|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko kg
4.3.2009 19:59:37   
kaya2007
zgubite v 1 mesecu diete?

bi bila najbolj vesela, če bi mi napisali na kakšni dieti ste, koliko kg imate "preveč" in koliko jih povprečno zgubite v enem mesecu..lahko pa kakšen podatek tudi spustite, če ga nočete deliti z mano user posted image

sprašujem zato, ker sem sedaj na dieti 1 mesec, po slikah sicer opazim razliko, po kilah pa tudi slučajno ne user posted image

pa še nekaj, ima kdo kakšno idejo zakaj me tako napenja že dva dni?? imam še večji trebuh kot prej user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko kg
4.3.2009 20:42:46   
timoteja
Jaz sem izgubila v pribl. 9 mesecih - po drugem porodu pribl. 16 kg, s tem, da na začetku nekja časa kr nič, potem pribl. 7 kg, nato pa nekje enakomerno, recimo 2 kg na mesec. Sedaj ima pri 165 cm 63 kg, tako da računam do poletja na pribl. 57 kg.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko kg
4.3.2009 21:17:40   
danijela in taja
v 5 mesecih.....27 kg.....

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko kg
4.3.2009 21:19:49   
blaža
ločevalna dijeta- prvi mesec 6 kg, drugi 2 in zadnji 2 kg. Skupno vseh odvečnih 10 kg.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko kg
4.3.2009 22:35:27   
Jelcy
danijela in taja .......kako???user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko kg
4.3.2009 22:37:16   
TejkaPK
IZVIRNO SPOROČILO: danijela in taja

v 5 mesecih.....27 kg.....



Po kakšnem receptu pa? To bi bilo zame idealno :))

Mam tudi tak višek.


(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko kg
4.3.2009 23:13:06   
kaja02
IZVIRNO SPOROČILO: TejkaPK

IZVIRNO SPOROČILO: danijela in taja

v 5 mesecih.....27 kg.....



Po kakšnem receptu pa? To bi bilo zame idealno :))

Mam tudi tak višek.




jaz tuduser posted image , tudi mene zanima, zaupaj skrivnost

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko kg
5.3.2009 7:25:47   
pika30
Po 6 mesecih 20kg......iz 75 na 55,pri moji višini 168cm je zdaj idealno.Imela sem dieta kemičnega razkroja in se vsak dan mazala z slim flashom.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko kg
5.3.2009 9:20:21   
kaya2007
pika, to pa ne poznam??? a samo mazala si se?

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko kg
5.3.2009 9:28:42   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: danijela in taja

v 5 mesecih.....27 kg.....


Ni šans, da si dovolim, da v 5mesecih izgubim 27kilogramov. Ker ponavadi je tako, da če gre hitro dol, gre hitro gor.

Kaya, idelano je pomojem nekje 1 - 1,5 kg na mesec. Ampak jaz mislim, da je bolje, da se ukvarjaš s športom, zgubljaš počasi, bolj zdravo živiš, ker te hitre diete naredijo prej kaj slabega kot dobrega, pa potem imaš povešeno kožo, pa strije se rade naredijo, celulit je lahko bolj viden. Sama praviš, da se vidi - vidiš na slikah, verjetno na hlačah itd - ej, to je super! Le tako naprej. Pa če si se začela ukvarjat s športom, imej vedno v mislih, da so mišice težje od špehca. Torej, če boš skupaj postavila dve punci, obe recimo z 58kg in bo ena športno natrenirana, druga pa ne, bo tista športna videti dosti lepše oblikovana in suha, kot pa druga.


(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko kg
5.3.2009 9:33:57   
naniplus4
Kakšna dieta pa je to? Ali lahko kaj več napišeš o njej?

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko kg
5.3.2009 9:37:28   
Anonimen
Mogoce gre za tole dieto?

http://www.smsdieta.si/dieta/dieta-kemicnega-razkroja-31/

(odgovor članu naniplus4)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko kg
5.3.2009 9:43:28   
Estrella*
V enem tednu je priporočena izguba do 700g oz na mesec 3-4kg. Kar je več ni zdravo in vodi kasneje v hitro pridobivanje kg nazaj. Če hujšaš tako hitro izgubljaš predvsem vodo in mišično maso, maščobe najmanj. Rezultat je ovenelost kože, šibke mišice in oslabljen organizem. Govorim iz lastnih izkušenj, saj sem 2x tako hitro shujšala.
 
Jej vse, to je najbolj pomembno, tudi OH, ker če si na beljakovinah, bi mogel celo življenje furat tako prehrano. Ob prvem poskusu OH, bo telo namesto pokurilo energijo, naložilo v masščobno zalogo in to vodi v hitro pridobivanje kg.
 
Za hujšanje je samo ena formula vnos kalorij mora bit manjši kot je poraba in telesna aktivnost. OH se je obvezno za zajtrk in kosilo, po tem pa samo beljakovinsko malico in večerjo. Za kosilo ti pripada samo 2 tvoje pesti OH(riž, krompir, testenine).
 
S tako prehrano in brez ali zelo malo sladkarijam, bo vsak shujšal, pa še bolj zdravo živel.

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko kg
5.3.2009 10:20:18   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: skamp

Mogoce gre za tole dieto?

http://www.smsdieta.si/dieta/dieta-kemicnega-razkroja-31/



Absolutno preveč beljakovin za moje pojme kar obremenjuje ledvice. skoraj vsak dan je na jedilniku skuta, meso, jajca,...

Za ceno zdravja se ne hujša. ne vem, to je samo moje mnenje. meni je bla vseeno bolj všeč ločevalna, ki je vsak dan sadje in zelenjava, pa vsega po malem in beljakovin, škroba, oh, ...

No vsak ve zase .

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko kg
5.3.2009 10:27:21   
Todala
2 mes: 5 kg. Zvečer nič ali samo eno jabolko, pomaranče. Čez dan skoraj normalno (malo manj sladkarij itd.)
Vsak dan vsaj 2x lupinico nositi gor na 4.nadstropje, pa dosti pit in dojenje!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koliko kg
5.3.2009 10:44:05   
danijela in taja
za zajtrk:jogurt,musli,žita,......skrtka lahke strvari....
malica: sadje bilo kakšno(razen pretiravanja z banano)..jaz sem ponavadi jabolke in breskve...
kosilo:en dan veliko solate in meso...drugi veliko solate in krompir ...skratka ločevalno.....
malica:sadje,jogurt,kakšen polnozrnat keks...okoli 18 h
večerja:nič

drugače pa OBVEZNO 2-3 l vode na dan popiti!!!!!!!
nič kruha (razen kdaj pa kdaj kakšne mali košček pirinega,polnozrnatega,črnega..)
nič alkohola in ostalih pijač....
in nič sladkarij....
zvečer pol ure telovadbe OBVEZNO (enkrat doma telovadba...vaje...drugič tek...občasno plavanje...hitra hoja....)
zraven kdaj pa kdaj savna....
in afroditina krema proti celulitu....
sploh ni blo hudo.....samo da se navadiš tega.....pa sm dvakrat že tako....zdej se bom pa počasi spet spravla....
aja pa nisem se nazaj kr tko zredila kot pravijo...sam res moraš pa tudi pol malo pazit,,,,ne pa zdej sm shujšala pa lahko zopet "žrem"....hehe......veselo hujšanje če bo katera probala...lp


_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koliko kg
5.3.2009 11:19:15   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

imam še večji trebuh kot prej user posted image


sam ne omenjaj mi ga ejuser posted image user posted image

Sej bistvo je, da se ti na postavi pozna, ne na kg. Pr men je glih obratno. Po moje ti zdaj mišice več zvagajo, ker športaš.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koliko kg
5.3.2009 13:12:09   
mojamura
jaz sem v enem letu in dveh mesecih zgubila 28 kg, pa še pridno hujšam naprej. v začetku so mi kg kar kopneli, zdaj pa gre vse bolj počasi. A še vedno pravim, da kjer je volja, je tudi pot ....in pa: tudi počasi se daleč pride!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: koliko kg
5.3.2009 13:28:03   
Vilma
Sem na svoji varianti ločevalne diete, kar pomeni, da ločujem znotraj obroka.
Imam 5 obrokov na dan. Dopoldanska in popoldanska malica sta obvezno sadež, za večerjo pojem pest oreščkov, za zajtrk kak kos črnega kruha z marmelado, al pa jogurt z rženimi kosmiči. Kosilo pa fajn ločujem. Ali jem samo meso pa solato. Al pa sam krompir pa solato.
Izločila sem popolnoma sladkarije in alkohol.
Rada bi izgubila 12 kg.
V dveh mesecih do zdaj sem izgubila 7 kg, prvi mesec 5 kg, drugi 2 kg.
Trebuh sem tudi jaz imela na začetku večji kot prej. Jaz to pripisujem spremembi prehranjevanja. Trajalo je prvi mesec, zdaj je bolje in je ravno kontra. Če se pregrešim, me boli želodec in sem napihnjena.
Ne vem, koliko časa si ti na dieti. Če bolj na začetku, bi jaz napihnjen trebuh pripisala temu.


(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: koliko kg
5.3.2009 15:47:41   
pikapolonica 24
V 6 mesecih 31 kg

kaj sem delala:
zjutraj normalno zajtrk ( seveda ne toliko, da počiš, npr. žemlja in sir, jogurt in kifel,  toast pa nekaj gor,...)
kosilo ločevala ( juho, pol pa solata in priloga, ali pa meso in solata)
popoldan nekaj sladkega ( ali rebro čokolade, ali nekaj napolitank, ali sladoled, ali pa dve jabolki, dve babani, vedno dva enaka sadeža)
zvečer pa nekaj lahkega( ali samo jogurt, ali toast in solata, ali fige, ali slive)

In to še delam sedaj dve leti in sem vedno na enakih kilogramih.

Velika sem 160 cm, sedaj imam 51 kg, prej včasih 84.

Vse gre, če se hoče.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: koliko kg
5.3.2009 15:52:55   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

jaz sem v enem letu in dveh mesecih zgubila 28 kg, pa še pridno hujšam naprej. v začetku so mi kg kar kopneli, zdaj pa gre vse bolj počasi. A še vedno pravim, da kjer je volja, je tudi pot ....in pa: tudi počasi se daleč pride!


Kako ti je pa uspelo? Po kateri dieti hujšaš? Se strogo držiš diete? Kaj pa telovadba?

No jaz komaj začnem (od ponedeljka sem na ločevalni) in nisem prej kaj dosti spremljala tega foruma. Tako da imam kar nekaj vprašanj.

Imam 62 kg in moj cilj je izgubit nekje 7-8kg. Upam da mi bo uspelo

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: koliko kg
5.3.2009 19:41:12   
kaya2007
jaz sem zdaj na dieti 1 mesec, malo več. jem pa večinoma takole:
za zajtrk sojino mleko in ovseni kosmiši, včasih še malo sadja zraven
za kosilo piščanec, solata, včasih malo basmatija ali pirinih testenin, ali pa morska varjanta (riba, špinača..)
za malico beljakovinski napitek, včasih po treningu še ena banana ali 10 oreščkov
za večerjo solatke, večinoma s tuno ali kaj takega.
seveda se kdaj tudi kaj pregrešim, s kakšno čokoladico itd ne pijem pa nič sladkega, tudi kave in ostalih stvari si ne sladkam.

rezultat je totalna napihnjenost že par dni, trebuh imam res ogromen user posted image  sem se odločila, da bom imela do ponedeljka malo pavze, pa da vidim, če bo kaj boljše. šla sem pa dol največ kakšno kilo, pa še to ne vem če.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: koliko kg
17.3.2009 10:54:33   
saskija
Ko pišete da ste shujšale v pol leta 10, 20 kg, verjetno po poroduuser posted image

sama sem po porodu v pol leta shujšala več kot 10 kg, bila bolj suha kot kdajkoli, mapak zdaj v tretje pa ni tako.

Verjetno so leta tuuser posted image user posted image  Z lahkoto imam 60 kg (168cm), s težavo 58kg, nikaor pa se ne prebijem do 56 ali 55 kg.

Še katera s takšnim problemom- in seveda po 3 nosečnosti se ne znebim trebuha tako kot bi želela, razmišljam že da je od mirene, ne vem...

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: koliko kg
17.3.2009 17:47:11   
RAKICA1


Ko pišete da ste shujšale v pol leta 10, 20 kg, verjetno po poroduuser posted image

sama sem po porodu v pol leta shujšala več kot 10 kg, bila bolj suha kot kdajkoli, mapak zdaj v tretje pa ni tako.

Veš jaz po porodu sem se zredila 10kg tko da to ni da vsaka zgubi po porodu je pa res da sem pri vseh se zredila mam pa tudi tri poroda za seboj in da sem sedaj končno zgubila kg ki jih je bilo res težko dol spravit in biti odločen da shujšaš tko da sem vesela zase in za ostale punce ki so zgubile kilogreame ker vem kako je težko se česa odpovedat ker sem se morala velikim stvarem se odpovedat je pa res da sedaj planiram še 7kg dol spravit samo se nikakor nemorem odločiti da se zares spet vzamem v roke

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: koliko kg
18.3.2009 8:20:09   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

jaz sem v enem letu in dveh mesecih zgubila 28 kg, pa še pridno hujšam naprej. v začetku so mi kg kar kopneli, zdaj pa gre vse bolj počasi. A še vedno pravim, da kjer je volja, je tudi pot ....in pa: tudi počasi se daleč pride!


Kako ti je pa uspelo? Po kateri dieti hujšaš? Se strogo držiš diete? Kaj pa telovadba?

No jaz komaj začnem (od ponedeljka sem na ločevalni) in nisem prej kaj dosti spremljala tega foruma. Tako da imam kar nekaj vprašanj.

Imam 62 kg in moj cilj je izgubit nekje 7-8kg. Upam da mi bo uspelo


držim se montignacove metode: v bistvu zdrava prehrana. tega načela prehranjevanja se kar strogo držim (no saj je res da sem v tem letu pa dveh mesecih se tudi nekajkrat pregrešila .....migam bolj malo, no zdaj ko bo boljše vreme bom mela kaj za delat vinograd, vrt, podiranje stare hiše etc....

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?