|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
24.5.2009 4:38:24   
ANNALEE
ej..a mislite da mam js tud časa...da se tle gor zajebavam...pa da se mislim komu smilit...mah ne....sej ne gre zame....ampak za otroka...js sem hotla nasvete ne predsotke a folk tega ne razumete al kaj...da bi se pa js na račun otroka delala norca pa no way,,,, kake mate...sej ne gre tu kaj je otrok povedal kaj doma dela...ampak to dejansko počne....ne mi zdaj s takimi vletavat kot da bi js pol na podlago otrokove zgodbe hotela pol njo blatit...ne gre za njo...niti zame...gre za skrbništvo oz.nasvet...pa ni otrok prijavljen na hrvaškem...sploh še nista nič uredila....3 leta nič...kar sta kriva oba...ker otroka je vido kdaj mu pasalo...glede šole pa se ne strinjama in niti ne boma tega dopustila....pa lahko tukaj se trudit zbijat moralo kokr hočte...ko gre za otroka ne popuščam da mi bo nekdo nalagal take...no way..ampak se vidi kolk bi se ve v mojem primeru borile za otroka....res mi ni jasno....naredla boma vse ...ker midva poznama situacijo...ki žal ni lažna ko mislite....ter se boma trudila zanj do konca...hvala vam pa vseen

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
24.5.2009 11:13:29   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ANNALEE

glede šole pa se ne strinjama in niti ne boma tega dopustila....

ko gre za otroka ne popuščam da mi bo nekdo nalagal take...no way..ampak se vidi kolk bi se ve v mojem primeru borile za otroka



glede poševnega ne moreta nič- nimata skrbništva.

glede odebeljenega..če bi jaz bila mati tega otroka (in bi ga seveda hotela imeti ob sebi), bi ti za to oči izkopala..



(odgovor članu ANNALEE)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
24.5.2009 17:54:21   
ANNALEE
zakaj bi mi oči izkopala...ker se foter bori za lastnega otroka...da ne morema nič glede šole...hmm sej skrbništvo ni dodeljeno...tak da..ne razumem kaj bi ti z agresijo....gre za otroka...ne zanjo...ampak če napišem da se boma borila zanj pol ....je to pohvalno....kolk je očetov ki so otroke pozabli oz.nočejo slišat za njih...boma se trudla kot bi se vsak starš zatega otroka...pa dej ženska mal u izzi, ker s tem kažeš sam svojo osebnost,,,,user posted image  mal se poštimaj pa še enkrat preber kaj sem napisala...pa ti bo jasno....kdo se ne bi za otroka boril...sam rekla sem kolk bi se ve borile v mojem primeru za otroka....če sama obsojenja...js sem pa na tem forumu sam zarad nasvetov....

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
24.5.2009 18:54:38   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ANNALEE

gre za otroka...ne zanjo...


ja, razumem za kaj gre..za otroka..mi je že jasno. in seveda ne vidim celotne zgodbe tukaj. nasvete si že dobila- odvetnik!
ampak  še vedno ne vemo, kako bi se njegova mama počutila, da ji vzamete otrokauser posted image  je res taaaako slaba za svoje dete?? ker če je res, potem ne rabiš nobenih nasvetov- je jasno kot beli dan kaj naredit, a ne?

(odgovor članu ANNALEE)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
24.5.2009 19:30:12   
ANNALEE
jah vsak se bo boril za otroka...ampak se ona noče pogovarjat o tem...ker baje nima časa za take ****rije...to sem povedla čist tak ko onaa....ja imama odvetnika že...sam na forum sem pred tem prišla

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
24.5.2009 21:02:12   
Anonimen
Nismo mi tukaj, da razsojamo komu pripada otrok. Cel postopek je itak v rokah očeta in mame, mačeh, očimov in ostalih sploh ne bo niti blizu. 

(odgovor članu ANNALEE)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
24.5.2009 22:16:14   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

če bi jaz bila mati tega otroka (in bi ga seveda hotela imeti ob sebi), bi ti za to oči izkopala..





se podpišem!!!!!

Analee ti tako nakladaš, da je groza. pa nisem ločena, da ne boš pomislia, da kakšno svojo borbo podoživljam. Imam pa hčerko in ko pomislim, da bi prišlo do česa takšnega....boljše da ne pišem naprej

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
24.5.2009 22:36:52   
Anonimen
Tale punca itak piše tako zmedeno, da je joj. Na temi v objemu žalosti piše, da skrbita s partnerjem za 5 letnega otroka, pol pa verjemi ktermu postu?user posted image user posted image user posted image user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/m_4193610/mpage_1/key_/tm.htm#4193637

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
25.5.2009 6:43:32   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ANNALEE

ej..a mislite da mam js tud časa...da se tle gor zajebavam...pa da se mislim komu smilit...mah ne....sej ne gre zame....ampak za otroka...js sem hotla nasvete ne predsotke a folk tega ne razumete al kaj...da bi se pa js na račun otroka delala norca pa no way,,,, kake mate...sej ne gre tu kaj je otrok povedal kaj doma dela...ampak to dejansko počne....ne mi zdaj s takimi vletavat kot da bi js pol na podlago otrokove zgodbe hotela pol njo blatit...ne gre za njo...niti zame...gre za skrbništvo oz.nasvet...pa ni otrok prijavljen na hrvaškem...sploh še nista nič uredila....3 leta nič...kar sta kriva oba...ker otroka je vido kdaj mu pasalo...glede šole pa se ne strinjama in niti ne boma tega dopustila....pa lahko tukaj se trudit zbijat moralo kokr hočte...ko gre za otroka ne popuščam da mi bo nekdo nalagal take...no way..ampak se vidi kolk bi se ve v mojem primeru borile za otroka....res mi ni jasno....naredla boma vse ...ker midva poznama situacijo...ki žal ni lažna ko mislite....ter se boma trudila zanj do konca...hvala vam pa vseen



Prvo kar moraš nardit je, da se naučiš izražat, ker tole nima ne repa ne glave drugo pa je, da se naučiš izluščit bistvo tud iz mnenj, ki ti ne pašejo, tko boš na stvar gledala realno in ne skozi oči zaljubljene smrkljice.

(odgovor članu ANNALEE)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
25.5.2009 7:47:11   
angel_rebelde
Ojoj.. Jaz imam Avstrijca, in če nam bo štimalo, se bova s sinom selila v Avstrijo. In če bi bila na njenem mestu, na mestu mamice seveda, bi takšni ženski, kot si ti, kot je že rekla ena, oči izkopala! Resno!

Kdo sploh misliš, da si? Če tvojega partnerja otrok sploh zanima, naj sam reši, ti pa se ne vtikuj, ker sploh otrok nimaš, in pojma nimaš kako je z njimi. Pa ne mi, da veš, ker skrbiš za njegovega otroka, ker 1x na teden ni isto kot vsak dan 24 ur...
Poleg tega pa, najbolj znano je, da nove partnerice moških zelo blatijo bivše... Ljubosumje morda??

Pa tega, da drogo prodajata, in se selita, ti sploh ne verjamem, policiji je res težko ubežati, če je res tako. TV in realnost ni eno in isto... Če pa ti preveč TV gledaš, pa je tvoj problem!


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
25.5.2009 20:45:37   
Anonimen
Pa tega, da drogo prodajata, in se selita, ti sploh ne verjamem, policiji je res težko ubežati, če je res tako. TV in realnost ni eno in isto... Če pa ti preveč TV gledaš, pa je tvoj problem!



In tole kar pravi o drogi če ni res jo lahko še prijavita za blatenje imena,če pa je res zakaj ju ne prijavi na policijo.Ne moreš kar tak nekoga obtožit nekaj,če nimaš dokazov.
Sicer pa res kaj se sploh vtikuješ v tole kar nima  s teboj nič opravit.Oče mora to sam rešit brez tebe trenutno.In ja samo ljubosumje tole dela in bivše so svinje prasice in najslabše....user posted image

Kaj te briga cela situacija,če hoče naj se bori sam ti le poslabšuješ zadevo se mi zdi.Najbole je napihovati pa nevem kaj vse ne.Če pa dobi otroka šele potem se brugaj zanj in,da neboš postala potem takša kot nekatere,ko imajo še svojega otroka s tem partnerjem in bo tale njegov prvi izpodrijen in nič vreden.Pomisli kaj delaš.Nič dobrega.Naj reši zadevo sam brez tebe.

(odgovor članu angel_rebelde)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
26.5.2009 7:26:49   
gita10
1. če je vse res, če za otroka ni dobro poskrbljeno potem se borita za njega. Poznam primere, ko so dodelili otroka zaradi malomarne matere očetu in tudi pri vama bo tako, če bosta dokazala.
2. Otroku je v večini primerov pri očetih, ko so tiste 3 dni pri njemu všeč bolj kot pri mami- posebej če mu lahko več privošči.
Moj npr. ko gre iz Bosne od dedeka tako vpije in vrešči, da bi kdo rekel, da ga doma maltretiramo- toda tam lahko je kar hoče, lahko dela kar hoče, kupijo mu vse doma pa ima svoje obveznosti in disciplino.
3. V primeru, da pa si bosta večino stvari izmislila, da bosta mami vzela otroka ti pa povem tole: Ko sem pred skoraj 7 leti prvič v roke prijela svojega otroka nisem niti pod razno pričakovala kakšno občutki so. Nikoli do nikogar nobena mama ne čuti tako močno kot do svojega otroka ( ne verjamem, da lahko ima oče takšne občutke ), ko boš enkrat mama me boš razumela in če je kolikor toliko dobra mama ji ne jemlji otroka. Dobro premilsita kakšna mama je, pa naj tvoj partner odvzame, da je to bivša žena in ti odvzami, da je to ženska s katero inma tvoj ljubi otroka.
Meni gre prva žena mojega moža izrecno na živce ima fore, da te glava zaboli, vendar veva, da je otrok na varnem, da dobro poskrbi za njega in na kraj pameti mi ne pade, da bi ji otroka vzeli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
26.5.2009 8:40:24   
ronja
ne verjamem, da lahko ima oče takšne občutke

uh, tale je pa malo huda... Da oče ne more imeti tako rad otroka kot mama? Mogoče ne 1. dan po porodu, ko je ženska pod vplivom hormonov, pa ker je pol leta čutila brce... Ampak kasneje pa se mi zdi tole precej huda izjava...

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
26.5.2009 8:50:26   
gita10
Ne govorim o ljubezni, govorim o občutkih- nepretrganih. Nisi me razumela. Govorila sem o tem, da se v trenutku, ko se otrok rodi oziroma že prej med nosečnostju med otrokom in mamo splete nekaj čisto drugega. In, da ne moreš kar tako reč, da bi mami ( čeprav mogoče v tvojih očeh ni dobra mama) vzela otroka.
Sem že na začetku napisala, da imam prijatelja, ki je dobil skrbništvo nad otrokom, skrbi fenomenalno za njega- ona pa je alkoholik, vendar kadarkoli malega vprašam kako je on reče, da pogreša mamico.  

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
26.5.2009 9:04:09   
ronja
In, da ne moreš kar tako reč, da bi mami ( čeprav mogoče v tvojih očeh ni dobra mama) vzela otroka.

ne vem, če sem kdaj kej kaj takega napisala... globoko dvomim. Razumem, da kadar je za otroka približno enako dobro poskrbljeno, ga dobi pač mama. Če pa ni, potem pa bi dala otroka pač tja, kjer mu bo boljše.
ne vem kako je tu, nimam pojma, ker jih ne poznam - zato so sodišča, da to raziskujejo in odločajo.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
26.5.2009 9:15:41   
gita10
ne ti- avtorica te teme.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
19.6.2009 23:21:00   
ANNALEE
user posted image dobilaaaaaaaaaa sma otrokaaaauser posted image evo...resnica vedno zmaga....

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
21.6.2009 20:59:17   
tea85
hmm, ko sem zdaj vse to brala, je res vse skupaj malo zmedeno ampak na nek način te razumem.
ampak nekaj še, dvomim da sta dobila otroka po tako kratkem času bojevanja ali kakorkoli že. ne bom pljuvala po tebi ampak tvoje izražanje je res hudo, sploh te besede no way pa na izzy...no ok. prideš naprej kot kakšna najstnica,no saj nema veze.

no me pa res zanima kako je potekalo vse to oz kako sta dosegla da sta dobila otroka, mogoče bo kdaj keri to prav prišlo.


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu ANNALEE)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
22.6.2009 0:18:12   
mama54
IZVIRNO SPOROČILO: tea85

hmm, ko sem zdaj vse to brala, je res vse skupaj malo zmedeno ampak na nek način te razumem.
ampak nekaj še, dvomim da sta dobila otroka po tako kratkem času bojevanja ali kakorkoli že. ne bom pljuvala po tebi ampak tvoje izražanje je res hudo, sploh te besede no way pa na izzy...no ok. prideš naprej kot kakšna najstnica,no saj nema veze.

no me pa res zanima kako je potekalo vse to oz kako sta dosegla da sta dobila otroka, mogoče bo kdaj keri to prav prišlo.



Se podpišem. Predno tožba za dodelitev pride na sodišče traja kar nekaj časa. Ko se začne razprava se določijo sodni izvedenci , izpraševanje vseh vpletenih, pa pedopsihiatrov in še koga. Tako, da , če pride do predodelitve od mame k očetu mine tudi več kot leto. Tudi , če bi mama rade volje kar dala otroka k očetu ne pride tako hitro, ker v tem kratkem času še sodišče ni odprlo njihove mape. Mora pa it vse preko sodišča, ker CSD ni pristojen za dodelitve.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
27.6.2009 18:12:33   
ANNALEE
aja prvo naj odgovorim mami54..lej uporabljam angleške izraze kar ne pomen da sem najstnica...drugo kot drugo mama je v priporu...in tamali je dodeljen nama ...sicer pa have a nice life... we go to hollyday

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: TEŽAVE S SKRBNIŠTVOM...NUJNO RABIM NASVETE
28.6.2009 9:24:22   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: ANNALEE

aja prvo naj odgovorim mami54..lej uporabljam angleške izraze kar ne pomen da sem najstnica...drugo kot drugo mama je v priporu...in tamali je dodeljen nama ...sicer pa have a nice life... we go to hollyday


Prvo se nauči pravilno angleščine, potem pa jih uporabljaj.
Da je pa otrok tako hitro dodeljen vama, pa da je mama v zaporu. A se norca delaš?? user posted image user posted image




_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu ANNALEE)
Neposredna povezava do sporočila: 96
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?