|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zopet z vami
5.5.2005 23:23:35   
Zvezdica
Lep pozdrav vsem skupaj!
Dolgo časa me ni bilo z vami, saj kot nekatere veste smo se preselili in nismo imeli nobene povezave, ne tel, ne neta,...:(( Zdaj pa hvala bogu se lahko povežem preko mobija, ker si je dragi omislil nek paket, ki ima ne vem kok mega, tako da sem lahko zopet z vami. :love:
Vsekakor je ta forum idealen pomočnik za vse bodoče in že mamice in meni je marsikdaj res zelo prišel, tako da upam da se beremo in si pomagamo.
Le toliko da Vas pozdravim in "opomnim" da sem nazaj :)

Lp Liam in Zvezdica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zopet z vami
6.5.2005 8:23:49   
buči
pozdravljena nazaj

:bravo:

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zopet z vami
6.5.2005 8:28:00   
Mina1
Ojla Zvezdica, well come back;)

Moj je tudi moral zrihtati tole kabelsko povezavo, ko sem prišla iz porodnišnice in tako.

Upam, da se imate doma fino in da vaju Liam razveseljuje.

pa-pa Mina1

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zopet z vami
6.5.2005 8:36:59   
Bejba
Hojla Zvezdica.
Res dobrodošla spet med nami. Velikokrat sem mislila nate in na tvojega korenjačka. Že 9 mesecev, saj ne moreš verjet. Se spomnim, kot da si včeraj pisala, da še malo pa bo pokukal na svet 9nebesa.
Ja, tudi mi smo že pravi korenjaki. Še malo pa bomo 7 mesecev našteli :bravo:.
In kako se kaj rihtate? Mali škratek že poskuša kaj racati naokoli?
Lepo, da si spet z nami.

LP; Bejba

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zopet z vami
6.5.2005 9:37:48   
Pajaca
HOJLA Zvezdica!!!

Končno si spet prklopljena. Se že celo večnost nismo vidl.... oglasi se kaj na privat, da si spet mal maile izmenjava.

LP

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zopet z vami
6.5.2005 10:48:02   
BONI*
O, lejo,lejo! Welcome back! Se mi je kar nasmejalo, ko sem prebrala naslov in zdraven Zvezdica.
Ja, lahko bi začeli z a se še spomniš, ko smo....
ampak sedaj je pa tudi naš Luka že pravi korenjak,Liam pa najbrž že babe okol preganja:)-

No, uglavnem, lepo te je imeti spet med nami! Se še beremo

Lp, Boni&Luka

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?