|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sem...ali nisem?
27.4.2009 20:11:13   
zala1
Pozdravljene, prosim vas za pomoč. V nedeljo bi morala dobiti user posted image , pa je ni bilo in potem sem takoj takrat kupila test yes,no v Sparu (ker je bil edini odprt). Bil je negativen. danes je še vedno ni. Bazalna temperatura je bila v soboto 37, v nedeljo 37,2, danes pa 36.8. A je možnost, da sem noseča? Ali je to samo psiha? Naj naredim še en test? Nimam nobenih znakov, razen prsi me bolijo (predvsem bradavice so občutljive, niso pa izobčene), beli tok ni prisoten kot je ponavadi pred menstruacijo.

Prosim za nasvete pa hkrati se  opravičujem, ker je podobna tema verjetno že bila predebatirana...ampak res ne vem kaj naj?

Si pa ful želiva user posted image ! Trudiva se že od decembra.

p.s. Moji cikli so redni na 28 dni, razen zadnji je bil na 29 dni.

hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sem...ali nisem?
27.4.2009 20:14:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zala1

...ampak res ne vem kaj naj?




Počak še par dni pa ne išči znakov user posted image . Test ti bo jasno povedal al si al nisi user posted image .

(odgovor članu zala1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sem...ali nisem?
27.4.2009 20:21:03   
murkica
Padec bazalne temperature naj bi bil znak za prihod M. Vendar zagotovo boš vedela, čez kakšen dan, če je še vedno ne bo, ponovi test. Pa veliko sreče!

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sem...ali nisem?
27.4.2009 20:40:12   
zmajaz
Jutri kupi Clearblue - to je po mojih izkušnjah eden najbolj zanesljivih testov - meni je ta vedno prav pokazal. Psiha se pa lahko zelo igra z nami - meni je enkrat M zamujala skoraj 10 dni, Clearblue je pa že takoj po izostanku pokazal, da nisem noseča, in ni se zmotil.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sem...ali nisem?
27.4.2009 21:40:35   
Onasiss
Ja, eni testi za ugotavljanje nosečnosti niso popolnoma zanesljivi. Probaj Clearblue.

_____________________________

So what....

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sem...ali nisem?
27.4.2009 23:19:11   
Katjusa
BT pade ponavadi nekje 3 dni pred M...
pa srečnouser posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sem...ali nisem?
28.4.2009 9:36:37   
giotti
zala1, na žalost nisi noseča, če ti je padla temperatura. Verjetno si do zdaj tudi dobila že M. Sicer pa še malo, pa bo. Meni je ratalo v devetem krogu, tako da do enega leta kar bodi psihično pripravljena, da zna trajat.
Srečno user posted image

< Sporočilo je popravil giotti -- 28.4.2009 9:37:13 >

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sem...ali nisem?
28.4.2009 11:24:00   
talika81
zala1, če je danes še ni, ti svetujem, da mogoče napraviš še en test.

drugače se pa strinjam, da se ne oziraj na morebitne znake, ker lahko vsak znak napoveduje bodisi user posted image  bodisi user posted image  (no, skoraj vsak).

enostavno se sprosti, pa bo.

če ti kaj pomaga, jaz sem zanosila ta mesec, po 2-letnem matranju. sicer sem bila prepričana, da nisem user posted image , ampak ko je user posted image  zamujala, sem naredila test, ki je pokazal user posted image . počakaj še kak dan, pa boš videla, kaj se bo izcimilo. lahko je tudi res, da psiha deluje in da ti zaradi tega zamuja.

tudi če bo prišla user posted image , glavo pokonci in mej upanje ša naprej. pa glej z velikim optimizmom naprej. verjemi mi, pomaga. 

držim pesti, da je ne bi bilo ... user posted image  

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?