|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   star madež
4.2.2009 19:12:08   
Akil
Kako naj spravim stran star madež na pisanem oblačilu??? Kaj naredite ve??
Sem probala z Venišem, pa nima haska!!!!  A vam deluje???  Sem mogoče naredila kaj narobe???  Sem ga uporabljala prvič!


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: star madež
4.2.2009 22:33:03   
maca m
Jaz sem nekaj let nazaj belo jakno polila z merlotom in jo pozabila takoj oprat (pa tud sposobna nisem blauser posted image ). Po eno treh dneh sem jo dala v vedro polno vode, praška in veniša.........namakala cel teden in je šlo čist vse dol. Pa enkrat na dan sem jo  šla malo zdrgnit. Čisto nič se ni poznalo na jakni.

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: star madež
5.2.2009 9:33:50   
asso
Odvisno od česa je madež. Meni ponavadi skoraj vse gre dol z tistim tekočim Vanishom, ampak z unim dražjim. Dam gor, pustim ene 5 minut in nato še vse skupaj namakam tam od ene ure do tudi več dni (ker pozabim) v vodi z Vanishom. Načeloma gre vse dol...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: star madež
5.2.2009 9:37:56   
majate
Jaz vse madeže popršim z rumenim Megliom ali Dexalom user posted image  in potem dam v pralni stroj. Skoraj vse gre povsem stran.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: star madež
5.2.2009 18:10:58   
Akil
Madež je star približno 2,5let!user posted image   je na dojenčkovih cotah. Mislim da je od mleka al ka že??? Nimam pojma kaj je, ker smo cotke posodli, zdej smo pa cele zamazane in pokozlane dobili nazaj!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu majate)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: star madež
6.2.2009 12:29:29   
majate
Tako starega in zapranega madeža pa verjetno nič ne spravi stran. Poskusi vseeno z megliom. Če ni preveč opazen pusti pri miru, če pa je, se ne trudi, bolje kupit novo oblačilo.
Pa še nekaj - DOBROTA JE SIROTAuser posted image .

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: star madež
8.2.2009 9:14:39   
mala zirafa
Moja ta mala si je topel winx puli, drag, umazala z belo kavo v vrtcu in sem probala z odstranjevalcem madežev pa ni šlo stran.Niti v stroju.Imam pa še oxy magic v prahu.Vam kaj pomaga ta stvar?

(odgovor članu majate)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: star madež
8.2.2009 9:54:41   
fusia
Ostane ti še, da cunje prekuhaš v loncu na štedilniku. Prastar način ampak deluje. Samo se verjetno znajo cunjice uničit, če so bolj občutljive.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: star madež
8.2.2009 13:10:23   
Akil
Fusia, a ni za prekuhavanje v loncu nujno belo??? user posted image   A lahko barvane cote tudi kuham?? Ker najbolj se mi gre za določeno stvar: Je zelo lepa dokaj debela jaknica temno rdeče barve. Predvidevam, da bo konec marca za novorojenčka še hladno.  Me je strah dat jo kuhat, da ne bo pol slučajno rozauser posted image - bomo meli fanka

Majate, kje pri user posted image si bila pred dvema letoma!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  

Po toči zvoniti je pač prepozno.  Ampakk sem se zaklela, da nikoli ampak res NIKOLI ničesar več ne posodim!!!!! user posted image Kar ne bom dala, bom rajši zakurla kot pa posodila!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: star madež
8.2.2009 13:26:54   
fusia
Ja Akil, saj sem napisala, da je možno da uničiš, odvisno od materiala in kvalitete. Jaz sem kuhala eno svetlo modro jopico, ker je bila itak za stran, če ne bi mogla madežev odstraniti, pa se je super očistila in ostala enake barve kot je bila. Tako da jaz na tvojem mestu bi pač dala kuhat samo, če drugače ni uporabno.

Drugače pa jaz tudi posojam cunjice, ampak tiste, ki so mi pa še posebej lepe in pri srcu pa nisem dala.

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?