|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: teža ne gre dol
13.3.2009 0:08:05   
4pikice
Tudi jest se pridružujem, vam, borkam s kilogrami. user posted image Med nosečnostjo sem se prvih 6 mesecev normalno redila, vse samo v trebuh, nič v rit in nič v stegna.Vsega skupaj sem do takrat pridobila 7kg. Ker sem nosila user posted image , sem se ves čas pošteno bala, kaj bo z mojimi kg. Za sabo sem imela do takrat že dva poroda in po obeh sem prišla brez težav nazaj na isto kilažo user posted image , s tem, da sem se obakrat  zredila 15 kg. Torej sedaj, pri tretji nosečnosti pa je bila zadeva popolnoma drugačna. Po 6 mesecu se mi je začela teža full dvigovati. V 6,7,8 mesecu nekako po 4 kg gor, zadnji mesec pa šok, vsak teden točno po 2kg. S tem, da sem celo nosečnost popolnoma normalno jedla od začetka do konca. Tako, da sem imela na koncu 90kg (moje predporodne mere 63kg, 174cm)!!! Ker sem nosila user posted image , ki sta ob porodu skupaj tehtali 5770g, je bila moja "odpustna teža" 80kg. V dveh mesecih se mi je brez težav spustila na 73kg, od tu dalje, sedaj, ko je preteklo že tri mesece od poroda, nikakor ne gre več dol. Sedaj sem se začela zavedati, da bodo brez pomoči kake dijete, kg zagotovo ostali. Moja naloga: izberi sebi primerno dijeto, kar je zame čisto nekaj novega.

Please, napišite kake predloge in uspehe. Npr. koliko kg po tej in tej shujševalni vam je šlo dol in v kolikem času ali pa, če koga poznate, ki je že shujšal po točno določeni kuri, v kolikem času in koliko kg. Jest bi potrebovala 10kg v 3 mesecih. Sproti bi vam javljala, kako mi bo šlo. Se še kakšna javi, da bi se na tem forumu obveščale, kako nam gre z izgubljanjem teže? S tem pa bi se tudi vzpodbujale.

(odgovor članu galek)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: teža ne gre dol
15.3.2009 16:50:18   
slovenka
Jaz imam pri 8.5 m od poroda še +1kg. Med nosečnostjo sem pridobila 13 kg, iz P prišla s +7kg, potem med čiščo sem izgubila še dve, samo za preostalih pet pa bom sedaj potrebovala kar precej časa - pa sem tudi dojila, na hrano posebej ne pazim, a se prehranjujem kar zdravo, no. Tako da sigurno pri meni dojenje tudi ni kar topilo kg. Ampak sem vseeno zadovoljna zdaj, sem videti kot pred porodom, konfekcijsko imam enako... Pa se tudi spomnim, da prve mesece - od čišče naprej ni šlo nič dol, sem bila kar dolgo na +5. Potem pa sem naenkrat imela še dve manj itd.

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: teža ne gre dol
15.3.2009 21:07:41   
suzi26
jaz sem pa 7 mesecev po porodu pa mi je ostalo sam še 4 kg,do teže pred zanositvijo.
v času nosečnosti pa sem se zredila za 23 kg,po porodu mi je šlo takoj 10 kg,zdaj sem pa že 1,5 mesec na dieti in mi je šlo dol 7kg.user posted image
sem pa dojila 5,5 mescev. in je res,da če dojiš da gredo kg kar sami dol,no vsaj pr meni so šli.


(odgovor članu galek)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: teža ne gre dol
16.3.2009 9:25:17   
mamicaTaja
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

Please, napišite kake predloge in uspehe. Npr. koliko kg po tej in tej shujševalni vam je šlo dol in v kolikem času ali pa, če koga poznate, ki je že shujšal po točno določeni kuri, v kolikem času in koliko kg. Jest bi potrebovala 10kg v 3 mesecih. Sproti bi vam javljala, kako mi bo šlo. Se še kakšna javi, da bi se na tem forumu obveščale, kako nam gre z izgubljanjem teže? S tem pa bi se tudi vzpodbujale.



Tudi meni je po porodu ostalo še 8 kg. user posted image Zredila sm se pa za 22kg (takoj po porodu -12kg, kasneje pa še -2kg). Jst se ti takoj pridružim pri hujšanju, ampak zaenkrat še dojim zjutraj in zvečer in moram še mal počakat z dieto. Čeprav bi morala že kr mal shujšat, ker bo treba kmal v službo, pa so mi vse hlače premajhne... user posted image
Drugače pa sm jst že 3 leta nazaj hujšala po ločevalni dieti in sem v samo 1 mesecu zgubila 7kg. Na tej teži sm ostala vsa 3 leta do nosečnosti, kljub temu da nism bla več na dieti, ampak samo pazila da ne jem zvečer in da neham jest, ko sm sita (se ne "prenažiram"). Tako da po vsej verjetnosti bom tudi sedaj hujšala po ločevalni, ker se mi je od vseh diet najbolj obrestovala.user posted image


(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: teža ne gre dol
2.4.2009 15:56:47   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: jonna

A je še kakšna taka nesrečnica kot jaz ali ste kar vse po porodu uspešno shujšale?
Med nosečnostjo sem se zredila za 18 kg. Porod mi je odnesel 7 kg in zdaj sem že 7 mesecev na isti teži, torej mi je ostalo 11 kg (še na nekaj podlage pred nosečnostjo). V materinski šoli so nam povedali, da gredo z dojenjem kilogrami hitro dol in to ne da bi se kaj dosti obremenjevali s prehrano, vsekakor pa za doječo mamico neko namerno hujšanje ni zdravo.
Pri meni pa se tehtnica ne premakne nikamor, pa sem 6 m polno dojila in dojim še zdaj. Pazim na prehrano, pa se nič ne pozna. user posted image user posted image user posted image



Aaaa, ma nisem edina, ki se je zredila toliko med nosečnostjo? user posted image user posted image  Jaz sem se zredila za 20 kg, ko sem prišla domov sem šla veselo na vago in žalostna ugotovila, da sem izgubila le 8 kg. V prvih dneh so se kg kar topili.....malo sem jedla, š sem pazila na prehrano, da otroka ne bi napenjalo in ogrooomno dojila. Potem pa se je ustavilo in sem imela še 10 kg za "vržt" dol. Sedaj ima hčerka 11 kg, jaz pa še 6 kg viška. Ene hlače že oblečem user posted image , vzgornji del pa se ne spremeni. Nekaj časa sem tudi dnevno telovadila, ampak sedaj ni več časa in vedno manj ga bo. Bom pa kmalu šla delati in verjamem, da bom takoj shujšala, saj ne bom na dosegu imela čokolatice in ostale priboljške. Ne se sekirat....bomo shujšale, boš videla. user posted image

Zelo sem bila žalostna, saj ni res, da kg izgubiš.

(odgovor članu jonna)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: teža ne gre dol
2.4.2009 15:57:42   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: jonna

A je še kakšna taka nesrečnica kot jaz ali ste kar vse po porodu uspešno shujšale?
Med nosečnostjo sem se zredila za 18 kg. Porod mi je odnesel 7 kg in zdaj sem že 7 mesecev na isti teži, torej mi je ostalo 11 kg (še na nekaj podlage pred nosečnostjo). V materinski šoli so nam povedali, da gredo z dojenjem kilogrami hitro dol in to ne da bi se kaj dosti obremenjevali s prehrano, vsekakor pa za doječo mamico neko namerno hujšanje ni zdravo.
Pri meni pa se tehtnica ne premakne nikamor, pa sem 6 m polno dojila in dojim še zdaj. Pazim na prehrano, pa se nič ne pozna. user posted image user posted image user posted image


Aja....je pa to dobra šola za naprej. Pri drugi nosečnosti bomo bolj pazile. user posted image

(odgovor članu jonna)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: teža ne gre dol
2.4.2009 16:24:07   
AnciM
Nekaj časa sem tudi dnevno telovadila, ampak sedaj ni več časa in vedno manj ga bo. Bom pa kmalu šla delati in verjamem, da bom takoj shujšala, saj ne bom na dosegu imela čokolatice in ostale priboljške. Ne se sekirat....bomo shujšale, boš videla. user posted image


O ko bi bilo še pri meni tako enostavno. Dokler sem bila na porodniški, sem še našla kaj časa za telovadit. Sedaj sem pa začela predčasno delat in je časa zmanjkalo. Kilogrami pa še vedno nočejo nikamor. Najbolje, da čim prej spet zanosim in si neham belit glavo s kilami. Pa še doma pri otroku bom spet lahko. user posted image


_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: teža ne gre dol
2.4.2009 16:51:26   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

Nekaj časa sem tudi dnevno telovadila, ampak sedaj ni več časa in vedno manj ga bo. Bom pa kmalu šla delati in verjamem, da bom takoj shujšala, saj ne bom na dosegu imela čokolatice in ostale priboljške. Ne se sekirat....bomo shujšale, boš videla. user posted image


O ko bi bilo še pri meni tako enostavno. Dokler sem bila na porodniški, sem še našla kaj časa za telovadit. Sedaj sem pa začela predčasno delat in je časa zmanjkalo. Kilogrami pa še vedno nočejo nikamor. Najbolje, da čim prej spet zanosim in si neham belit glavo s kilami. Pa še doma pri otroku bom spet lahko. user posted image



Ja, tudi mi načrtujeva že drugega otroka....to je najboljša rešitev. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: teža ne gre dol
2.4.2009 21:21:53   
jonna
user posted image user posted image user posted image Tko ja, še enegauser posted image !

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?