|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   popolna preobrazba
11.5.2005 22:13:15   
Tanyya
kdo gleda to oddajo?meni je the best!!bi se šla sama tudi malo spedenat :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   popolna preobrazba
11.5.2005 22:14:51   
Teni_
Sem gledala. Pa sem danes skoraj dol padla, kako so tistega tipa porihtali. Je bil na konuc kot filmski igralec. Dol padeš. Sem bila še enih 5 minut v šoku.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   popolna preobrazba
11.5.2005 22:15:17   
Pupica
noup!
Sem namreč popolna:)-:)-:)-:)-
...če verjameš...No in zdej si lahko vesela in ponosna da poznaš Miss Perfect...če pa želiš kakšno korekturo pa kr povej:hudicek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

joke!
:)-:)-:)-:)-:)-

kaj bi si pa spremenila?:zmeden:

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   popolna preobrazba
11.5.2005 22:21:06   
Tanyya
stilsko mislim,pa da bi mi kako fajn frizurco nardili,pa make up,da bi moj :love: dol padu,čeprav mi po 3 letih še vedno vsak dan zagotavlja da sem lepa :)Da bi si pa kaj povečala sem pa prevelik :zajcek: Zmeri sem fouš tistim,ki v tako kratkem času shujšajo,predvsem v trebuh.Zakaj trener nikoli ne pove formule za to:zmeden:

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   popolna preobrazba
11.5.2005 22:34:56   
TaRe*
Men se prov smiljo,ko jih tko mesarijo...pa kakšni so pol drug dan:(
Na koncu sem jim pa folš....svaka jim čast,da si upajo.:bravo::bravo::bravo:



Ampak nekaj je pa res.Enkrat je pokazalo enga tipa pol leta po operaciji.Čeprav je bil takrat spedenan u piko,je čes pol leta zgledal skor isti kot pred preobrazbo.
šminka dost naredi,po mojem.:zmeden2:

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   popolna preobrazba
11.5.2005 22:36:16   
kofetek2010
nos ne boli 8)

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   popolna preobrazba
12.5.2005 6:25:04   
Lunca1
Ej meni jo je pa sestra zrihtala. Sem mislila, da bom dol padla. Da izberejo ravno mene. Jaz ki tako ljubim medijsko pozornost:grrr:.

No bom imela vsaj zastonj frizerja in make up.:bravo:

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   popolna preobrazba
12.5.2005 8:55:20   
pravljica
ampak roko na srce...pri teh operacijah so res samo ekstremno "čudni" ljudje, ki to res potrebujejo
sama bi šla ziher pod nož, če ne bi mela kaj dat v moderc, al pa če bi mela res izvenserijski nos ali štrleča ušesa...vedno sem pa govorila, da mora po 2. rojstvu trebuh stran...bomo vidli :)-

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   popolna preobrazba
12.5.2005 8:58:38   
Anonimen
Lunca, kje te bodo pa preobrazili? A potem te bomo lahko v kakšnem časopisu videli ali pa na TV?

(odgovor članu Tanyya)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   popolna preobrazba
12.5.2005 9:39:31   
Lunca1
ja v Jani:ups:

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   popolna preobrazba
12.5.2005 9:46:42   
Lunca1
Saj v bistvu mi je ideja čist super:bravo::bravo::bravo:, samo jaz sem tak človek, ki se nerad kaže v javnosti, pa tudi ne maram se ravno fotografirat, ker nisem zadovoljna z rezultati. No pustimo se presenetit.:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   popolna preobrazba
12.5.2005 10:20:06   
zoya_
Men je bilo pa včeraj v oddaji full lepo, ker so iz las od unga tipa naredili lasuljo za uno malo punčko, ki je izgubila lase zaradi redke otroške bolezni.... Full je bilo lepo :bravo:

Sicer pa mislim, da morajo imeti ljudje kar dovolj poguma, da se za to odločjo in svaka jim čast... :bravo:

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   popolna preobrazba
12.5.2005 10:25:25   
Anonimen
O, super, da boš povedala, kdaj.

(odgovor članu Tanyya)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   popolna preobrazba
12.5.2005 10:27:22   
viv_
jaz bi se pa šla enkrat tako "profi" namazat in slikat, da vidim če se da kej iz mene narest, a sem rez brezupen primer :)

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   popolna preobrazba
12.5.2005 10:48:06   
Tanyya
viv, šminka narsikaj naredi,bi bila presenečena

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   popolna preobrazba
12.5.2005 11:32:00   
Pajaca
No viv a mamo darilo za rd????

Bi pa šla enkrat na tako bolj stilsko-frizersko preobrazbo, brez kakšnih operacij, da vidim kaj drugi vidjo pa kako bi me napedenal.....če bi me sploh kdo spoznal.

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   popolna preobrazba
12.5.2005 11:34:14   
viv_
Ja Pajaca... jest bi tut tako preobrazbo...

More bit hudo dobro! Si predstavljaš, da bi mi lase lepo speli na vrhu glave :)-:)-

Mamo darilo! :) 5000 + zavijanje ... sem priverila pri za to pristojnih!

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   popolna preobrazba
12.5.2005 11:35:47   
Pajaca
ha ha viv, kako naj ti pa spnejo lase na vrh glave??? Jih morjo najprej podalšat. Al pa da me na črno poštrihajo... ojoj

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   popolna preobrazba
12.5.2005 14:11:27   
Lunca1
Splišni to bo odvisno od rezultata:)-, drugače bom dala pa mogoče ampak res mogoče v moj album pod ključ.:)-

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   popolna preobrazba
12.5.2005 14:18:26   
Anonimen
Te bomo že izsledili, brez skrbi, ha, ha!

(odgovor članu Tanyya)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?