščo?



_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izolacija sten z notranje strani!
6.1.2009 12:45:18   
Hope2
Moja starša sta z notranje strani dala izolacijo in sicer v dnevni sobi in spalnici (obe na severni strani). Toplo imata vedno, samo ne vem ali od izolacije, ali ker kurita ko zmešanauser posted image . Spomnim se pa samo gips plošč, pod njimi pa se mi zdi, da je bila steklena volna







(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izolacija sten z notranje strani!
6.1.2009 12:49:32   
mala maja
kaj pa steklena volna in gips plošče? S tem bi tud zelo izoliral.

na stene date profile da gredo potlej gips gor plošče cca 10 -15 cm od stene če vam ni preveč, vmes stekleno volno.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izolacija sten z notranje strani!
6.1.2009 12:50:43   
mala maja
user posted image  joj sem čudna. Sem šele sedaj videla da tudi o tem razmišlate.user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izolacija sten z notranje strani!
6.1.2009 13:21:50   
Pikapolonica_
Midva sva pri sanaciji starejšega stanovanja dala na stene profile, not stiropor, gor čez pa gips plate. To je bilo v spalnici, dnevni, kuhinji. Potem se nama ni več dalo komplicirat in sva otroško sobo oblekla zgolj v striopor, izravnalno maso, zakitala - zadeva je funkcionalno enaka, enako toplo je tam, s tem da je ene petkrat manj dela, kompliciranja in brušenja, izravnavanja itd itd

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izolacija sten z notranje strani!
6.1.2009 15:29:30   
2 Sraki
Pri nas imamo kameno volno (mislim, da je najbolj izolativna) in vse skupaj dano na profile in poknaufano. Lepo toplo izolirano in nič se ne vidi.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izolacija sten z notranje strani!
6.1.2009 19:57:57   
Piruri
Mi smo se tudi vselili v staro hišo in smo notranjost izolirali tudi s kameno volno in gips ploščami...zdaj bova pa še najino spalnico izolirala s 3 cm debelim stiroporjem in okrasnimi panelnimi ploščami...

Ma smo fajn zadovoljni in se ogrevamo le s klimo (stanovanje 70 m2)...



< Sporočilo je popravil Piruri -- 6.1.2009 19:58:55 >


_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izolacija sten z notranje strani!
6.1.2009 21:00:26   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja
na stene date profile da gredo potlej gips gor plošče cca 10 -15 cm od stene če vam ni preveč, vmes stekleno volno.


To sva midva naredila na zunanji severni steni v spalnici in razlika je ogromna. Res! Prej se mi je po zimi zdelo, da mraz kar puhti od stene, zdaj je pa prijetno topla, kot notranje stene.

Letos nas čaka pa kar cela fasada nova, ker se nama ne da vseh zunanjih sten oblačit. Deluje pa definitivno.


(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izolacija sten z notranje strani!
6.1.2009 21:21:48   
alexandy1
mi smo mel majstre pri babici ki ima hišo zidano s kamnom stene cca 50cm. I so ji majstri svetoval da rajš napravit fasado 5 cm debel stiropor kot pa znotri 12, ker pravo izolacijo da zračni most ki je med stiroporjem in steno ter kroži okoli hiše. tega znotraj ne moreš narediti. in tako so naredil, vam povem babi je prezadovoljna. sedaj ji bodo isti majstri znot postavli knauf brez izolacije in hiša bo zgledala ko nova. Babi prav da tako toplo kot ji je sedaj ni bilo nikol pa še tisto žvižganje vetra se već ne sliši. vglavnem full zadovoljna. lahkoh pokličeš in ti bodo sami svetovali .070/748748

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?