|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kemikalije v hrani
13.2.2009 0:59:52   
picola1
Waw...celo čakala si me...user posted image user posted image user posted image A lahko sprejmem kot kompliment?
No...pa šalo na stran.
Aha, zdaj te bolj razumem, kaj si hotela povedat...(in se strinjam z napisanim)
Pa ugotovila sem še, da je nesmiselno debatirat o zdavju s človekom, ki kadi...user posted image (sem bila tut sama kadilka nekoč pa vem, da so mi bile takrat vse debate o zdavju čist brezvezne oz. eno samo nakladanje in pretiravanje češ od nečesa pa človek mora umret...in zakaj ne bi blo to od cigaert, ko je pa takooooooooo luštno enga prižgat...)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kemikalije v hrani
13.2.2009 9:10:11   
kaya2007
evo, če koga zanima..

http://www.globetransformer.org/komat/download.php

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?