|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   po splavu
13.2.2009 13:41:57   
ribica.
Pozdrav!

Imela sem splav v 17 tednu, pred dvema tednoma. PO njem še abrazijo in reabrazijo. Krvavela sem minimalno, nekaj dni, potem 3 dni nič, potem pa spet kri. Sklepam da zarad tega ker sem šla na dva daljša sprehoda. Potem sem sem ukinila sprehode in tisti krvavi izcedek je v treh dveh nehal, samo malo rjavega izcedka je še bilo. Včeraj potem nisem imela nič več. Prejle se mi je pa spet malo ulilo. Res ne vem a je to normalno. amoram res bolj počivat al kaj? ker doma pač počnem kar počnem običajno, pa še dva otroka imam, tako da ležim ravno ne. Drugače se počutim čist ok, nimam bolečin, nimam vročine. A mislite da je ok? Sploh ne vem več pri čem sem. Se je kateri dogajalo podobno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: po splavu
13.2.2009 14:32:20   
kejti

Po mojem mnenju bi bilo dobro vseeno obiskati ginekologa. Jaz sem imela abrazijo in reabrazijo. Po reabraziji sem krvavela cca 7 dni.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: po splavu
14.2.2009 10:21:07   
zgubljenka
Se strinjam - jaz bi na tvojem mestu vsaj vprašala ginekologa.
Jaz sem tudi mela SS v 7. tednu in po abraziji krvavela še 7 dni, potem pa čisto nič več. So mi pa v porodnišnici takrat rekli, da če se mi krvavitev ponovi naj grem k svojemu ginekologu. Kaj pa na kontroli po SS si že bila?

(odgovor članu kejti)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: po splavu
14.2.2009 11:38:07   
ribica.
ma kje, če ma moja g tako gužvo da pridem na vrsto šele čez en mesec, 13 marca.

(odgovor članu zgubljenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: po splavu
14.2.2009 11:42:55   
zgubljenka
Uf! user posted image Sam tole je pa čudno. Meni so v porodnišnici rekli, da moram na pregled čez tri tedne po splavu in tudi moja ginekologinja me je tako naročila brez problema. Me je vrinila na dan točno čez tri tedne. Kaj pa da bi šla samoplačniško na pregled? Če imaš to možnost - predvsem finančno seveda?

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: po splavu
14.2.2009 11:43:26   
Anonimen
Pa pojdi k dežurnemu v P.

(odgovor članu ribica.)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: po splavu
24.2.2009 14:50:25   
tojeto1
Jaz bi na tvojem mestu šla na urgenco.
Pol te bodo pa orng pregledali in boš zihr na jasnem. Tko to je v naši državiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?