|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko stari v peskovnik?
28.3.2009 14:12:36   
zvezdica05
Koliko so bili stari vaši malčki, da jim je bil peskovnik zanimiv, in da so se že sami znali igrati v njem? Naša bo maja stara eno leto, pa ne vem, ali ji naj že letos nabavimo peskovnik ali naj raje še malo počakamo? Pa težava je tudi v tem, da čisto vse daje v usta, zato sumim, da bo pesek prav tako dober za papat ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko stari v peskovnik?
28.3.2009 14:41:05   
azzura
Ojla.user posted image user posted image je dopolnila 3.3. eno let in še kar naprej vleče vse v usta ,sicer manj kot dva meseca naza.Glede peskovnika mislim,da je v redu,če ga nabaviš,saj vsi otroci hitro pogruntajo čemu je namenjen.Moj sin je sicer novemberski ampak se je lepo igral z lopatkami in kanglico.ampak vseeno boš jo mogla imet na očeh vsako sekundo.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlepše je,ko ti otrok se smejčka,saj tako veš,da je zdrav.Zdravje je pa največja sreča.

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko stari v peskovnik?
28.3.2009 14:47:52   
Shorty_
Naša ga je dobila pri slabem letu in pol. In se ji je zdelo zanimivo vendar daleč od tega da bi se sama igrala, skupaj sva polnili kanglico in podirali potičke, bila mi je non stop na očeh pa je vseeno nesla polno lopatko mivke v usta, in nikoli več je ugotovila na lastnem jezičku da mivka ni za jestuser posted image

jaz bi ji ga letos že predstavila pa bi se skupaj igraliuser posted image priznam da se v peskovniku rada igramuser posted image in gradim potičke Nika pa jih z užitkom podira in sva odličen duetuser posted image

(odgovor članu azzura)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko stari v peskovnik?
28.3.2009 17:44:39   
frutka_
Čimprej jo dajte v peskovnik! Pa kaj če poje malo peska, v njem bo uživala. Poskrbite le, da ga boste lahko pokrivali. Tako se mivka ohrani sveža pa mačke ne hodijo vanj.

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko stari v peskovnik?
28.3.2009 20:54:40   
nela_
Naš ima leto in pol, pa mu zdaj delamo peskovnik. Bomo še videli, koliko se bo igral; ampak mislim, da mu bo kar zanimivo user posted image .

user posted image  Zanima me kakšno mivko/pesek ste dale v peskovnik?

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko stari v peskovnik?
28.3.2009 21:02:23   
darja72
Kar nabavite peskovnik, za začetek se lahko tudi v praznem igra, če vas skrbi čistoča.
Mivko gremo pa mi kar za Savo iskat in jo potem zmešamo s tisto iz Merkurja.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu nela_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko stari v peskovnik?
28.3.2009 21:05:25   
Shorty_
Kupi se mivka prav za otroške peskovnike. Dobiš jo v baumaxu bauhausu obiju.. pa če se prav spomnim niti ni strašansko dragauser posted image

(odgovor članu nela_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko stari v peskovnik?
28.3.2009 21:17:31   
zvezdica05
Hvala, punce za take vzpodbudne odgovore user posted image . Zdaj sem še bolj prepričana, da bomo peskovnik postavili že letos. Samo to me še zanima: kako velike peskovnike pa imate? Sem gledala v Hoferjevem katalogu lesenega s strešico, cena je ok, le majhen se mi zdi - 1m x 1m. user posted image . Baje se da tudi v Baumaxu dobiti peskovnik, ki ga potem sam sestaviš. Ima katera?

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko stari v peskovnik?
28.3.2009 22:37:15   
darja72
Mi imamo enega plastičnega malega (sedaj služi za spravilo igrač in občasno za bazenček) in velikega (2,5 x 2,3 m) lesenega, narejenega doma. Pokrit je z mrežo za zaščito drevja pred točo (neka zelena mreža), da sosedovo mački ne hodijo v pesek na wc.

< Sporočilo je popravil darja72 -- 28.3.2009 22:38:14 >


_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko stari v peskovnik?
28.3.2009 22:38:31   
Shorty_
mi imamo plastično školjko v enem delu je pesek drugi del je pa pokrovuser posted image

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
29.3.2009 10:55:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko stari v peskovnik?
29.3.2009 13:39:57   
metka_zone
Naš tamal ge je dobil pri 15 mesecih in sem ga kar sama naredila, pa še velik je dovolj.Mivko je pa ati prinesel kar navadno iz trgovine za gradbeni material in sta jo šla skupaj iskat.Je bilo še bolj zanimivo.

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko stari v peskovnik?
31.3.2009 22:21:04   
Anonimen
Naša ga je dobila za 1 rojstni dan, ravno tako maja. Zelo zelo je uživala v njem celo poletje. Pa tud mivko je probala. Letos ga je tudi že hotla, pa je še preveč slabo vreme, da ga damo na vrt.

Vi ji ga le kupite, bo sigurno uživala, pa nič hudega če malo mivke poje user posted image , bo hitro ugotovila kako dobra je.

(odgovor članu metka_zone)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?