|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 105 106 [107]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
24.7.2009 14:42:33   
mml
nussy in benika imata ZS

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 2651
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
21.8.2009 13:32:50   
jancacu
Pozdravljene punceuser posted image

Po dolgem času sem spet prečekirala vaš forum in ugotovila, da ste se preselile na drug forum.
sedaj pa moja zgodba o vašem forumu:kar nekaj časa sem vas spremljala vendar se nikoli nisem opogumila da bi se pridružila vaši debatiuser posted image , sedaj ko pa mi je končno uspelo zbrati pogum sem pa prepozna.
Saj vas razumem da ste pobegnile na drug forum saj sem pri prvem otroku doživela to zgodbo vohunjenjauser posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2652
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
9.12.2009 9:06:20   
ljubljana
jancacu, dobrodošla in ne obremenjuj se s tem če prej nisi sodelovala. Za čvek ni nikoli prekmalu ali prepozno, se pač pridružiš ko imaš čas, jaz ima  obdobja, ko bi kar naprej čvekala in spet drugič takšna, ko se mi ne da pisat in samo berem, včasih je pa takšna norišnica, ko nimam nič časain še otroke komaj zrihtam in padem v posteljo.

Ja, pa pozdravljene z moje strani, po dolgem času.
Imam staro klasično gripo, je vročina minila po enem dnevu, bolečine po telesu (s pomočjo lekadola) tudi, le občutljiva pluča so ostala. Sedaj se pa pazim, ne grem nikamor in počivam, da ne bo kakšnega bronhitisa ali plučnjice.
Sem šla včeraj na pregled k zdravnici in sem imela v zdravstvenem domu na obrazu masko, pa sem se prav butasto počutila, ker so vsi vame gledali kot v kakšno čudo. Sem pa prepričana, da je bilo ša kar nekaj bolnih in prehlajenih pa si niso nataknili maske.

Martin je tudi zbolel samo nima gripe ampak trebušno virozo.

Jakobov rojstni dan bomo praznovali v domačem krogu, brez sorodnikov, da ne bomo koga nalezli. Kako beži čas, Jakob bo star 2 leti, še pred krtkim je bil mala štručka, ampak se tega ne spomnim ravno dobro, se nam preveč dogaja. 


< Sporočilo je popravil ljubljana -- 9.12.2009 9:08:00 >

(odgovor članu jancacu)
Neposredna povezava do sporočila: 2653
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 105 106 [107]
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 105 106 [107]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?