|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bo letos raslo na vašem vrtu?
17.3.2009 7:49:06   
karmy85
Mene pa zanima kaj boste letos sejali na vrtu?
Jaz bom počasi začela sejati,ampak bi še kaj drugega na novo vsejala pa me zanima kaj boste vi imeli.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bo letos raslo na vašem vrtu?
17.3.2009 8:55:12   
klavdijas
Včeraj sem poflancala solato, drug teden bom posejala solato, korenje, petršilj in blitvo. Posadila bom čebulo, šarlotko, česen že veselo raste od jeseni. Potem pa maja paradajz, paprika, feferoni,  por, kakšna cvetača, kifelčar, malancane, kumare pa še kakšno stvar, ki jo bodo prodajali na trgu.
Solato bom flancala na 14 dni, da bo na razpolago pozno v poletje.
Poleti pa pride na vrsto radič, endivja, cvetača.
Brokolija in buč pa letos ne bom sadila.
Lp,

     Klavdija

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bo letos raslo na vašem vrtu?
17.3.2009 16:16:11   
Gina
A od zelenjave te zanima pa zelišča, al tudi rožice?

Vprašaj me rajši kaj nimam. user posted image
Solato, več vrst, blitvo, špinačo, peso, korenček, čebulo- več vrst, česen, por, krompir, bučke-cukete, buče, kumare, fižol - visok in nizek, grah, koleraba - lila, zelena, podzemna, brokoli, zelje, brstični ohrovt, zelena, redkvica, peteršilj, šetraj, sladki janež-koromač, šparglje, timijan, origano, luštrek, drobnjak....ma polno tega, zihr sem še kaj pozabila. Edino paradižnik bom imela samo v loncih, ne več na vrtu, ker je tako pod streho sicer pa ne. Pa ne bom imela več paprike in malancan, ker smo previsoko, ap ni dovolj toplo zanje.

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bo letos raslo na vašem vrtu?
17.3.2009 16:24:52   
Felicita
moj vrtiček bo letos zeliščen - bazilika, rožmarin, žajbelj, origano, meta, melisa (obojega več sort),... pa kar mi bo še na pamet padlo ko bom po trgovinah in vrtnarijah hodila.
na večjem (domačem) vrtu bojo buče pa verjetno krompir, paradižnik, fižol. letos smo skrčil vrt (za več kot pol) in se mormo u bistvu še zment kok česa bomo dal.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bo letos raslo na vašem vrtu?
17.3.2009 17:54:20   
karmy85
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

A od zelenjave te zanima pa zelišča, al tudi rožice?

Vprašaj me rajši kaj nimam. user posted image
Solato, več vrst, blitvo, špinačo, peso, korenček, čebulo- več vrst, česen, por, krompir, bučke-cukete, buče, kumare, fižol - visok in nizek, grah, koleraba - lila, zelena, podzemna, brokoli, zelje, brstični ohrovt, zelena, redkvica, peteršilj, šetraj, sladki janež-koromač, šparglje, timijan, origano, luštrek, drobnjak....ma polno tega, zihr sem še kaj pozabila. Edino paradižnik bom imela samo v loncih, ne več na vrtu, ker je tako pod streho sicer pa ne. Pa ne bom imela več paprike in malancan, ker smo previsoko, ap ni dovolj toplo zanje.


Ja od zelenjave kaj boste sadile. user posted image

Madonca,kok imaš pa ti velik vrt?user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bo letos raslo na vašem vrtu?
17.3.2009 18:37:28   
nuala
Letos oz. dokler ne postavimo ograje na parceli čisto nič. Ker so mi kretenske koze in ovce lani vse pojedle...S koreninami vred, vse je šlo.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj bo letos raslo na vašem vrtu?
17.3.2009 18:47:06   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: karmy85

Madonca,kok imaš pa ti velik vrt?user posted image


Med 200 in 250m2 zelenjavnega vrta. V bistvu točno 34 gredic. user posted image

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bo letos raslo na vašem vrtu?
18.3.2009 15:54:38   
tweety83
Ob vrtu rastejo kamilice, žajbelj in drobnjak. Na vrtu pa bo visok in nizek fižol, veliko različne solate, grah, korenček,peteršilj, kumare, paprika, paradižnik, por, čebula,bučke,redkvica.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj bo letos raslo na vašem vrtu?
22.3.2009 1:26:54   
tame
Na vrtu je že: radič, motovilec, špinača, peteršilj, zelje. To je bilo že čez zimo. Imeli bomo še: krompir, korenje, grah, fižol, paradižnike, paprike, jajčevce, cvetačo, brokoli, več vrst solat in radiča, janež, zeleno, rdečo peso,...pa še kaj sem pozabila user posted image

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj bo letos raslo na vašem vrtu?
30.3.2009 17:53:55   
muška
jaz sem najbolj srečna, ko lahko na vrtu režem rukolo user posted image

(odgovor članu tame)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj bo letos raslo na vašem vrtu?
30.3.2009 20:32:09   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: muška

jaz sem najbolj srečna, ko lahko na vrtu režem rukolo user posted image


Meni jo pa vedno napadejo bolhači, tako da je sploh ne sejem več...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj bo letos raslo na vašem vrtu?
30.3.2009 21:02:05   
noranate
Na vrtu je že posajen zgodnji krompir, solata, peteršilj.user posted image Seveda je vse pokrito s kopreno.  Bom pa še fižol, paradižnik in paprika prideta sigurno v velikih količinah, kumare, grah, pa veliko rožic, sevedauser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj bo letos raslo na vašem vrtu?
19.4.2009 13:33:20   
Meggi
user posted image

Eto naš pomladni čist vrt. Garancija da bo čez 2 mesca tak.. žal ne dajem.

Smo pa združil sadno, zelenjavni vrt in mini igrišče za male pomočnice- s klopco, ki pa pride prav tudi za odlaganje pridelkov. user posted image

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj bo letos raslo na vašem vrtu?
19.4.2009 18:58:03   
Gina
Samo za gušte, da bo lažje dočakat poletje:

user posted image


user posted image


user posted image



user posted image


user posted image



user posted image  



(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj bo letos raslo na vašem vrtu?
19.4.2009 22:21:39   
Meggi
Gina čestitam, da ti uspeva realen in še spleten vrt.

Ja, res komi čakamo kaj bo zraslo. Tamali 3 letnici zaenkrat najbolj uspeva rdeča redkvica!

user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj bo letos raslo na vašem vrtu?
19.4.2009 23:01:33   
metka_zone
Jaz imam pa solato 3 vrste,korenje,peteršilj,grah,cvetačo,blitvo,čebulo in nič več,ker ni prostora.
Bi si pa rada posadila kakšna zelišča,ampak ne vem,če je čas za ta podvig.Mi lahko svetujete?Ker letos mora biti vrt tipi-topi,saj ga imava skupaj s sinkom in mora nekako izgledati user posted image ...
LP

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj bo letos raslo na vašem vrtu?
19.4.2009 23:16:10   
Gina
Ja, seveda lahko posadiš ali poseješ zelišča. Katera pa bi ti rada imela? Timijan, majaron, origano, luštrek, drobnjak, žajbelj, lavanda-sivka...so "trajnice", prezimijo. Rožmarin je sicer tudi trajnica na primorskem, v celinski Slo. pa ne. Šetraj moraš vsako leto sejat, vkolikor se ti že sam ne zaseje od lani, pa baziliko tudi. No, zgoraj našteto imam sama, pa najbrž še kaj. Aja, recimo koriander lahko tudi poseješ, še naslednje leto ven hodi, samo jaz ga sejem bolj redko, ker eno sezono naredi dovolj semen za tri leta moje uporabe, listi mi pa smrdijo. Sama štejem pod zelišče tudi peteršilj, saj ga uporabljam bolj za začimbo, pa seveda listno zeleno tudi tako uporabljam. Lahko poseješ zdaj. Zelena kali na svetlobi, ne smeš zagrnit z zemljo. Tudi peteršilj ne sme več kot par mm pod zemljo. Enako šetraj, če ga boš sejala.

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?