|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 10:07:09   
ninica23
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

je pa našla svojo novo najljubšo igračko: kuža Pinki
user posted image
lep pozdrav do prihodnjič

kaka punčka velika je že - se mi zdi,da so ti naši krofki in jagode za svojo starost že pravi velikani... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

klikni na http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=292&Itemid=220 in oddaj glas za mojega krofka 09 :)

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 11:01:36   
Nalini
detelja naju kaplan sploh ni vprašal kakšne vere je botra ...user posted image  ... oz. če sploh ma zakramente ....

(odgovor članu ninica23)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 11:30:48   
jernejav
IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

Matcar, škoda, da te ne bo. No, bomo pa me še za tebe zravn čvekale. Naslednjič se pa definitivno vidimo!



Ja,res mi je malo žal,samo imam ju3 tolko obveznosti,da ne bom zmogla prit. Načvekajte pa se za mene,ja,naslednjič pa nadoknadimo,ko bom zraven.user posted image user posted image user posted image


Super za Maksovo očko,da je le vse ok...user posted image user posted image .
Naslednjič te pa le pričakujemo na našem srečanju. Škoda ne ne utegneš.


_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 12:37:33   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Nalini

detelja naju kaplan sploh ni vprašal kakšne vere je botra ...user posted image  ... oz. če sploh ma zakramente ....


bojim se da ko bom vse zrihtala bo rekel, da ne gre....


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 13:36:43   
m..tina
Naju župnik tud ni vprašal če ima botra vse zakramente. Vem pa, da taisti župnik ni hotel krstit od sorodnice sina, ker kao botra ni imela nobenega zakramenta. Sicer so mu pa oni sami povedli. Verjetno če mu neb šli govorit, pač niti nebi vedel.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 14:54:59   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

Naju župnik tud ni vprašal če ima botra vse zakramente. Vem pa, da taisti župnik ni hotel krstit od sorodnice sina, ker kao botra ni imela nobenega zakramenta. Sicer so mu pa oni sami povedli. Verjetno če mu neb šli govorit, pač niti nebi vedel.


hmmmm kdo bi vedeluser posted image user posted image user posted image jaz pač ne bi rada sama sebe in moje seke "nasankala" a tašča in tast imata itak uspeh zaradi vere...razumeš in zdaj, kako naj vem kaj naredit???


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu m..tina)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 18:43:47   
kpmk
Zdravo Aprilčice, krofeki in jagode.
Mi smo se vrnali z dopusta user posted image . bilo je superca user posted image user posted image  Ian je bil priden - ZELO, morski zrak deluje.
Evo tako pa se že smejimo user posted image  user posted image


_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 19:15:33   
sonček85
be:ii kako je lepa na slikici ,prava lepotičkauser posted image
matcar:moje sožalje user posted image vsak potrebuje svoj mir-razumemo
Srečno jutri na kontroli
kpmk
:joj kak sreček je Ian in se vidi kako je užival user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 19:16:50   
sonček85
tko se pa Aleks pripravlja na morje  user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
igram se z mami
user posted image



mal poziram

user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 19:30:30   
kpmk
sončkek85 - kak Aleks uživa user posted image user posted image  Pozdravčke

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 19:41:25   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

sončkek85 - kak Aleks uživa user posted image user posted image  Pozdravčke
hvala ,nazaj pozdravčke



miška sporoča da je taveliki lepo prestal operacijo divjega mesa in da upa da se ne bo več pojavil

lp


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 19:58:59   
Anonimen
Pozdravljene babuške user posted image !

Sem bila prepričana, da smo že na drugem delu, toda nam manjka še nekaj cm user posted image . Bom jaz s svojim dolgim postom poskrbela za njih user posted image user posted image user posted image . Ela spi, čeprav je nazadnje jedla ob 16.30. Ima zadnja dva dni eno novo foro: zvečer ne bi jedla in kar zaspi, potem pa jo jaz okrog 20.30 zbudim, da pojeva "večerjo" in hop nazaj spat. Spiva pa spet do 6h zjutraj user posted image user posted image user posted image . Naša miška zelo očitno prestopa neko razvojno stopnico, saj že drug dan veselo paseva kravice, kar pomeni, da se ne joka, ampak celo z zanimanjem gleda naokrog in v pleničko na tleh. Yeah! user posted image user posted image user posted image Je bil očka že kar malo zaskrbljen češ, kako to, da naša miška noče past kravic. Seveda je bila kriva mamica, ker je ne da dovolj pogosto past in jo takoj, ko se začne jokat, obrne user posted image user posted image user posted image , toda jaz sem vedela, da bo vse prišlo ob svojem času. Pa zdi se mi, ko se pogovarjava, da me veliko več razume, tako da so očitno te spremembe ritma zaradi razvoja. user posted image

No, vas grem še malo za nazaj prebrat,
NenaLena

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 20:18:45   
sonček85
nena.super za spanje.user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo naš že tudi lepo ajčka in sladko sanja. in že tudi 3 dni zaporedoma od 20-5.30h(trkam na les)spi

kravice:super nenea.le tko lepo naprej in boste že kmalu pasli malo dlje kravice kot nekja minutk


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 20:38:59   
klavdyk
JS SN TUT MISLA DA BOMO ŽE NA 2.DELU

joj velike črke. se mi ne da brisatuser posted image user posted image naj bo tk zdaj.

kako ste kaj preživele ta dan? je blo kr vroče. mali spet mi neki štrajka. čez dan ne bi jedel. se pa potem ponoči mi enklrat zbudi, ko smo že spali celo noč. no bo že.
še dva dni pa gremo na dopustuser posted image user posted image user posted image user posted image komaj že čakamo. tavelki že kr rokavčke nosi okol. doma se ful rad kopa. upam da bo v Čatežu tut tk. mam jutri tejko dela. joooojjjj. pa še srečanje mamo korošice. upam, da mi bo ratalo vse skup.če ne bom pa pakiranje pustla za urco pa grem mal na čvek.user posted image user posted image user posted image

pasenje kravic-naš tut vedno bol rad. čeprav se še jokca. se mi zdi, da ma ful težko glavo.user posted image user posted image bo že-vse ob svojem času.

zobki-ne vem, mogoče pa nam tut leze en vn.... nem kaj rekla še 100%

glih zdaj se ful buni nekli. prav kriči že s svojim glasomuser posted image user posted image user posted image

mama pa na rruser posted image user posted image grem gledat kaj hočeuser posted image user posted image



(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 20:44:37   
sonček85
Ja naj vam povem da zadnjič ni bilo nič potem iz moje M ,kaj je bilo tisto ne vemuser posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 20:52:13   
kpmk
NenaLena - iii tud mene je že skor skrbel s temi kravicami, ker jih ni hotel pasit.... na morju jih pa je user posted image user posted image user posted image  tak da zgleda da smo malo kasneje začeli, no samo da smo jih user posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 21:28:48   
Nalini
ojla

sonček ... Aleks je pa tak cart ... prav vidi se mu, da uživa .... tudi mi imamo tako igralo in Aleksej se rad igra z temi žvalcami ....
super za spanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ... (mi pa ne spimo tak dolgo .... user posted image  ... upam, da bo spet začel enkrat - le kdaj - spati kot je mesec nazaj .... ) ....

kdaj pa greste na morje?

nenalena ... super, da hčerkica lepo napredujeuser posted image .... zdaj, ko so starejši se mi zdi, da nam vsak dan pripravijo kako novo presenečenje ..... in se mi zdi da vsak dan znajo nekaj novega .... še malo pa bodo sedeli in kobacali in hodili ....


klavdyk ... uživajte na dopustu

kmpk ... super slikica user posted image  ... fajn da ste uživali ..... tudi pri nas je morski zrak imel samo pozitivne učinke ..... - predvsem na spanjeuser posted image  ... zgleda, bomo morali iti spet na morje, da bo mali spet spal ponoči 7 - 8 ur skupaj ....




detelja ... ma res je boljše, da se prepričas in vprašaš, da ne bo na koncu kakih težav .....
a greste na dopust?
zdaj pa nekaj za hec: (pa boljše, da je Maja vere kot njen ati,..... da midve ne bove imeli čez 25 let takih težav kot jih imata zdaj tašča in tast - heheuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ) ................. no malo se hecam, ker meni itak dol visi kdo je kakšne vere........ 


lahko noč in upam, da nas vkratkem premakne na 3. deluser posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 22:01:35   
Anonimen
miška2006user posted image user posted image user posted image
Sonček85 - za atija: user posted image user posted image user posted image Pa držim pesti, da bosta z Aleksom lahko še nekaj časa uživala v čarih dojenja. user posted image user posted image user posted image Pa seveda super za nov del, madonca kako si pridna! user posted image user posted image user posted image Pa vidim, da si Aleks že sam "štima" marelo, da bo res dobro držala user posted image user posted image user posted image . Pravi frajer je! user posted image user posted image user posted image Tako sta lepa skupaj. user posted image

Blueeyes - Ja ja, naši sončki so prave lisičke, že zdaj vejo, kako mamico spravit v zadrego user posted image user posted image user posted image . Pa super za fajn fotko za pasuš! user posted image Pa kako je lepa Gaja s svojim Pinkijem user posted image . Se prav vidi, kako ga ima rada. user posted image

detelja - Maja je res dokaz, da otroci vse čutijo z mamo. Ne samo to, tudi druge ljudi čutijo. Ne bom pozabila, ko sva pred kakšnima dvema mesecema, ko je bila Ela še čisto mičkena, bile na pošti in je pred nama stal nek čuden, ful živčen tip. Ela je kar začela jokat, ko sem se pa malo umaknila, pa je bilo ok. Ker sem hotela preizkusit, če je res kriv tip, sem šla nazaj bliže in je spet začela jokat. V glavnem, bilo je očitno, da ji bližina tega tipa ne paše. Tako da naši zakladki zelo dobro vse čutijo. In tudi mi odrasli prav tako, samo da smo ta čut potlačili in ga več ne znamo uporabljati. 
Pa čakam na nadaljevanje telenovele Majin krst user posted image user posted image user posted image .

vera
- Detelja, saj tudi krščanska vera je le na papirju stroga glede seksa pred poroko, drugače pa tako ni veliko primerov, ki bi zares čakali do takrat. Gre samo za to, da mene te stvari motijo že v teoriji, saj ne vidim nobenega smisla in logike.

Nalini - Pri nama uspavanje izgleda tako, da jo poskušam umirit, jo stisnem k prsim, zibam, pomirjujoče govorim ... toda ko je zelo zaspana, ji nič ne paše in kot da se mora zjokat. Danes recimo nama je uspelo enkrat se uspavat tako, da sva ležale na postelji, sem ji dala svojo roko, si jo je stiskala k sebi, jo nekaj tiščala v usta, se mi parkrat nasmejala in zaspala. Toda ko sva čez tri urce poskusile isto foro, pa je tečnarla in to tako dolgo, da sploh ni mogla zaspati. Zdi se mi kot bi se upirala temu, da zaspi, pa ni važno, kdaj jo ujamem in kako jo uspavam. Pa vsakič ji seveda paše čisto nekaj drugega user posted image user posted image user posted image . V glavnem, poskušam vse možno, toda če jo začnem uspavat prehitro, ko še ni dovolj zaspana, jo totalno razdražim in potem je zares sitna. Če jo uspavam prepozno, spet ni ok, če pa ujamem ravno pravi trenutek, pa nama kdaj celo uspe uspavanje brez joka. Mater, iz tega uspavanja bom naredila tri doktorate user posted image user posted image user posted image . Čeprav spimo pa drugače ok: ponoči od 21h do 6h zjutraj, tudi jutranje uspavanje (med 5 in 6h) izgleda tako, da se najeva, jo položim k nama v posteljo in v par minutkah od blaženosti zaspi, ker je pri nama, čez dan pa spiva med vsakim obrokom vsaj slabo uro, toda ta uspavanja pa so že druga pesem. user posted image

m..tina - Osa? user posted image HB, da je vse ok. A si se zelo ustrašila? jaz bi bila gotovo panična, se že vidim user posted image user posted image user posted image . Pa ubogi revček, ko ga je tako matral kakec user posted image . Upam, da sta zdaj ok in držim pesti, da se več ne ponovi user posted image .

veronikab - Pri nas nimamo dude, v ustih pa imamo vse prste, ne le palček user posted image user posted image user posted image . Pa tudi obe roki naenkrat. user posted image user posted image user posted image Jaz se na tvojem mestu ne bi sekirala, saj mi je ravno prejšnjič patronažna povedala, da ni dobro dojenčku v tem obdobju preprečevati, da bi si stvari nesel v usta, saj to spada k njegovem raziskovanju sveta. Tako da bi jaz palček kar pustila v ustecih, naj si masira dlesni in se igra. Pa držim pesti, da se vama čim prej porihta nočni ritem. user posted image  user posted image  user posted image
kpmk - Super za morje in kakšen očarljiv nasmešek! user posted image user posted image user posted image

župnik z otrokom - Svašta! user posted image Da vsi vejo in ga še niso izključili?! Kakšna hinavščina. Ne mor'š verjet. Jaz bi mu kar v faco kaj rekla, pa naj naredi kar hoče, saj tako nič ne more. Jaz ne vem no, eni pač ne morejo biti župniki in ne vem, kaj se nekaj silijo in potem v slabo luč mečejo tudi tiste, ki so župniki z vsem srcem in dušo. Sama sem spoznala dva takšna in to sta res župnika in pol. user posted image

spomini - Midva sva bila pa lani v tem času v polnih pripravah na poroko, saj sva se 23. avgusta poročila. Da sem noseča, pa sem izvedela (Clearblue) teden dni pred poroko. user posted image Tako da avgusta bomo orng praznovali, toda letos trije. user posted image

jernejav in veronikab - Čestitke za 3 in 4 mesece! user posted image user posted image

novo ozadje - Je tudi meni všeč, čeprav me je malo strah, da se bom kmalu naveličala te barve in mi bo prav mučno gledat v ekran. user posted image
matcar - Moje sožalje user posted image user posted image . Pa držim pesti za Maksa in njegovo očkouser posted image .

Uf, to je to. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 22:04:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

nena.super za spanje.user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo naš že tudi lepo ajčka in sladko sanja. in že tudi 3 dni zaporedoma od 20-5.30h(trkam na les)spi

kravice:super nenea.le tko lepo naprej in boste že kmalu pasli malo dlje kravice kot nekja minutk



Kot sem predvidevala se je Ela zbudila ob 20h, sva šle jest, se je še pokakala (po novem kakamo zvečer user posted image ), potem sem jo pa še na hitrco skopala in sedaj spančka kot angelček. Malo sva se jokcali pri uspavanju, ker je bila že pozna ura (20.45), toda vse sva poštimali in sedaj bomo spali do 6h. user posted image Pa super za vajino spanje. Se mi zdi, da imata Ela in Aleks že od začetka ful podoben ritem. user posted image Kar se tiče kravic, pa je že nekaj minutk za nas prava zmaga. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 22:10:04   
Anonimen
klavdyk - Yeah za morje! Uživajte sto na uro! user posted image  user posted image  user posted image Jaz Ele ne silim k pasenju kravic, če se dere, jo pač obrnem, saj verjamem, da ji pol že ni ok in da bo vse prišlo ob svojem času. In glej jo mucico: sedaj že dva dni veselo pase, ko pa se začne fajn jeziti, pa jo obrnem. Samo tako počasi, da vidi, kako to gre user posted image . Se pa drugače vedno bolj obrača na vse strani, danes sem mislila, da mi bo kar iz vozička zlezla user posted image  user posted image  user posted image .
kpmk - Morje pomaga za vse, tudi za kravice user posted image user posted image user posted image .

Zdaj pa res grem, ker me moj že heca, da nisem resna, saj sem že pred pol ure rekla: samo še par minutk user posted image user posted image user posted image .

Lahko noč user posted image ,
NenaLena

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 22:15:07   
sonček85
nena:ja res je nekako imat isti ritem,kdaj pa kda je še da se zbudi okoli 4h pa potem spet okoli 7,no a samo da se naspi in da je potem ves vesel.
župnik:tudi jaz poznam enega ko ima otroke in celo lubico in vsi vejo nardijo pa nič.user posted image
klavdyk:uživajte
no nekje lani takle čas smo pa mi na veliko slončkali user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 22:15:10   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena
Sonček85 - za atija: user posted image user posted image user posted image Pa držim pesti, da bosta z Aleksom lahko še nekaj časa uživala v čarih dojenja. user posted image user posted image user posted image Pa seveda super za nov del, madonca kako si pridna! user posted image user posted image user posted image Pa vidim, da si Aleks že sam "štima" marelo, da bo res dobro držala user posted image user posted image user posted image . Pravi frajer je! user posted image user posted image user posted image Tako sta lepa skupaj. user posted image
hvala ,za pohvale.Res je pravi korenjak in uživa na igralni,full že z rokicah tolče po njih.
Ja marela pa mora držat kaj pa če zapihauser posted image user posted image user posted image


uspavanje;jaz ko vidim da je zmatran mu kar dam pleničko k obrazu in si jo nastavi kot njemu paše in zaspi.ČE pa vidim da se kaj mtra mu dam pa kapljico koroških in se pomiri in aja.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
29.7.2009 22:15:11   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Nalini

ojla

sonček ... Aleks je pa tak cart ... prav vidi se mu, da uživa .... tudi mi imamo tako igralo in Aleksej se rad igra z temi žvalcami ....
super za spanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ... (mi pa ne spimo tak dolgo .... user posted image  ... upam, da bo spet začel enkrat - le kdaj - spati kot je mesec nazaj .... ) ....

kdaj pa greste na morje?
na morje gremo samo za kak dan ,drugače pa na bazen ,saj ima dragi samo 1 t dopusta.Ta teden še dela potem pa drug t živčke na počitek daje


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?