|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Babica v LJ porodnišnici
7.1.2009 9:46:42   
Anonimen
Ok, ena malo bolj nevsakdanja prošnja ... Namreč pojma nimam kako je ime babici, ki je novembra pomagala pri rojstvu naše princeske, saj v materinski in na odpustnici ni napisana, porodnega zapisnika pa tudi nisem videla. Sicer se je predstavila, a si noben od naju v tisti evforiji imena ni zapomnil. Pa me zanima, če katera ve ... stara mora biti okrog 30 let, šlank, svetli lasje do ramen, pa vsaj takrat je bila malo bolj naličena. Tole je pa edina njena slika, ki jo imamo:

user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Babica v LJ porodnišnici
7.1.2009 11:02:53   
anckabancka
Mislim, da je bila pri mojem porodu, ampak tudi nimam pojma, kako ji je ime.user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Babica v LJ porodnišnici
8.1.2009 22:45:54   
Anonimen
Jaz bi pa tako rada vedela kako ji je ime ... a res nobena ne ve? Ma sem jezna, ker v drugih porodnišnicah baje porodni zapisnik dobiš za domov, jaz ga pa v ljubljanski tudi videla nisem user posted image .

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Babica v LJ porodnišnici
9.1.2009 0:19:24   
scorpiogirl
pokliči v porodnišnico, kaj je treba naredit, da dobiš porodni zapisnik. ti pripada (vsaj na vpogled), je bilo tudi o tem že govora na forumu, samo ne vem točno, kje. upam, da ugotoviš, kdo je user posted image

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Babica v LJ porodnišnici
9.1.2009 0:39:56   
Majuska
Hm, takole od zadaj se mi zdi, da je ista kot je bila pri meni. Ime ji je bilo Irena, priimka pa žal ne poznam.

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Babica v LJ porodnišnici
9.1.2009 11:47:58   
Anonimen
Hvala punce! No se bom pozanimala v P kako lahko dobim porodni zapisnik.

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Babica v LJ porodnišnici
11.1.2009 14:38:18   
Klaudia
otika - Daj mo pošlji sliko na mail (originalno velikost), pa bom sosedo vprašala, ker dela v porodnišnici v LJ.
Levo od ikone ZS imaš mail, drugače mi pa sporoči pa ti bom poslala mail na ZS

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Babica v LJ porodnišnici
11.1.2009 19:43:55   
Taula
Moji je podobna. Imena pa ne vem, imam pa zapisnik. Sem ga dobila pri odpustu.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?