|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je res v 2 poiskusu več možnosti?
8.2.2009 20:01:26   
Aljonka
Drage moje!

Vaše pogovore spremljam že zelo dolgo. Predvsem zato ker me gor držijo.
Da vam povem mojo zgodbo. Začelo se je pred 8 leti. Zanosila sem vedno zelo težko 1x na leto in vsakič mi je šlo v 5 ali 6 tednu že naprej (to se je ponovilo 4x). V 5 poizkusu sem zanosila izvenmaternično tako, da so mi odstranili jajcevod. OK ostane upanje. Naslednje leto zopet zanosim in glej zopet izvenmaternično, tako, da sem ostala še brez drugega jacevoda. Ne preostane mi drugo kot do grem na postopek IVF.
Partner opravi tudi spermiogram, rezulat pa je da ima 30% spermijev nepravilno obliko. Vendar to naj ne bi bil problem pri IVF. 15. decembra 2008 sem bila oplojena (ostali so mi še 4 zamrznjenčki) in 100% da bo uspelo. No kar nekaj vas je takih, ki dobro ve kako boli v prsih ko dobišuser posted image . In sem jo 30.12.08.
Ampak upanje umre zadnje a ne.
Govorila pa sem z veliko ljudmi in kar nekaj je takih, ki pravijo da so prvič možnosti slabše. Kaj veste o tem? Ali je res? Ali imam res večje možnosti zdaj ko grem v Lj po moje zamrznjenčke?

Iz srca hvala za vaše odgovore!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je res v 2 poiskusu več možnosti?
8.2.2009 21:37:54   
onur
Odgovora ti ne morem dati, ti pa želim veliko sreče. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je res v 2 poiskusu več možnosti?
9.2.2009 7:53:30   
pomar*ANČA*
tudi jaz ti želim veliko sreče, odgovora pa pa žal od mene ne dobiš....

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je res v 2 poiskusu več možnosti?
9.2.2009 8:12:17   
Goldy
Aljonka - statistično ali kako drugače gledano ne vem odgovora na tvoje vprašanje. Pridruži se nam na temi Februar 09 IVF-ICSI pa jih boš lahko več vprašala.
Pri nas je bilo tako, da je ratalo v prvem, a je sledil ss, v drugem poskusu ne, v tretjem pa spet in smo noseči 22 tednov. Nimava pa nobenih zamrznjenčkov.

Želim ti veliko uspehov z zamrznjenčki!!!!user posted image  Da seveda čimprej prideš do svojega/vajinega cilja.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je res v 2 poiskusu več možnosti?
9.2.2009 8:26:30   
mausikaa
Aljonka veliko sreče ti želim, pa ne obremenjuj se (hmm, kako lahko je to reči komu drugemu) z statistiko itd. upaj na najboljše in predvsem misli pozitivno...nekje je sonček, ki čaka nate

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je res v 2 poiskusu več možnosti?
9.2.2009 8:57:42   
Vitaebella
Živjo,
ja, res je. ker v vsakem posopku približujejo vsa zdravila tvojemu problemu. Jaz sem bila v 1. postopku neuspešna in sedaj sem v postoplu z zamrznjenčki. In sedaj je Reš rekel, da je očitno problem pri meni v vgnezditvi oplojenega jajčeca, zato mi je dodal zdravilo Estrofem, ki debeli sluznico. Če bo uspelo, ti bom pa lahko že kmalu povedala.
Želim ti vse najboljše, da čimprej tudi ti ugledaš svoj plusek.

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je res v 2 poiskusu več možnosti?
9.2.2009 9:13:18   
jona3
vitaebbella a že imaš kakšne izkušnje z zamrznjenčki kakšen je postopek in kolk je možnosti. hvala za odgovor

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je res v 2 poiskusu več možnosti?
9.2.2009 10:55:28   
Vitaebella
Jona3, živjo

tokrat sem prvič v postopku z zamrznjenčkom (samo eden je ostal od prvega postopka, od 6 oplojenih jajčec). Jaz sem takoj 3.2., ko sem dobila menstruacijo (ET sem imela 25.1.) poklicala Reša in mi je že za 2. dan M predpisal zdravil0 Estrofem (za debelitev sluznice), katero bo povzročilo, da ta mesec ne bom imela svoje ovulacije. Izrazila sem namreč željo, da grem takoj v nov postopek. Sedaj imam na 12. dan od 1. dne menstruacije Uz in nato nekaj dni po UZ ET zamrznjenčka. Če bo pa uspešno, bomo pa še videli. Lahko ti samo rečem, da sem že mnogokrat brala o uspešnih poskusih z zamrznjenčkom. Moje mnenje pa je, če oplojena celica preživi "skrinjo", da je sigurno najbolj kvalitetna.
Edino, kar me je sedaj strah je, da ne bo preživel odmrzovanja. Imam namreč samo enega.
Srečno!

(odgovor članu jona3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je res v 2 poiskusu več možnosti?
9.2.2009 12:08:13   
T1979
Ne vem, če je drugi najbolj uspešen, jaz sem sedaj bila že v 4. Čisto odvisno je od vsake posameznice, kako reagira na zdravila, kakšni so plavalci,....

Tudi jaz sem mislila, da bo eden in edini uspel, pa sem se žal uštela.

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je res v 2 poiskusu več možnosti?
10.2.2009 18:27:51   
Aljonka
Hvala vam punce za vse spodbudne beseda, čist vsaka prav pride. Sicer sem jaz zelo velik optimist in sem v generalnem prepričana, da nam bo ratal čisto vsem, ampak kaj ko je tako težko čakat ta +. Pa še to potem ne veš al bo obstalo. No ja mogoče naslednjič. Držim pesti za vse, ki ste trenutno v postopku.

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?