|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
19.3.2009 19:08:06   
mausilein
zdravo, punce!
najprej čestitke vsem, ki ste se odločile za hujšanje in za že izgubljene kg. user posted image  se vam lahko pridružim pri hujšanju? mi bo lažje, ker bom vedela, da nisem sama v boju z odvečnimi kg. danes sem pričela z ločevalno dieto. od poroda imam še 4kg viška, rada pa bi jih izgubila cca.8-10kg. moja trenutna teža je 82kg, željena pa 72-75kg.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
20.3.2009 9:56:58   
luka jan
Barbyka dobrodošla.user posted image user posted image

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
21.3.2009 8:58:01   
kepa*
Dobro jutro!

Kako ste, dekleta in lep pozdrav vsem novim. Smo bolj lene, pa se nam ne da več oglašat.

No, jaz moram reči, da je bil ta teden kar pasji, saj imamo v službi ful gužvo, moram še danes dokončat eno raziskovalno, pa še menstra mi je težila in sem bila lačna kot volk. Posledično se mi teža ne premakne nikamor. A glavno, da ne narašča.

Morda bo do ponedeljka kaka deka manj.

Lep vikend vam želim.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
21.3.2009 11:20:42   
amy26
še mal glasu od mene,
Elo sem imela bolano, tako da mi sploh ni bilo do RR, ja pa še držala se nisem ful diete, imela M in še jo imam, mal ga sračkala, je pa teža istauser posted image  nevem pa kako bo v ponedeljek, saj jutri praznujemo RD od naše male Eleuser posted image  no vsekakor se bom kokr se bo dalo držala malo stran od dobrot.

dobrodošle vse noveuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil amy26 -- 21.3.2009 11:21:06 >

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
23.3.2009 7:13:21   
Natyy
Sončno jutro vsem "sotrpinkam". Danes imam prvega izmed treh vodnih dnevov. Včeraj sem sadnega komaj pregurala.  Menza name deluje požrešno. Sem si pa željo po sladkem potešila s suhimi slivami.

Lep sončen dan .....

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
23.3.2009 8:13:59   
mojamura
oooooooo madona, potem pa ta rdeči vrag opd menstruacije skoraj na nas vse deluje tak, da bi kuj volka požrle....prekleti hormoniuser posted image


jaz sem tudi v pričakovanju mestre, poleg lakote sem postala po faci mozoljasta, kot da bi bila v puberteti.ma groza.

pa še moj prijateljica je bila v petek na ščitnici operirana....so ji jo morali vzeti, pa v službi je norišnica.aaaaaaaaaa

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
23.3.2009 13:47:28   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

oooooooo madona, potem pa ta rdeči vrag opd menstruacije skoraj na nas vse deluje tak, da bi kuj volka požrle....prekleti hormoniuser posted image


jaz sem tudi v pričakovanju mestre, poleg lakote sem postala po faci mozoljasta, kot da bi bila v puberteti.ma groza.

pa še moj prijateljica je bila v petek na ščitnici operirana....so ji jo morali vzeti, pa v službi je norišnica.aaaaaaaaaa


Sem kar boljše volje, ko vidim, da nisem edina, ki si želi v pričakovanju ta rdeče spraznit hladilnik. Komaj se držim nazaj.

No še polovico dneva brez hrane. jutri pa tehtanje. USpelo mi bo....

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
23.3.2009 17:05:40   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Natyy

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

oooooooo madona, potem pa ta rdeči vrag opd menstruacije skoraj na nas vse deluje tak, da bi kuj volka požrle....prekleti hormoniuser posted image


jaz sem tudi v pričakovanju mestre, poleg lakote sem postala po faci mozoljasta, kot da bi bila v puberteti.ma groza.

pa še moj prijateljica je bila v petek na ščitnici operirana....so ji jo morali vzeti, pa v službi je norišnica.aaaaaaaaaa


Sem kar boljše volje, ko vidim, da nisem edina, ki si želi v pričakovanju ta rdeče spraznit hladilnik. Komaj se držim nazaj.

No še polovico dneva brez hrane. jutri pa tehtanje. USpelo mi bo....


Sva že dve, ni vrag da nama ne uspe.user posted image user posted image

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
24.3.2009 6:09:18   
kepa*
Jutro!

Kako mrtvilo je tu gor, smo se vse poskrile.user posted image Upam, da ne zato, ker ga sračkamo.

No, v preteklem tednu sem izgubila 0,6 kg. Kar ok glede na to, da sem nekaj dni čisto odpovedala. Zdaj sem skupno izgubila približno 18 kg.
Me prav zanima, če mi bo do prvomajskih uspelo spravit dol še 4 kg. Moram biti res striktna in pa seveda gibanje, ki je moja šibka točka.

No, dekleta, javite se kaj, saj menda niste vse odnehale.
Lep dan vam želim.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
24.3.2009 6:40:41   
Natyy
Jutranji pozdrav.

Včerajšnji vodni dam sem popoldne totalno zajebala. Zgodilo se je in sedaj grem dalje. Sem pa kljub temu vesela saj je tehnica po tednu dni pokazala zopet manj. Ta teden sem lažja še za 1,1 kg. Torej sem skupno izgubila 6,1 kg Tako, da sem z bilanco tega tedna zadovoljna.
Danes imam Beljakovinski dan in se že veselim, da bo na mojim krožniku mesek...
Želim vam zanesljivo topljenje maščob.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
24.3.2009 8:11:15   
mojamura
oooooo čestitke tebi in kepi za igubljene kile....ne se sekirat še kar vstrajamo, jaz itaq še dooooooooooooolgo ne bo spiz.dila iz te teme user posted image user posted image


ampak .... vem da bom enkrat že na ciljuuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
24.3.2009 9:47:22   
luka jan
Tudi jaz sem še vedno z vami. Na vagi nič novega, ampak sem ga čez vikend mal sračkala in je to tudi pričakovano. Včeraj sem preživela sadni dan, dans pa že komaj čakam kosilo, ko so na meniju ribice.
Pridno hujšate, jaz grem sedaj za kakšno urco na kolo.user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
24.3.2009 9:54:49   
Felicity
Jaz sem na 64,3 kg user posted image  

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
24.3.2009 9:55:35   
Felicity
  user posted image


         Nick                 kg               želje                 --kg       tehtanje




user posted image    Felicity          68kg              -8kg                  -3,7          24.3.09 
user posted image    tropical          78kg            -17kg                  -0,6          3.3.09 
user posted image    kepa*              xxkg          -25kg                  -18          24.3.09
user posted image     amy26            61,4kg         -8kg                   -5,1         9.3.09
user posted image    luka jan           78kg            -10kg               -2,3          17.3.09
user posted image    valči                63,4             - ?kg                 -3             17.3.09
user posted image    marjetica23    88kg           -20kg               -5                9.3.09 
user posted image    vanj               
88kg           -10kg                -2                9.3.09
user posted image     fraa                                                                                2.3.09
user posted image     Natyy               xx                   xx                 -6,1           24.3.09                   

user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Felicity -- 24.3.2009 9:57:46 >

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   [Brisano sporočilo]
25.3.2009 20:20:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.3.2009 5:56:18   
kepa*
Dobro jutro!

Upam, da ste včeraj lepo praznovale. Jaz sem bila zelo presenečena, ko me je na mizi čakal velik šopek in sporočilce. Moj je namreč bolj bikec za take stvari, tako da sem bila res presenečena in vesela.

Kako pa kaj dieta drugače? Meni je zdaj počasi spet fajn zalaufalo. Se spet kar pridno držim, upam, da ni to kao tisto: ne hvali dneva pred nočjo.
LE gibanje je res moja šibka točka.
Malce se tolažim s tem, da bomo ta vikend belili in se bom pri delu malo spotila, hehe,
Sicer pa komaj čakam na prvomajske počitnice, ker imamo v službi ful gužvo in je tako natrpano, da ni res.

Oglasite se kaj in poročajte, kako vam gre.
Pridne bodite in lep dan.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.3.2009 7:12:52   
Natyy
Jutranji pozdrav

Pri meni so napadi na hladilnik končani. menza se poslavlja in tudi pri meni sedaj laufa 300 na uro. sem včeraj pekla muflinče in nisem konzumirala nobenega. Sem si ga prihranila za danes, ko si ga smeh privoščit za večerjo.

Včeraj sem malo po omari brskala in našla hlače, ki jih že kar nekaj časa nisem morala zapreti. Ja in danes jih imam oblečene z av službo. user posted image user posted image user posted image  Sem dobila kar nov zagon za naslednje tedne.

Uživajte.....

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.3.2009 9:11:35   
luka jan
Da vas še jaz malo pozdravim preden se lotim beljenja, potem ko delam pač delam. Je računalnik ugasnjen.user posted image
Sicer se pridno držim diete, sploh sedaj ko sem sama. Moj je šel na Sof, jaz pa res do sobote ne kuham nič, živim samo na solatih in kakšno že pripravljeno malenkost vzamem iz skrinje. Prav fajn je ko mi ni treba nič kuhat, mali je itak v vrtcu, popoldan pa kakšen namaz al pa jogurt in to je to. Jutri imam itak spet sadni dan, mi pa sploh nič ne bo treba.user posted image user posted image

Zato pa imam čas belit, bom mojega presenetla ko pride domov.
Sedaj pa moram še hitro nekaj za službo naredit preden me šef pokliče.user posted image
Lepo bodite.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
27.3.2009 13:02:45   
mojamura
ojla pupe....meni gre kar dobro, tehtala se sicer nisem ker čakam na konec menze....mam pa dober feeling.

včeraj sem pri enem predmetu na faxu pisala tretji zadnji kolokvij, pa je pet minut pred koncem do mene prišel profesor in mi rekel: "Pozabil sem vam povedati, da vi že imate 10, brez tega da še to pišete"
user posted image user posted image najprej je bil seveda šok, nato pa veselje heheheheuser posted image user posted image user posted image bravo jaz!!



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
29.3.2009 6:41:20   
amy26
dobro jutro

mojamura, čestitkeuser posted image user posted image user posted image

ta teden in prejšnji je bilo pri nas pestro, selimo se na novo lokacijo (službeno) tako da sem imela kup enih dokumentov za zrihtat pa potem dobiti nekoga da nam je stene prebelil, počistiti prostor,...jutri še izdelke in računalnike usposobiti in z 1.4. štartati na novo, se kar veselim, do sedaj sem delala od doma in sem imela hladilnik vedno na voljo, sedaj za hujšanje bo idealno ker ne bo hrane na doseg rokeuser posted image

teža ni šla nič dol, včasih se vrne na zadnje stanje tehtnice in občasno spet par dag gor, odvisno od prebave
no z 1.4. pa se bom res začela spet z ločevanjem živil, ker si res želim izgubiti še cca 3-4 kg.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.3.2009 8:50:44   
mojamura
hvala amy....meni tudi kile že lep čas stojijo....ma koj jih šora, sem jaz bolj trmasta, pa bodo enkrat oz. slej ko prej že morale iti dol

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 1021
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.3.2009 11:52:18   
Vanj
Felicity- moje stanje je -6kg

uspešno izgubljanje kg želim vsem !!! user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 1022
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.3.2009 12:41:26   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

hvala amy....meni tudi kile že lep čas stojijo....ma koj jih šora, sem jaz bolj trmasta, pa bodo enkrat oz. slej ko prej že morale iti dol


Prav občudujem te. Daj mi malo svoje trme, da še sama oklestim ta špeh s svojega telesa.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1023
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.3.2009 12:42:30   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: Vanj

Felicity- moje stanje je -6kg

uspešno izgubljanje kg želim vsem !!! user posted image



Vanj  čestitam!!!user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . V kolikšne času pa si izgubila 6 kg?

(odgovor članu Vanj)
Neposredna povezava do sporočila: 1024
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.3.2009 15:47:32   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Natyy

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

hvala amy....meni tudi kile že lep čas stojijo....ma koj jih šora, sem jaz bolj trmasta, pa bodo enkrat oz. slej ko prej že morale iti dol


Prav občudujem te. Daj mi malo svoje trme, da še sama oklestim ta špeh s svojega telesa.


z veseljem bi ti je malce dala, če bi se lahkouser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?