|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ob 18h zadnji obrok
29.4.2009 17:46:09   
bella02
Hej!
Zanima me, ali tisti, ki se prehranjujete na ta način, po 18h samo še pijete vodo ali čaj ali je dovoljeno tudi kakšno sadje. Sama se dala čez 90-dnevno, pa sem bila kar zadovoljna z rezultatom. Vseeno pa so zaloge še ostale in bi poskusila s tem načinom prehranjevanja.
Kakšen je potem vaš jedilnik? Pri ločevalni si do 12h na sadju in tega se še vedno držim. Ampak zdaj bo to pomenilo, da bi bila predolgo le na sadju. Imate torej običajen zajtrk?
Že vnaprej hvala za vse nasvete!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ob 18h zadnji obrok
29.4.2009 21:38:13   
urša28
jaz se tako prehranjujem do 18ih potem nič in ti povem,da sem zelo zadovoljna,,sedaj pa dopolnjujem še s tekom,da gre malo hitrje,,ja od 18ih nič več,niti sadje ne,,vodo lahko,od začetka je težko,ampak se ti želodec skrči in kasneje ne boš imela več potrebe po hrani,,vsaj zvečer ne...


lp

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ob 18h zadnji obrok
29.4.2009 22:30:50   
nu_tella
Meni je bilo to vedno mimo. Govorim o 18 h. Ker glej jaz ko se učim grem spat ob 2 ponoči. Kaj hočeš, da umrem do 2h  user posted image

Jaz mislim, da si mora vsak sam določit neko uro po kateri ne je več. To pa pač določiš kdaj v povprečju greš spat. Torej ene 3-4 h prej nej nebi nič jedu. To pa ne pomeni, da se za zadnji obrok napokaš, da boš pol zdržu do spanja. Meni je to pomagalo edino, ko sem res lakoto čutila ko sem šla spat. To je bil sicer res "safr" user posted image  ampak je pomagalo... jedla sem načeloma med 17-17.30 in hodila spat med 23.30-24.



_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ob 18h zadnji obrok
29.4.2009 22:40:08   
kaya2007
ko sem bila na dieti, so mi rekli, da lahko jem tudi kasneje, če hočem tudi tik pred spanjem..fora je le v tem, da ješ samo beljakovine (sem sadje ne spada, v sadju je samo cuker user posted image ), ne pa hidratov. poješ lahko torej kakšnega piščančka, tuno, skutko...

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?