|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   varanje
9.1.2009 14:28:56   
Angellina
Punce, kakšno je vaše stališče o varanju?
V primeru, da vas prevara vaš partner, kakšna bi bila vaša reakcija? Bi takoj potegnile črto, čez vso preteklost in zahtevale razvezo ali bi mu oprostile in skušale nadaljevati zvezo.

Kaj pa če bi ali je mogoče že, zaneslo vas? Kako gledate na to? Kot na trenutek šibkosti, zdolgočasenosti, potrebo po ljubezni? Ali gre za popolno nespoštovanje in pomankanje ljubezni, da naredimo korak, ki nam lahko popolnoma spremeni življenje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: varanje
9.1.2009 14:37:12   
picola1
user posted image user posted image user posted image

Angelina, mal pobrskaj po temle forumu pa boš našla ogromno debat (beri prepirov) na to temo...Ena od obsežnejših debat je na temi Kdaj je varanje varanje...če pa pobrskaš še po drugih temah, ki na začetku sploh nimajo zveze z varanjem, boš videla, da se slej ko prej pride tut do tja...user posted image Tako da... branja ti ne bo zmanjkalo do decembra.

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: varanje
9.1.2009 14:45:59   
resika
Ne vem, ful težko vprašanje. Lahko je rečt, jaz bi ga zapustila, ampak dejansko to naredit je pa čisto druga stvar.

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: varanje
9.1.2009 15:12:48   
hrabra miška
Jaz sem ga zapustila takoj ko sem izvedela da me je prevaral. Imela sva pa sinčka starega 1,5let. Še med tistimi dnevi, ko me je prosil naj se vrnem k njemu, je hodil k svoji ljubici. Kaj bi pa naredila če bi se to meni zgodilo?? Sicer sem človek načel, prvo kot prvo bi vse naredila da se to nebi zgodilo, če pa bi se že (vsi smo krvavi pod kožo), bi mu takoj povedala in sama odšla stran, ker vem kakšno trplenje je po prevaranem občutku. Upam da ne bo nobena dala skoz to, kar sem dala jaz, ker je zgodba kar obširna in bi lahko napisala cel roman, če ne knjigo.

< Sporočilo je popravil hrabra miška -- 9.1.2009 15:13:42 >


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu resika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: varanje
9.1.2009 15:56:28   
benika
Angellina, a si ti mogoče spala zadnje 14 dniuser posted image Mal preglej prvo stran tega foruma, pa boš na svoje vprašanje dobila polno odgovorov.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: varanje
9.1.2009 17:58:07   
lelaval
ne vem, kako bi reagirala - bi moglo do tega prit, da bi ti povedala (hudič, kaj pa,če se je to že zgodilo, pa nič ne vem user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: varanje
9.1.2009 18:19:13   
Zofy
hm,odvisno od tega ali bi bila to 1x prvara al bi bila afera. Če bi imel ljubico, torej sedel na 2 stolih, bi ga osebno izselilauser posted image . Če bi me pač prevaral 1x, ker se je spozabil, pa niti ne želim vedeti... Če bi se pa ta spodrsljaj večkrat zgodil, bi pa seveda tudi sledila izselitev...

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: varanje
10.1.2009 14:42:00   
CLAUDY11
ko sem zvedla da me je prevaral sem ga takoj postavila pred vrata vendar če me dans vprašate  to ne bi bla naredla ker najprej bi se probala pogovorit in šele potem okrepala še dans mi je žal da sem to naredila ker tud ko sem šla v novo vezo bivšega nisem mogla pozabiti še najmanj 5 let  ker sem ga noro ljubila in s tem ker sem bla :pametna: in mlada sem si vso svojo prihodnost uničila  tak da punce :! če dobite svojega partnerja pri prevari se prvo z njem pogovorte zakj je prišlo dom tega in mu oprostite če je tega vreden  ker mal v sbe poglejte nikoli ne moraš dat ogenj v roke za drugega pa tud za seb ne  A NE?????

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: varanje
10.1.2009 22:04:56   
ely*
Claudy, v sosednji temi pa pišeš, da te je on ven vrgel z otrokoma.user posted image

No kakorkoli, jaz sem mnenja da če prevara enkrat lahko še večkrat. Ne verjamem, da bi lahko šla skozi to. Oprostila mogoče bi, pozabila pa ne. Bi bila po mojem potem skoz sumničava.

(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: varanje
11.1.2009 11:05:05   
lotoska
Ely kot jaz razumem je Claudy en tip pred tem s katerim ima otroke njo prevaral. In če povežem da, prvega pet let ni mogla pozabit, je bila ta druga veza  res osnovana na popolnem temelju ljubezni in medsebojnega spoštovanja.  Da o samospoštovanju sploh ne govorim.user posted image

Tko kot je napisala - ne moreš dat ogenj v roke...user posted image user posted image

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: varanje
11.1.2009 19:47:02   
CLAUDY11
ola to je blo pred 16 leti kaj misliš da sem mela sam enega partnerj tist je bil moja velika ljubezenuser posted image

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: varanje
11.1.2009 19:49:58   
CLAUDY11
na žalost pač nisem več tako mlada tak da mam pač mal več izkušenjuser posted image user posted image user posted image user posted image !!!

(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: varanje
11.1.2009 20:40:28   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Punce, kakšno je vaše stališče o varanju?
V primeru, da vas prevara vaš partner, kakšna bi bila vaša reakcija? Bi takoj potegnile črto, čez vso preteklost in zahtevale razvezo ali bi mu oprostile in skušale nadaljevati zvezo.  Mogoče bi kdaj oprostila, a pozabila ne bi nikoli. Vedno bi bilo to med nama in takšna zveza bi bila obsojena na prepad. Moj bivši me je prevaral, dolgo sem bila jezna na punco, ki ga je zapeljala, saj je vedela, da sva že dolgo par. Sva poskušala nadaljevati, ampak ta punca mu ni šla iz glave, še dolgo ne...Poleg tega, ga je potem, ko sva šla narazen, "zavrgla" kot strgane gate...Besna sem bila na to punco. Ampak danes sem ji po svoje hvaležna, saj mi je še pravi čas pokazala, da ta človek ni vreden moje ljubezni.

Kaj pa če bi ali je mogoče že, zaneslo vas? Me je ja.  Kako gledate na to? Kot na trenutek šibkosti, zdolgočasenosti, potrebo po ljubezni? Ali gre za popolno nespoštovanje in pomankanje ljubezni, da naredimo korak, ki nam lahko popolnoma spremeni življenje. Pri meni je ta korak res spremenil življenje. Na boljše, kar se ljubezni tiče.


(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: varanje
11.1.2009 22:16:06   
Barbara_L
Varanja ne oproščam in ne pričakujem da ga kdo oprosti meni.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: varanje
11.1.2009 22:32:34   
Zamima
tole je samo kapljica čez rob vsemu. Ja, valda bi ga še božala pol al kaj? user posted image V življenju mu več iskreno ne bi mogla rečt, da ga imam rada, ker bi me prizadel v dno duše user posted image .
Tako, da za mene je tole konec.


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
11.1.2009 22:44:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Angellina)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: varanje
12.1.2009 7:09:23   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_L
Varanja ne oproščam in ne pričakujem da ga kdo oprosti meni.

user posted image  se podpišem

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: varanje
12.1.2009 9:33:51   
ely*
Cloudy, sori sem narobe zastopila. Sam tlele je bilo že parkrat tko da ena oseba 3 zgodbice napiše. Še enkrat sori.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: varanje
12.1.2009 17:06:07   
CLAUDY11
Ej ni panike res je da marsikatera napiše kako zgodbo ki ni resnična in mislim da to ni pra ker jaz misli m da smo na tem forumu zato da si izmenjujem PRAVE IZKUŠNJE ne pa da si zmišljujemo in da lahk drug drugemo mal pomagamo in jih spodbujamo a ne???? 
lp  pa vsem ki niste iskreni ne hodite na forume!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: varanje
12.1.2009 19:57:38   
muška
Ne znam odgovorit! Oprostila in pozabila zagotovo mu ne bi nikoli  - če bi ga pa postavila pred vrata pa tudi ne vem. Čisto odvisno od dane situacije, se včasih sama sprašujem in si na to vprašanje ne znam odgovorit.

Če bi pa se to zgodilo meni? Do zdaj se mi še ni zgodilo, da bi srečala  tipa za katerega bi lahko rekla, ma ti si pa vreden greha! OK, srečujem dobre mačote, take za pogledat, pa za rit zgrabit, ampak da bi pa šla s katerim do konca pa ne, takega še nisem srečala.

Sicer pa vsi smo krvavi pod kožo, tako da ne bom preveč moralizirala.

(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: varanje
12.1.2009 22:20:06   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: muška

Če bi pa se to zgodilo meni? Do zdaj se mi še ni zgodilo, da bi srečala  tipa za katerega bi lahko rekla, ma ti si pa vreden greha! OK, srečujem dobre mačote, take za pogledat, pa za rit zgrabit, ampak da bi pa šla s katerim do konca pa ne, takega še nisem srečala.



Jaz pa tega ne razumem čist dobr...A potem je varanje odvisno od tega kakšen moški pride nasproti? Al je to odvisno od nas samih? Ker smo se tako odločili?
Sicer jaz sem že srečala kakega takega ( ki je vreden greha, sam sem se odločila, da tega ne naredim, ker se zavedam posledic....

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: varanje
13.1.2009 9:15:50   
devo
Ja kaj, a moških mnenj pa ne marate? user posted image

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: varanje
13.1.2009 12:53:18   
neja24062007
IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

Jaz sem ga zapustila takoj ko sem izvedela da me je prevaral. Imela sva pa sinčka starega 1,5let. Še med tistimi dnevi, ko me je prosil naj se vrnem k njemu, je hodil k svoji ljubici. Kaj bi pa naredila če bi se to meni zgodilo?? Sicer sem človek načel, prvo kot prvo bi vse naredila da se to nebi zgodilo, če pa bi se že (vsi smo krvavi pod kožo), bi mu takoj povedala in sama odšla stran, ker vem kakšno trplenje je po prevaranem občutku. Upam da ne bo nobena dala skoz to, kar sem dala jaz, ker je zgodba kar obširna in bi lahko napisala cel roman, če ne knjigo.


se ti pridružujem...
samo da ga jaz še nisem zapustila... ne vem pa kako in kaj naprej

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?