|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aptamil
31.3.2009 17:36:21   
yania
Za vse ki kupujete Aptamil, naj povem da je razlika med Aptamilom kupljenim v Milerju ali pa kjerkoli drugje....Milerjev se mi zdi boljši...naš mali je velik hlastač in Milerjev Apt.mu odgovarja, ker je bolj gost...take prozorne pikice so v steklenički, medtem ko mu Aptamil z lekarne ali DMja pa kar steče v grlo...in se mu vsaj 2x zaleti preden sprazni stekleničko, čeprav delava vmes premore...čisto vodeno je na pogled...no sej ne vem, če je tudi kvaliteta druga, oz.kaj je boljše, ampak glede na to da so marsikateri  Milerjevi izdelki boljši kot drugje (npr. Praški, čistila, Nutela, pleničke....), bi rekla da je tudi na tem nekaj...


_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aptamil
31.3.2009 19:08:02   
dushka
Sem slišala, da je Aptamil iz Mullerja boljše kvalitete. Katerega pa uporabljaš?

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aptamil
31.3.2009 19:45:42   
Najaa
hvala za info. mi bomo zdaj zamenjali aptamil pre (za nedonošenčke) za aptamil 1.

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aptamil
31.3.2009 21:01:14   
sazi
mu odgovarja, ker je bolj gost...take prozorne pikice so v steklenički, medtem ko mu Aptamil z lekarne ali DMja pa kar steče v grlo...


no, meni grejo pa prav te pikice na živce. V Aptamilu kupljenem v Mercatorju jih je ogromno in mleko sploh ni teklo skozi cucelj - se je ves čas mašil. Zdaj pa kuujem mleko v Mullerju, je pa v redu - lepo teče.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aptamil
31.3.2009 21:20:40   
yania
Aptamil 1 uporabljamo....danes sem odprla dopoldan še paket iz lekarne (450g)....ma sranje...tamal se mi sploh ne naje.....vleče dudo ko nor...res je vodeno...moj user posted image  se je hecal če je to neka Nutrilite (shujševalna) pakenga....
Ne, saj nisem rekla da je ful pikic noter v Milerjevem....tko če si pozoren, jih vidiš na koncu, ko ostanejo...edino tega mali poje v več kot dveh minutah.....hecam se...itak da delava premore...samo res je razlika....pri naslednjem obroku bom odprla še Milerjevega in mešala....upam da čimprej porabimo tisto sranje-redko....hahha

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aptamil
1.4.2009 10:18:42   
dushka
Meni so šle na začetku tudi na živce te pikice, pa sem jih navadila. Mleko lepo teče čez flaško, se mi nič ne maši. Sem pa opazila, da sem med hranjenjem pikice samo raztopijo.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aptamil
1.4.2009 10:58:48   
ANIME
Pri nas so se pikice iz Mullerjevega Aptamila 1 zabijale v cucelj (Avent 1).
Popila sta oba Aptamila isto (brez kakšnega zaletavanja) in tudi zdržala sta identično ur do naslednjega hranjenja.
Za boljšo kvaliteto ne vem, smo pa šli na Kolinskinga, ker je zaradi dvojčkov tam cenejši ...


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aptamil
1.4.2009 11:43:25   
MATEJKA_
jaz em ga najprej kupla v lekarni, pol pa v mullerju. pa nisem opazla razlike. zdaj pa kupujem v mullerju, ker je dosti cenejši (pribl. 2€/kg).

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aptamil
1.4.2009 11:49:11   
najcom
pri nas smo kupovali samo tega iz Milerja, bolj  gost in mislim da kvalitetnejši, sa je delan za nemški trg. Mali je lepo pridobival kilce. ker pa je bil tako priden pri jedi sem mu mešala vedno 1 merico AM manj kot je bilo predpisano, pa je bil glih taprav za skoz cucelj 1. Sedaj je star 6 mes. pa uporabljam Am 2 že od 5 meseca, ker je manj redilen in ima več oglikovih hidratov, ker je naš amli zelo aktven človeček. 

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aptamil
1.4.2009 14:13:59   
tincy23
Tudi jaz se strinjam da so vsi ti mleki v Mullerju drugačni, jaz kopujem Hipp je tudi drugačen od dm-ja.

(odgovor članu najcom)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aptamil
1.4.2009 22:27:24   
yania
Definitivno je razlika.....komaj čakam da mi zmanjka onega ki kar steče skozi cucelj, mali me gleda z okicami in revež sploh ne dojema....prehitro gre tole, pa imamo avent 1 (od 0+) cucelj.....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu tincy23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aptamil
2.4.2009 6:46:12   
Čebel@
midva sva prvo škatlo aptamila kupila v lekarni in je smrdel po kislem-fuj!se mi je tamala smilila ker je mogla to jesti.....no ko je to škatlo pojedla sva šla v millerja in kupila eno za probo-halo kakšna razlika....full cenejši,pa še ne smrdi.....no zdej hodimo skos v millerja ponj,samo moraš res narajmat da ga dobiš-no v BTCju ga imajo skoraj vedno
jaz sem full zadovoljnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?