|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
10.2.2009 7:50:43   
mausikaa
user posted image user posted image user posted image   super pupa! Sem vesela zate!

(odgovor članu pupa_b)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
10.2.2009 7:58:17   
pupa_b
IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

user posted image user posted image user posted image   super pupa! Sem vesela zate!




HVALAAAA!!! user posted image

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
10.2.2009 9:33:09   
T1979
user posted image  user posted image  Pupa_b čestitke. user posted image  user posted image

Lepo nosečnost ti želim.

(odgovor članu pupa_b)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
10.2.2009 21:04:19   
Anonimen
Jaz sem tudi naredila pozitivni krvni test danes, jupiiiiiiiiiii! Presrečna.

(odgovor članu T1979)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
10.2.2009 21:31:46   
pupa_b
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz sem tudi naredila pozitivni krvni test danes, jupiiiiiiiiiii! Presrečna.



čestitke tudi tebi, srečka user posted image ! kdaj imaš torej rok? imava enako, mislim ... user posted image

Od kod pa si?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
11.2.2009 5:50:57   
tassi1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz sem tudi naredila pozitivni krvni test danes, jupiiiiiiiiiii! Presrečna.

čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
25.9.2009 13:02:04   
Rakica_80
Punce a je še katera, ki je imela pred kratkim ETZ in čakauser posted image user posted image ???? Ali sem spet sama???
Krvni imam 6.10, uhh je še dooolga...
No, danes so me začele boleti prsa, ko sem bila v postopku maja meseca, nisem nič čutila, občasno me neki zbada v maternici, ponoči pa sem čutila tak boleči špik v maternici in to 2 kratuser posted image DOGAJAuser posted image
Nisem več pametna res, rada bi se samo s kom pogovarjala, da mi mine cajtuser posted image user posted image user posted image mi je žal non stop matrat punce na IVF/ICSIuser posted image KAJ NAJ TO POMENI, A JE TO,JE, NI, BLA, BLA, BLA....user posted image user posted image user posted image user posted image
Upam, da mi se kakšna pridružiuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
25.9.2009 13:04:04   
gigi1
Bebiiika boleče prsi so lahko posledica Pregnyla. To špikanje je pa zelo dober znak user posted image  user posted image  user posted image . Verjetno se pikica gnezdi user posted image

Pa komot sprašuješ na IVF in nič nam ne težiš user posted image . Smo vse to dale skoz.

< Sporočilo je popravil gigi1 -- 25.9.2009 13:06:25 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
25.9.2009 13:27:02   
Rakica_80
Ma kaaj tudi prsi znajo bolet zaradi Pregnylauser posted image user posted image
Ooo upam, da je res špikanje znak ugnezditve, hvala za lepe besedeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ja normalno da bom tudi na drugi temi spraševalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image če bom tu sama takoj skoknem na drugo stranuser posted image user posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
25.9.2009 18:24:48   
gigi1
Ja znajo. Sem pogruntala 1x takoj po stopki, da so me začele bolet. Že preden sem dobila utrogestan. Upam pa, da tebe bolijo od česa drugega user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
27.9.2009 13:01:17   
aqua77
Ojla Bebiii,

če gre vse po sreči, se ti jaz pridružim jutri. user posted image user posted image Upam, da bo uspešen ET in potem bova lahko tukaj skupaj ena drugi jamrale o znakih in ne-znakih... user posted image

Joške pa mene bolijo za znoret že ene sedem dni, še ene dva dni pred stopko ( Pregnyl) so me začele matrat, pa še do ET-ja nisem prišla... user posted image user posted image

Itak pa navijam zate miška naša!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?