|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj slabost?
28.1.2009 22:10:45   
sarar
user posted image Bravo eva1, se strinjam

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj slabost?
28.1.2009 22:23:11   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Meni ni bilo nikoli slabo....ne 1. in ne 2. z dvojčki(takrat je baje slabost še močnejša).


user posted image user posted image user posted image

No ja 3 je so že velik zalogaj...treba je tudi na sebe mislit in tut kej za sebe narest...


A če maš pa 3 otroke ali več, pa ne moreš nič zase narest???user posted image   Otroci ti dajo več, kot ti lahko da ne vem kakšna služba, denar, razvajanje...



eva1, moj namen ni bil nbenga kritiziranja....kako lahko sploh na kej takega pomisliš ? a misliš, da če bi blo tko, da bi potem tukaj gor visela in se veselila z novimi nosečkami in dajala nasvete ?

za mamo z 3 otroci ali več je veliko težje za sebe si vzet čas, če še ima 8 urno službo, kuhat, pospravljat, otroke na obšoslke dejavnosti pelat...itd..itd...v primerjavi z mamo, ki ima enega otroka....

hotla sem rečt, da si sama želim otroke zelo, zdaj, ko sem še mlada ( čeprav nisem več tokuser posted image  če prav pomislim), kot pa potem od 34 leta naprej....v življenju ne bom samo žena in enkrt tudi mama, ampak imam tudi svoj svet..svoj business ki ga rada počnem in ki ravno tako vzame precej mojega časa in vdanosti....
in bi rada, potem čez 25 let tudi rada uživala, potovala z svojim dragim....ne pa še vedno "prati perilo", če se tak izrazim.... 


(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj slabost?
29.1.2009 15:52:32   
CUKRČEK
quote]IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Meni ni bilo nikoli slabo....ne 1. in ne 2. z dvojčki(takrat je baje slabost še močnejša).




No ja 3 je so že velik zalogaj...treba je tudi na sebe mislit in tut kej za sebe narest...


A če maš pa 3 otroke ali več, pa ne moreš nič zase narest???   Otroci ti dajo več, kot ti lahko da ne vem kakšna služba, denar, razvajanje...



eva1, moj namen ni bil nbenga kritiziranja....kako lahko sploh na kej takega pomisliš ? a misliš, da če bi blo tko, da bi potem tukaj gor visela in se veselila z novimi nosečkami in dajala nasvete ?

za mamo z 3 otroci ali več je veliko težje za sebe si vzet čas, če še ima 8 urno službo, kuhat, pospravljat, otroke na obšoslke dejavnosti pelat...itd..itd...v primerjavi z mamo, ki ima enega otroka....

hotla sem rečt, da si sama želim otroke zelo, zdaj, ko sem še mlada ( čeprav nisem več tok  če prav pomislim), kot pa potem od 34 leta naprej....v življenju ne bom samo žena in enkrt tudi mama, ampak imam tudi svoj svet..svoj business ki ga rada počnem in ki ravno tako vzame precej mojega časa in vdanosti....
in bi rada, potem čez 25 let tudi rada uživala, potovala z svojim dragim....ne pa še vedno "prati perilo", če se tak izrazim.... 




Sej jaz bom tud pol uživala. Sicer mi pa tud zdaj ni nič hudegauser posted image Sicer sem pa tud sama še mlada..vsaj tako se vidim (nisem še 30).

< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 29.1.2009 15:55:01 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj slabost?
30.1.2009 12:00:28   
*raci*
mojca345 oglasila sem se ti na zs

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdaj slabost?
31.1.2009 3:09:09   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

quote]IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Meni ni bilo nikoli slabo....ne 1. in ne 2. z dvojčki(takrat je baje slabost še močnejša).




No ja 3 je so že velik zalogaj...treba je tudi na sebe mislit in tut kej za sebe narest...


A če maš pa 3 otroke ali več, pa ne moreš nič zase narest???   Otroci ti dajo več, kot ti lahko da ne vem kakšna služba, denar, razvajanje...



eva1, moj namen ni bil nbenga kritiziranja....kako lahko sploh na kej takega pomisliš ? a misliš, da če bi blo tko, da bi potem tukaj gor visela in se veselila z novimi nosečkami in dajala nasvete ?

za mamo z 3 otroci ali več je veliko težje za sebe si vzet čas, če še ima 8 urno službo, kuhat, pospravljat, otroke na obšoslke dejavnosti pelat...itd..itd...v primerjavi z mamo, ki ima enega otroka....

hotla sem rečt, da si sama želim otroke zelo, zdaj, ko sem še mlada ( čeprav nisem več tok  če prav pomislim), kot pa potem od 34 leta naprej....v življenju ne bom samo žena in enkrt tudi mama, ampak imam tudi svoj svet..svoj business ki ga rada počnem in ki ravno tako vzame precej mojega časa in vdanosti....
in bi rada, potem čez 25 let tudi rada uživala, potovala z svojim dragim....ne pa še vedno "prati perilo", če se tak izrazim.... 




Sej jaz bom tud pol uživala. Sicer mi pa tud zdaj ni nič hudegauser posted image Sicer sem pa tud sama še mlada..vsaj tako se vidim (nisem še 30).


Jaz sem danes o tem razmišljala, pa mislim, da ne more biti pravila kdaj zdej imet npr 3 ali 4 otroka, če si ga želiš in si ga želita oba je to prava pot. mislim, da največja napaka je imeti na silo otroka ali pa ko nisi 100% in predvsem se mi zdi popolnoma zgrešeno, če ni dragi 200% v to, ker jaz sem mu takoj povedala, da si bova delila dela in da bova vsaj prva leta močno delala na tem že prej ( finančno ), da bomo vsi trije čim bolj skupaj...

mislim samo z enim bit, je res revščina...jest sem edinka in nikakor ne želim mojemu otorku narest istega...lansko leto sem imela dvojčici v vrtcu sta bili zalogaj, sta pa tudi mnogo doprinesli druga drugi, skupini in me nasmejali...

pri vsaki stvari je tako, da si rad z otorkom in ga vzgajaš in potem rabiš tudi čas za sebe...da premisliš, da se sprostiš, da si sama s sabo in vzpostaviš stik s samo seboj...meni, če tega ni, mi kar manjka zelo...ker uživam, ko sem sama in takrat ponavadi največ ustvarjam tudi. no jaz sem se zaklela, da svojega sveta ne bom pozabila in vsekakor ga ne bom pustila rakom žvižgat, ne glede na enega ali 4 otrok...ker je to napaka...velika napaka...in ko bodo moji otroci veliki in bodo odšli od doma. ker to je naraven proces, da oddidejo..potem se bom imela k čemu v polno vrniti...

tudi od mojega mama, ima zdaj precejšno krizo, ko bo še zadnji sin odšel od doma ona pa je navajena na veliko kupovati hrane, na vleiko kuhati, prati perilo...delat, delat....skrbeti..to je prava beseda...

otroci postanejo del tebe in ti del njih in ta odnos se preliva non stop, a na sebe ženska ne sme nikoli pozabiti...

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?