|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
9.3.2009 8:39:48   
Vilma
Danes je raport ane?
No jaz sem še vedno na -7,5 kg.
Sem vesela, da je ostalo na istem (ps sem mal grešila user posted image ) istočasno pa žalostna, ker se ne kontroliram. Ne vem, če mi bo uspelo do konc marca dol dat še 5 kg.
Pa ve? Kako vam je šlo?

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
9.3.2009 11:55:06   
sayuri
Men se kg že skor en mesec nikamor ne premaknejo. Ne grešim in ful telovadim user posted image  Tko, da mi ni nič jasno user posted image  Sem še vedno na - 6kg. user posted image  

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
9.3.2009 14:47:19   
gamini
Jaz sem tudi še vedno na -5 kg, se pa nič ne čudim, ker občasno grešimuser posted image .
Sem pa vesela, da vztrajam na tem minusu, če bo pa še kak več, bom pa še boljuser posted image

Lp vsem in čestitke za izgubljene kguser posted image . Čestitke tudi vsem, ki nam kg zaenkrat še stojijouser posted image , prej ali slej se bodo premaknili navzdol. Bodimo vztrajneuser posted image , pa bo.



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
9.3.2009 16:03:25   
23jancy
OJLA MENE PA ZANIMA ČA JE KAJ NAROBE ČE NAMESTO SADNEGA DNE ZAVSAKO NAREDIM VODNI DAN?NAMREČ KDAJ PA KDAJ GREŠIM POL SE MI PA ZDI DA JE MOJA DUŠA BOLJ MIRNA ČE NARDIM TKO VODNI DAN!
LP JANCY

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
9.3.2009 16:15:25   
reni70
Punce mene pa neki zanima.Kolk jajc se lahko poje na B danuser posted image
Jest sem jih namreč za kosilo 4,za večerjo jih bom pa 2.
Upam,da ni preveč.Od 2 pa res ne bom sita za kosilo.
SAYURI.....pozdravljena,upam,da si taprava.Se me še spomniš iz foruma upajmo skupaj.
Takrat sva bile obe trepetalke.
Kako pa kaj tvoja dva sončkauser posted image user posted image Jest grem ponovno v akcijo aprila.
Zgleda,da sem tudi od teh hormonskih terapij pridobila kg.

No punce naj vam današnji dež ne pokvari razpoloženja,....papa








(odgovor članu 23jancy)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
9.3.2009 16:33:19   
sayuri
reni70, seveda se te spomnim. user posted image Enkrat sva res skupaj trepetali. user posted image  Moja dvojčka bosta kmalu 8 mesecev stara. Sta zlo pridna. po mami, seveda. user posted image  Občasno na Upajmo skupaj nalepim kakšno sličico. user posted image  Aprila boš zopet v akciji? Bom držala pesti. Od teh hormonskih injekcij sem se pa tud jaz zredila za 3kg v drugem postopku. user posted image  

(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
9.3.2009 16:38:20   
anaj22
hej hoj

kako ste kej
jaz sem dons dobre volje je tehtnica pokazala -8kguser posted image , sem že skor obupalauser posted image , zdej mam pa spet nov elan

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
9.3.2009 17:33:15   
bella02
Hej!

Tudi meni se je spet malo premaknilo in sem na -10,5 kg. Poskušam bit kar pridna, le večerje na OH dan malo zategnem, da ni preveč vsega dobrega zvečer user posted image . Pa danes sem si skuhala za kosilo riž s koruzo in šampinjoni, pa mi je prišla tašča povedat, da ima kuhan kropmpir za regratovo solato. Torej sem pojedla še malo regratove solate z jajci. Ah ja, kaj čmo, regrat pa ni celo leto!

Erin, sej bo. Tudi jaz sem v teh dneh bolj pri drugih stvareh kot pri dieti. Pa nama bo na obeh področjih uspelo, boš videla!

Sayuri, morda pa nimaš več kaj za zgubit?

23jancy, škodovati ti verjetno ne more, tako da ni panike
Vsem user posted image user posted image user posted image za uspeh in ostalim še veliko volje in motivacije!


(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
9.3.2009 17:40:20   
marjetica23
da se še jas javm, shujšala sm 5kguser posted image user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
9.3.2009 19:45:56   
malecka
javljam ponosno, da imam 1kg manj, odkar sem v drugo začela....user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
10.3.2009 10:18:28   
Suzi*
dan. user posted image
še jaz se javim po kar nekaj časa. čez vikend smo imeli rojstna dneva od tamalih dveh, pa sem malo grešila....svoje tortice je blo pač treba probat, a ne? user posted image   včeraj sem zato naredila sadni dan, ki mislim da bi tudi itak bil po planu in danes zjutraj sem na vagi zagledala okroglo številko, user posted image kar pomeni da sem shujšala že 9 kg. user posted image user posted image   še 1 kila, pa sem na cilju. zdej oblečem tudi najožje hlače.user posted image  se mi takoooo fajn zdi.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
10.3.2009 10:29:28   
Suzi*
sem glihkar ugotovila, da bi mogla imet danes vodni dan. user posted image  no, pa itak sem že skor na koncu in sem tudi že pri prvem vodnem rekla, da se ga ne bom šla, tako da ga bom kar preskočila. danes torej B dan.
Z: jabolko
K: tuna, paradižnik, kruh
M: pomaranča
V: še ne vem...pač nekaj od B

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
10.3.2009 15:30:07   
ksenci
punce ne zamirt, kr vdiram v vaš forum. rada bi vam čestitala, kr ste tako vstrajneuser posted image user posted image user posted image
se spomnim ko sm se tud jz prve dni januarja odločala, da bi šla na dieto. no zdja mi je žal, da vas nism takrat našla in šla skupaj z vami. nekak se držim zdrave prehrane, ampak ne držim se prav ločevalne. no men je od januarja uspel shujšat samo 3,5 kg. no upam, da počas bo.user posted image

bodite še tako vstrajne naprej! Lpuser posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
10.3.2009 22:32:04   
lily975
Helo!!
Se pokorno javljam ,ker sem včeraj pozabila !user posted image Sem na -13,5 kg user posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitke vsem za minuske - še malo pa bomo konec!!!!

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
11.3.2009 7:16:31   
amy26
punce pridne za zgubljene kilograme user posted image user posted image user posted image  le tako naprej
jaz sem včeraj jedla normalo vendar brez kruha in po peti uri nič več razen čajčka

(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
11.3.2009 8:29:27   
pikalonica
PUNCE... VSAKA ČAST!!! user posted image user posted image user posted image
 
Super pridne ste vse skupaj in iskrene čestitke za vse izgubljene kilograme!user posted image  Moram priznat, da vas večkrat berem kako se spodbujate in ste mi resnično dale voljo, da tudi sama poskusim s to ločevalno, ker očitno res deluje in se jo da zdržat.

Imam pa vprašanje za Lily975, ki je shujšala občudovanja vrednih 14 kg... vauuuuuuu! Če ni skrivnost, a mi lahko zaupaš s koliko kilogrami si štartala dieto in na koliko telesne višine?

Pa še samo nekaj: a tudi katera od vas greši, da pije vsako jutro kavo z mlekom, čeprav bi jo lahko samo na beljakovinski dan? Meni je taaaaakšna muka piti samo kavo brez mleka, ker sladkam je pa itak ne. Saj to pa ti takšen greh, a ne? user posted image

KAR TAKO NAPREJ, ZDRŽITE DO KONCA.... GO GIRLS!!!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
11.3.2009 10:22:47   
ljiljana
-2,5 kg, koncno se premikam

(odgovor članu pikalonica)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
11.3.2009 12:21:22   
malecka
Ok meni gre stvar super, hlače iz dana v dan širše, sp. hlače ne tiščijo večuser posted image .... pa še bi se našlo user posted image

Zdaj pa glavno pitanje na BELJAKOVINSKI dan lahko za kosilo štruklje...... sir spada pod beljakovinski dan, to kar pa je testa je pa itak nadomestek kruha?!? Po moji logiki bi šlo......Kaj pravite ve?????????


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu ljiljana)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
14.3.2009 20:40:40   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

Zdaj pa glavno pitanje na BELJAKOVINSKI dan lahko za kosilo štruklje...... sir spada pod beljakovinski dan, to kar pa je testa je pa itak nadomestek kruha?!? Po moji logiki bi šlo......Kaj pravite ve?????????



na B dan tudi ja pojem recimo sirov burek, smatram da je testo namesto kruha
tako da pomoje štruklje s sirom lahko ješ

zadnje dni kar grešim oz. ne držim se tok ločevalne, zredila se nisem vsaj to, saj količinsko ne pojem veliko
poskušam pa ločevati med obroki pa čimmanj kruha

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
14.3.2009 22:31:08   
Erin
Jaz sem te dni popolnoma odpovedala... nisem zmogla..sva bla z malim v bolnici in nisem imela izbire... v ponedeljek SPET!!!! začnem...
Upam da vsaj vam uspevauser posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
14.3.2009 22:44:08   
Erin


 user posted image user posted image - DNEVNA LOČEVALNA DIETA
user posted image
Nickuser posted image         Željeni izgubljeni kg     Do sedaj user posted image
***°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°***
~ Erin                    15 kg                   - 6user posted image
~ maca m              15 kg                    -9user posted image user posted image
~ zvesta                                          - 4,5user posted image
~ lily975                15 kg                    - 13,5user posted image user posted image
~ minabo               12 kg                   - 3user posted image
~ gold fish             10 kg                   - 3user posted image
~ mayy                 12 kg
                   - 2user posted image
~ bella02               15 kg                   - 10.5user posted image user posted image
~ miškamaška        15 kg                    - 4user posted image
~ pf                     12 kg                    - 2 user posted image
~ gamini                15 kg                   - 5user posted image
~ žabicamala          15 kg                   - 2user posted image
~ anaya                                            - 5user posted image
~ anay22                15 kg                   -8user posted image user posted image
~ pezbar                15 kg                   - 11user posted image user posted image
~ sayuri                   8 kg                  - 6user posted image user posted image
~ Suzi*                  10 kg                   -9user posted image user posted image
~ Aja32                                           - 5,5user posted image
~ decembrka            8 kg                   - 4user posted image user posted image
~ amy26                  8 kg                   - 5user posted image user posted image
~ Vilma                   12 kg                  - 7,5user posted image user posted image
~ jada                    12 kg                 - 3user posted image
~ benika                 10 kg                 - 3user posted image
~ barcaffe               15 kg
~ vilian                   10 kg                - 2,5user posted image
   vilian-možek          20 kg                - 3,5user posted image

~ NRMM                                          -7user posted image
NRMM možek                                 -8user posted image
~ miny                     8 kg
~ beba2                  10 kg
~ flecker1                15 kg                - 6user posted image
~ L009                    10 kg
~ marjetica23          20 kg               - 5 user posted image
~ maksito                  5 kg
~ Vanj                      10 kg
~ malecka                                         -1user posted image
~ reni70                    10 kg
~ ljiljana                                            -2,5user posted image
user posted image

user posted image USPELO JEEEE!!!!user posted image
Čupka 8kguser posted image



Knjigi glede diete lahko "zdownloadavte" tudi tukaj..

http://rapidshare.com/files/10399519/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

http://rapidshare.com/files/10402722/90-dnevna.locevalna.dieta-Naslednjih.90.dni.eBook-Wampek.pdf.html


Klikneš spodaj Free user potem pa počakaš da ti sekunde odšteje in se ti pokaže download



°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Tiste ki se niso javljale
sem zbrisala s seznama...
v kolikor sem se pri kateri zmotila
in sem jo ponesreči zbrisala skupaj z njimi
naj mi pove...user posted image



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
15.3.2009 11:31:02   
blanka1
o.k- sedaj pa je res dovolj- sem že nekajkrat začela hujšat in celo shujšala, a nisem zdržala do konca tako da sem se odločila da grem sedaj na ločevalno in začnem ju3!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ampak zares!
Vidim da se vse zelo pridne user posted image user posted image user posted image user posted image Upam da se vam laho pridružim, moja želja je hušati do 20 kg, žrosla bi za kakšen jedilnik za tisti dan ko lahko jem tesetnine- me zanima kaj lahko še jem razen tega tisti dan! kaj narjraje jete ve ta dan!

Lepo pozdrav in prosim da me zbrcate do ju3- sam sedaj mam voljo upam da me ne zapusti pred 3 meseciuser posted image .
Ti kg morajo dol in to letos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
15.3.2009 11:46:52   
lily975
Holja !

Najprej čestitke vsem za minus na tehtnici !!user posted image user posted image user posted image Še malo pa bomo konec .Men sicer se je mal ustavlo - pa saj ti tazadnji kg gredo bolj počas dol ..user posted image user posted image Upam ,da pridem do željenega cilja!!

Pikalonica - jst sem štartala z 86 kg na 168 cm .Sem bila kot velikonočna šunka user posted image user posted image user posted image .Sedaj pa že lahko oblečem dolgo pričakovane kavbojke !!user posted image user posted image user posted image

Danes bo pa sadje na sporedu !Gremo punce , ne se dat - še malo pa nam bo uspelo!!!

(odgovor članu blanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
15.3.2009 12:03:54   
pezbar
bravo, lily975, za izgubljene kg in za nove stare kavbojke! Sem sama skoraj na istem kot ti user posted image
Imam 168 cm (v višino, da ne bo pomote user posted image ), na štartu pa sem imela še 2 kg več (88 kg). Zdaj sem že praktično dosegla svoj cilj, ki je bil obleči kavbojke, ki sem jih nosila pred user posted image . Ampak bom držala dieto do konca, še kak kg manj ne bo škodil user posted image  
Trenutno tehtnica kaž 76 kg user posted image . Erin, lahko mi napišeš -12 kg user posted image
In, Erin, upam, da ste zdaj fertik z bolnicami za dooooolgo. Upam, da ni bilo nič hujšega in vama želim veliiiiko zdravja in dobrega počutja user posted image

(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
15.3.2009 18:38:27   
gamini
Erin, tudi jaz upam, da ste z bolnicami zaključili.

No, pri meni tehtnica kaže -6kg, kar je spodbudno, glede na to, da sem vmes grešilauser posted image .

Čestitke vsem za izgubljene kg user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?