|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Achensee (Sporthotel)
9.2.2009 11:19:13   
Pikapolonica_
A je katera že bila v Sporthotelu v Achenseeju? (to imam nagledano, pa še nekaj hotelov v smislu Lowe&Bar, Europas 1.Baby & Kinderhotel - tam mi je po slikah sodeč norooo, Ginas pri Faaker See in  Hotel Feriengut Ellmauhof, aja pa še Felbenuser posted image + še kakšen na spiskuuser posted image , ker jih je preveč in so vsi noro lepi).
Jaz sem se zaljubila v lokacijo v Achenseeju, pa Felben mi je tudi čudovit, zaradi živali. Me pa malo zanima, ali je katera že letovala prav v teh hotelih namenjenim predvsem uživanju otrok (in ko otrok uživa, uživa tudi starš - v miruuser posted image ).


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Achensee (Sporthotel)
9.2.2009 11:32:37   
rija
V Avstriji obstaja en kup teh otroških hotelov, obstaja tudi posebna brošurica kinder hotels, mogoče jo imam še kje doma...ni da ni za deco, so pa tudi fajn zasoljene cenuser posted image  



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Achensee (Sporthotel)
9.2.2009 11:34:07   
Pikapolonica_
Ja, cene so, milo rečeno zasoljene, zato gledam zgolj vikend oddih za 3dni. Bi pa šla, takoj, takoj. In bomo tudi šli, verjetno nekje okoli prvomajskih počitnic. Ker teh slovenskih term sem zelo naveličana.

Cene pa so v terminu (ki ga jaz gledam, se pravi april, maj) 100€ na osebo na dan, all ink. + 37€ za otroka do 3let na dan. Je pa res, da je v to ceno vključeno vse, ni da ni, z vsemi aktivnostimi, wellnesi. To je cena za Achensee. Felben ima ceno nekje 80€ na dan za odraslega in34 € na dan za otroka. Felben ima 7000m2 veliko otroško igrišče, z organiziranimi aktivnostmi, jahanje, koze, ovce, notranje bazene, hm še pa još.user posted image


< Sporočilo je popravil Pikapolonica_ -- 9.2.2009 11:38:56 >


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Achensee (Sporthotel)
9.2.2009 11:59:32   
rija
glede na to, da ima naš mali neko "fazo" user posted image  bom še malo počakala, preden sežem tako globoko v žep user posted image user posted image user posted image  ker se lahko cel dan prepiram in pogajam tudi domauser posted image user posted image user posted image

oz. bom mogla računat na single mit kinduser posted image  ker je moj rekel, da ne gre več nikamoruser posted image user posted image user posted image  verjetno je mislil z namauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Achensee (Sporthotel)
9.2.2009 14:13:57   
Pikapolonica_
Achensee: http://www.sporthotel-achensee.com/english/kinderhotel_im_sommer/index.htm

Felben: http://www.felben.at/en-family-program-summer.htm

p.s.: single mit kind je dražje, kot pa family, tko da bo mogel it zraven, ker drugače bo dražje prišlouser posted image


< Sporočilo je popravil Pikapolonica_ -- 9.2.2009 14:14:25 >


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Achensee (Sporthotel)
10.2.2009 18:38:14   
rija
evo, tu je moja brošuricauser posted image

http://www.kinderhotels.com/

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Achensee (Sporthotel)
16.2.2009 13:28:29   
livia
Jaz tudi to gledam in sem se čisto zapalila. Predvsem zato, ker vem, da bi se ponoči naspali, ker je hladno.
Jaz sem našla enega v Nasfeldu, malo nižje na tem forumu sem spraševala o njem, ki ima ceno na apartma in ne na osebo in je malo cenejši.
Drugače so mi poslali cene okoli 2500€/teden za vse 4, tu pa 1500€, a financ minister ne odobri. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





IDEJA ZA VIKEND: Korita Krčnik
Poletje počasi prihaja, izkoristimo proste dni za družinske izlete po Sloveniji. Vabimo vas, da obiščete korita Krčnik, ...
Na izlet v Škratovo deželo
photo
Ste že kdaj videli škrate? Ne? Potem pa se le odpravite na obisk Škratove dežele, ki jo boste našli le streljaj od Kranj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?