|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najem stanovanja
11.1.2009 11:38:56   
zvesta
kako se lotiti iskanja stanovanja v najem. Najem za daljši čas?

Na kaj vse je treba biti pozoren?

Kakršenkoli nasvet bi mi prišel prav, ker sem čisto nevedna v tej smeri.

Iskali bomo pa za 3 osebe. 2 odrasla + otrok.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najem stanovanja
11.1.2009 11:44:21   
principessablu
lotiti se tako,da gres na nepremicnine.net,salomon.si,bolha...in najdeš kar ti je všeč oziroma zanimivi,pokličes in če je seveda še na voljo se dogovoriš za ogled,moram povedati,da ljudje ne želijo imeti družine,tako da je malo težje naleteti na dobre lastnike,ki nimajo nič proti,saj so družine zaščitene in jih je zežko vreči ven iz stanovanja v primeru,da ne bi plačevali,pogodba se sklene za 1 leto z možnostjo podaljšanja in z odpovednim rokom,plača se 1 mesečno varščino+1 mesečno najemnino ter tekoče obratovalne stroške za nazaj,če je posrednik agencija,ki imajo v lasti kar največ stanovanj pa se plača še psredniška provizija v višini 1 mesečne najemnine...upam da sem kaj pomagala,kaj pa iščete oziroma kje in za koliko denarja?

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Najem stanovanja
11.1.2009 11:47:24   
zvesta
prinčipesa, hvala...

iščemo nekje na štajerskem koncu... od Maribora proti Lenartu... iščemo pa nekaj čimbolj ugodnega....

oglase sva malo pregledala.... pa so cene najema kar visoke....

Bova si pa vzela par mesecev časa, da najdeva nekaj res primernega.... nama ne gori pod nogami...

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najem stanovanja
11.1.2009 11:49:29   
Anonimen
Meni je zelo pomembno se to, da se v stanovanju dobro pocutim, da je filing ok.

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Najem stanovanja
11.1.2009 11:55:26   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Meni je zelo pomembno se to, da se v stanovanju dobro pocutim, da je filing ok.


To je tak bistveno.

Pa vrtca ne bi radi menjavali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Najem stanovanja
11.1.2009 14:53:54   
Rožica I
2x sem se selila in iskala najemniško stanovanje. Obakrat sem pač spremljala oglase kar v dnevnih časopisih (Večer...), brez nekih posebnih pogojev.
Saj se mi zdi, da dostikrat zaradi lastnih pogojev, ki nas omejujejo, izgubimo dobro priložnost. Ko sem začutla energijo stanovanja, sem vedela, da je to to, čeprav sta bila oba večja kot sem nameravala vzeti ali na povsem drugih lokacijah, kot sem želela. Na koncu se je zmeraj izkazalo, da sem se pravilno odločla.Obakrat sem dobila krasno stanovanje relativno ugodno. In to po le par telefonskih klicih.
Predvsem pa ne obupaj, nekje te ziher čaka sanjsko (čeprav najemniško) stanovanjce user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Najem stanovanja
11.1.2009 17:32:26   
Pi-kica 1
Jaz bi ti tudi svetovala, da prebiraš dnevno časopisje in oglasnike. Gotovo boš dobila ugodneje, kot preko posrednika. Oni itak ravno tako prebirajo dnevno časopisje, pol pa kao posredujejo in zaračunajo provizijouser posted image Kaj pa je pravzaprav ugodna najemnina?

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Najem stanovanja
11.1.2009 19:46:19   
Arwenko
Če iščeš na štajerskem koncu boš definitivno največ našla kar v večeru, ampak s potrpljenjem. Koliko veliko stanovanje pa iščete, 2 sobno? za te vem, da so najemnine cca. 300 eur in to za zelo lepa stanovanja, hočejo pa ti recimo za isto ceno podturit tudi zelo zanič stanovanje ali pa solidna stanovanja za precej več. Mi smo v familiji pred manj kot pol leta vsi skupaj iskali za teto in smo res našli super stanovnje za to ceno.

Če pa imaš čas počakat pa so opcija stanovanja v teh novih stolpnicah pri betnavskem gozdu. Tukaj je stanovanja kupil en tuj konzorcij in jih bo cca polovico za prodat, ostala pa se bodo oddajala in bodo namenjena ravno takšnemu dolgoročnemu najemu, ne kakšnim prehodnim in študentom in to.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?