|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 19:40:42   
brigita23
me je že 3 x ven vrgluser posted image

štorkljica in junonca-oooooooooooo sveta marija pol se pa jst še ne morem pritoževatuser posted image , je pa res da jest prvo tromesečje in polovico drugega nisem smelauser posted image , zdej pa če enkrat na teden je pa to tak kot da bi sedmico na loteriji zadelauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 19:42:36   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Js sem pa zdle tak jezna - grrrrrrrrr......

Se zmenim s z enim tipom, da mi proda MC Easyfix, se že dogovoriva, da se dobiva na Trojanah v soboto... pa mi zdle piše, da je že prodal... grrrrrrr... pa še ob krof sem....




junonca pa sej nisi tak jezna zarad MCE-ja raj priznaj da zato ko krofov ne boš doblauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 19:49:01   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

Neki me zanima ka vam tudi tak paše zvečer jest? Jst cel dan jem bolj mal pol mi pa zvečer tak paše kot da mam lukno v želodcuuser posted image . Vse bi lahk pojedla, sam pa spet ne smem jest ko me pa pol tak zgaga matra.



jooooooo jst bi tudi mela kuharja, moj je pa za to čist antitalentuser posted image . Me pa pelje na sledico, tudi to je nekaj, pa zajtrk mi pripravi ko ima čas (hrenovke mu še grejo od rokuser posted image ).



jaz pa ponavadi ko pride moj iz službe začnem kaj vse se mi lušta...on me samo gleda in se reži...pa pol vpr. če mi gre kaj iskat...ko pa je doma pa kuha po moji želji...seveda, če pa je kuharuser posted image


seveda se more držat mojega ukazauser posted image user posted image  kaj si pa on misli...ženo pa je treba ja zadovoljituser posted image user posted image  sicer pa mi bo čez čas hvaležen, ko bo na suhem...si bo mislil, še dobr da je takrat tolko težila, da sem vsaj takrat malo migaluser posted image user posted image


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 19:52:46   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23


Zdej veš zakaj sem se js 18 kg zredila, ker iščem tolažbo v hraniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (mal heca mora bit)

ja pa se ti ne vidi da si na +18user posted image



se se.....bi mogla videt slike mene prej pa zdejuser posted image  Me je sama rita. Drugače pa vseen hvala, mi kr paše ko mi kdo to reče. Res pa da sem mela prej mal kg na svojo višino.

to se teb sam zdiuser posted image ,nosečke smo naj jače in najlepšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




ja maš prav, smo lepe tak kak rožiceuser posted image user posted image user posted image . Pa ponosno božamo svoje bušije. Jst sem najbolj srečna sam da je moj user posted image  zdrav,, vesel in živahen. Pol naju še pa ati tkole lepo carta, pa nama pove kok naju ma rad in sreča je popolna, a ne? Ni lepšega na svetu. Tudi to je lepo da so naši dragi tako v skrbeh za user posted image , da jim slončkanje ne pomeni toliko.

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 20:05:14   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Midva nisva od 7. avgusta - sredine februaraja - a vodima????user posted image user posted image user posted image


Junona predajam ti prestol zmagovalcauser posted image   Pa še nič ti nisem faušuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Verjamem.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 20:05:44   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Res, taprave frajle sta.user posted image user posted image user posted image


mal se pa morava potožit, da nama je potem pri srcu lažjeuser posted image user posted image user posted image user posted image  hudo je, če tako na suhem živišuser posted image user posted image  čez čas pa se bova tožili, da bi najini lubiji skoz radi "telovadil" nama pa ne bo ali pa ne bo časauser posted image user posted image


vidiš detelja, nov biznis zdej ko je recesija. Lahko knjigo poz med nosečnostjo izdašuser posted image user posted image user posted image , pol pa naj še kdo reče da nosečnice nismo face

junonca- kaj ti misliš? ni slaba ideja a?user posted image

Zdej veš zakaj sem se js 18 kg zredila, ker iščem tolažbo v hraniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (mal heca mora bit)



Ideja je super.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 20:08:10   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23


Zdej veš zakaj sem se js 18 kg zredila, ker iščem tolažbo v hraniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (mal heca mora bit)

ja pa se ti ne vidi da si na +18user posted image



se se.....bi mogla videt slike mene prej pa zdejuser posted image  Me je sama rita. Drugače pa vseen hvala, mi kr paše ko mi kdo to reče. Res pa da sem mela prej mal kg na svojo višino.

to se teb sam zdiuser posted image ,nosečke smo naj jače in najlepšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




ja maš prav, smo lepe tak kak rožiceuser posted image user posted image user posted image . Pa ponosno božamo svoje bušije. Jst sem najbolj srečna sam da je moj user posted image  zdrav,, vesel in živahen. Pol naju še pa ati tkole lepo carta, pa nama pove kok naju ma rad in sreča je popolna, a ne? Ni lepšega na svetu. Tudi to je lepo da so naši dragi tako v skrbeh za user posted image , da jim slončkanje ne pomeni toliko.


Ja, to pa res.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 20:09:24   
sonček85
evo jaz sem že danes napovedala mojemu dragemu da jutri ko pride iz službe ob 6.00 da ga napadem in je bil kar tiho.user posted image user posted image user posted image akcija na vse zgodaj zjutrajuser posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 20:09:26   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23
ja maš prav, smo lepe tak kak rožiceuser posted image user posted image user posted image . Pa ponosno božamo svoje bušije. Jst sem najbolj srečna sam da je moj user posted image  zdrav,, vesel in živahen. Pol naju še pa ati tkole lepo carta, pa nama pove kok naju ma rad in sreča je popolna, a ne? Ni lepšega na svetu. Tudi to je lepo da so naši dragi tako v skrbeh za user posted image , da jim slončkanje ne pomeni toliko.
ja to je pa res nekaj najlepšegauser posted image user posted image user posted image user posted image moj dragi je ves blažen k se bušiju približa pol se pa meni z bebijemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 20:09:31   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Js sem pa zdle tak jezna - grrrrrrrrr......

Se zmenim s z enim tipom, da mi proda MC Easyfix, se že dogovoriva, da se dobiva na Trojanah v soboto... pa mi zdle piše, da je že prodal... grrrrrrr... pa še ob krof sem....




junonca pa sej nisi tak jezna zarad MCE-ja raj priznaj da zato ko krofov ne boš doblauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


Ja sej to je tist, krofi, krofi... jih že 2 dni sanjam.user posted image user posted image user posted image Mi je moj prej reku, česa ti je zdej žal easyfixa al krofov... sem rekla, na forumu me punce isto sprašujejo in se je tak smejal...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 20:09:53   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

me je že 3 x ven vrgluser posted image

štorkljica in junonca-oooooooooooo sveta marija pol se pa jst še ne morem pritoževatuser posted image , je pa res da jest prvo tromesečje in polovico drugega nisem smelauser posted image , zdej pa če enkrat na teden je pa to tak kot da bi sedmico na loteriji zadelauser posted image user posted image user posted image user posted image


Po porodu ga pa zajaham ko zmešana.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 20:10:37   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

evo jaz sem že danes napovedala mojemu dragemu da jutri ko pride iz službe ob 6.00 da ga napadem in je bil kar tiho.user posted image user posted image user posted image akcija na vse zgodaj zjutrajuser posted image


Epicenter v Žalcu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 20:11:49   
*Junona*
Js se p učim in zraven vas berem - kok si naj potem človek kaj zapomni?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 20:21:00   
Nea_teja_
Punce sem se vam zdele prov nasmejala pol sem se pa sama vprašala da tud midva niva že ene 14 dni. Pa sem šele v 6 tednu no naj bi bila .Kje je šele oktober mi je reku moj da mu bo do takrat odpadu pa sem rekla da bo kr leo počakal do 1 pregleda da vidmo kako in kaj.Ni bil glih nevem kako navdušen ampak je sprejel no prov je reku pa sej se da še kako drugač pomagatuser posted image .Sem rekla ja sam če jest nebi bla tako zmatrana in zaspana skoz.user posted image
A je bila še katera taka jest bi samo spala medtem ko v prejšnih nosečnostih o tem ni bilo ne duga ne sluha.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 20:32:55   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

Punce sem se vam zdele prov nasmejala pol sem se pa sama vprašala da tud midva niva že ene 14 dni. Pa sem šele v 6 tednu no naj bi bila .Kje je šele oktober mi je reku moj da mu bo do takrat odpadu pa sem rekla da bo kr leo počakal do 1 pregleda da vidmo kako in kaj.Ni bil glih nevem kako navdušen ampak je sprejel no prov je reku pa sej se da še kako drugač pomagatuser posted image .Sem rekla ja sam če jest nebi bla tako zmatrana in zaspana skoz.user posted image
A je bila še katera taka jest bi samo spala medtem ko v prejšnih nosečnostih o tem ni bilo ne duga ne sluha.


Jst sem bla tudi skos utrujena, čist brez energije...no vidiš kaj te še čaka pol ko prilezeš tam do enga 31-32tuser posted image .

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 20:33:29   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

Punce sem se vam zdele prov nasmejala pol sem se pa sama vprašala da tud midva niva že ene 14 dni. Pa sem šele v 6 tednu no naj bi bila .Kje je šele oktober mi je reku moj da mu bo do takrat odpadu pa sem rekla da bo kr leo počakal do 1 pregleda da vidmo kako in kaj.Ni bil glih nevem kako navdušen ampak je sprejel no prov je reku pa sej se da še kako drugač pomagatuser posted image .Sem rekla ja sam če jest nebi bla tako zmatrana in zaspana skoz.user posted image
A je bila še katera taka jest bi samo spala medtem ko v prejšnih nosečnostih o tem ni bilo ne duga ne sluha.


Boš vidla, potem pa ne bo upal, tako kot naši deci... no, na začetku še mogoče, potem ko boš pa mela velikega bušija in bo tvoj dragi čutil bebija, bo pa prpo stisnil. Tak ko moj.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 20:34:53   
brigita23
sonček-a si mu kr ultimat postavlauser posted image , sej maš prav sam a se boš ti vstala ob 6h? Aja no za slončkanje se splačauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce pol bomo pa marca bolj mal na forumu če bomo vse navalile, baje pomaga, da se lažje odpiraš....a je to res?user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 20:36:05   
brigita23
junonca- ja pri taki temi pa verjamem da se težko učišuser posted image user posted image user posted image user posted image , pol pa še na krofe morš zraven mislt.....sej ne greuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 20:41:47   
Nea_teja_
Ja sej vem sej tako je blo v prejšni nosečnosti ko je buši zrastu je pa on se zmanjšuuser posted image .Ampak sem vsaj prej skakala zdej pa še to ne.

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 20:46:15   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

sonček-a si mu kr ultimat postavlauser posted image , sej maš prav sam a se boš ti vstala ob 6h? Aja no za slončkanje se splačauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce pol bomo pa marca bolj mal na forumu če bomo vse navalile, baje pomaga, da se lažje odpiraš....a je to res?user posted image


Pušenjak je reku, da sperma dokazano vsebuje snovi (prostaglandine), ki sprožijo krčenje maternice, vendar je dokazano, da ne pred 37. tednom. Po 37. tednu pa gremo v akcijo - js bom mojga čist spumpala.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

Ja sej vem sej tako je blo v prejšni nosečnosti ko je buši zrastu je pa on se zmanjšu .Ampak sem vsaj prej skakala zdej pa še to ne.


Sej bota nadoknadla.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 20:51:53   
brigita23
Nea-teja-sej še bo user posted image  dovoljuser posted image .

junonca-ja pol pa bom tud jst svojga spumpala, če je tako. Če bom še lahko, že zdej mi je buši napotuser posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 20:56:44   
brigita23
junonca-sem mal po sončku brskala, pa sej tale AC 401 za 144EUR je pa ugodna cena, midva sva dala v BC v Lj 169 EURuser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 20:59:48   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

Nea-teja-sej še bo user posted image  dovoljuser posted image .

junonca-ja pol pa bom tud jst svojga spumpala, če je tako. Če bom še lahko, že zdej mi je buši napotuser posted image user posted image user posted image user posted image .


Od strani gre fajn. Sam js mam že mal večjo rito in morem ritnco gor držat.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 21:00:47   
*Junona*
Bom verjetno kr prek sončka naročila, ker BC ima drug model v akciji. JAz pa bi rada tega ko ga maš ti.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 21:10:59   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

Nea-teja-sej še bo user posted image  dovoljuser posted image .

junonca-ja pol pa bom tud jst svojga spumpala, če je tako. Če bom še lahko, že zdej mi je buši napotuser posted image user posted image user posted image user posted image .


Od strani gre fajn. Sam js mam že mal večjo rito in morem ritnco gor držat.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ti si faca, bo pa res pestro če se skupi znajdemo v Puser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja men se zdi da je ta model prek sončka zlo ugoden...razen če hočeš rabljenega kupit jih maš na bolhi ful. Mi smo se odločili za novega, sej bomo še meli kakegauser posted image , pa bo prav prišeluser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?