|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 12:12:56   
KatMat
petek zvecer??

no nej nas takrat pobere,gremo se mal zurat pa nekje soboto zjutri not...vazi?? da ne bomo ene noci vec placale k itak ne bomo nc spale

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 12:14:36   
OliveOyl
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

petek zvecer??

no nej nas takrat pobere,gremo se mal zurat pa nekje soboto zjutri not...vazi?? da ne bomo ene noci vec placale k itak ne bomo nc spale


Zmajnanu..user posted image user posted image

tvoji sestrici pošiljam user posted image user posted image user posted image  za srečo,jaz grem pa mal pojest.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 12:15:13   
KatMat
uuu kja sem sanjala zdele nakoncu....da me je jelincic za trebuh drzal!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 12:15:34   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

petek zvecer??

no nej nas takrat pobere,gremo se mal zurat pa nekje soboto zjutri not...vazi?? da ne bomo ene noci vec placale k itak ne bomo nc spale


Zmajnanu..user posted image user posted image

tvoji sestrici pošiljam user posted image user posted image user posted image  za srečo,jaz grem pa mal pojest.


no fajn se namalcaj!!!!

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 12:16:09   
OliveOyl
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

uuu kja sem sanjala zdele nakoncu....da me je jelincic za trebuh drzal!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil OliveOyl -- 13.5.2009 12:17:53 >

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 12:18:12   
FLASK_A
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 12:18:28   
OliveOyl
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

petek zvecer??

no nej nas takrat pobere,gremo se mal zurat pa nekje soboto zjutri not...vazi?? da ne bomo ene noci vec placale k itak ne bomo nc spale


Zmajnanu..user posted image user posted image

tvoji sestrici pošiljam user posted image user posted image user posted image  za srečo,jaz grem pa mal pojest.


no fajn se namalcaj!!!!


bom..

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 12:28:32   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

A babce so pa vse kulči?
Sem si noge obrila za vsak slučaj, če bom mogla kam ituser posted image


Tanja vsi so kulči..ti sam misli da so vsi fajn pa bo..tako je najboljše,saj kolegica je tud eno skritizirala,da kakšna je,pa je res najboljša -za večino.user posted image
Do zdaj mi je bila sam ena zoprna,sam ne vem kako ji je ime.druge so pa fejst,prijazne..user posted image user posted image


Babce v Postojni so ful kulči. Mene je imela čez Minka-ful vredu. Samo ena blontna je ful hladna - je bila tudi v MŠ.

Drugače pa od dohtarjev je tudi Tašev. Sicer je zelo neposreden in robat ampak je mucek proti Kristanu. Drugače pa te dohtarje ful malo vidiš, na viziti 5 sekund.

Zadnji dan sem vprašala Kristana, če lahko danes grem (mi je Merlo en dan prej rekel da ja) pa je kristan rekel da ne grem ker sem šele 5 dan.. In sem mu rekla ne šesti dan sem in je rekel ne peti dan ste. Sestre so samo gledale (tip se je zmotil in je gledal od sosede list). Pol sem mu rekla, da mi je včer doktor rekel, da lahko grem in je rekel naj se potem kar z njim zmenim. Vse je govoril v takem vzvišenim tonom. Pa Tametila mi ni hotel napisati. sem ga prosila, ker nimam nič mleka pa je rekel da je to genetika. Vse kar zna rečt je: A rabte kremo za bradavice user posted image

V MŠ je rekel da je treba v nosečnosti bradavice frotirat. Pa edino kar ga skrbi pri napakah je medijska odmevnost in ne dejanske posledice zaradi napake.user posted image

Sestre so pa ene vredu, druge pa srednje. Med sabo se pa dobro razumejo, ker precej klepetajo user posted image .
Vglavnem nisem imela slabe izkušnje (razen Kristan) in pa močno sem pogrešala pomoč pri dojenju če imaš probleme, ker sestre se s tem ne ukvarjajo, zdravniki pa tudi ne.

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 12:35:04   
lake
Copka: Čestitam user posted image user posted image
KatMat: Neke čudne fantazije maš ti tole z Jelinčičem, a kakšnega bolšga nisi najdlauser posted image
Blueeyes: Jst mam tud pregled 15.6. Bova šle lahko pol na kakšno kavico.

Moja dons že skoz spi, jo morm prov zbujat za hranjenje.


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 12:45:26   
KatMat
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ne vem kje sem ga staknila

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 12:47:28   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: lake

Copka: Čestitam user posted image user posted image
KatMat: Neke čudne fantazije maš ti tole z Jelinčičem, a kakšnega bolšga nisi najdlauser posted image
Blueeyes: Jst mam tud pregled 15.6. Bova šle lahko pol na kakšno kavico.

Moja dons že skoz spi, jo morm prov zbujat za hranjenje.




ja štima... vsaj takrat če nama že zanč ni znesl user posted image  jz mojo cel dan zbujam za dojenje.. redkokdaj se sama zbudi... sej glih zdej sem jo spet mal dojila.. je neki jokcala, pa sem prša in pol po 5 min zaspi user posted image  tko da ... bo že...

jelinčič tega ne bom niti komentirala...

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 12:54:51   
FLASK_A
Evo mojega fanta, ko je imel leto in tri mesece. Sem dobila slikce s fotkanja... Sem prav pozabila, kakšen je bil user posted image

user posted image

user posted image


< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 13.5.2009 12:57:08 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 12:56:23   
Dudica1
OOO kaj hudo dobra slika...in zelo luškan fantiček...user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 12:57:59   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

OOO kaj hudo dobra slika...in zelo luškan fantiček...user posted image


hvalaaaa user posted image Ja, kar pojedla bi ga. Res sem že pozabila, kak fantek je bil takratuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 13:05:52   
elyy
evo punce jst sm pa skos u pižamiuser posted image user posted image user posted image ...se sploh nisem mela cajta preoblečt!!
skos neki pospravljam,pa prdem na r pogledat kva počnete....madona ste načvekale...

katmat;ti si res faca no....user posted image user posted image  pa ke si res jelenčiča najdla..a ni biu noben mlajši nikjer v igri....

blue:lepo,da si si vzela malo časa pa se nam javila...sej vem,da maš zdej kr naporen...skos se neki dogaja,sej si še pozabla,da si mela zobarja....jst jih tok sovražm najraj bi jokala,k pridem pred ordinacijouser posted image

olive;ti pa že tok časa čakaš....nč se ji ni zamerl..pomoje ji je toplo,pa noče ven,mene že dva tedne vsako drugo noč,zbudijo menstrualne bolečine....in skos mism...bravo dons pa grem v rim..pol pa nič..vse poneha in mi je kr neki že vse skupi!!
res jst rajš pristanem na umetne popadke pačeprav dost bolijo...k mam vsako noč take težave(grem sama seb na živce pa še mojga lubija skos zbujam revež sploh nemore spat),kokr pa,da sm ful čez rok...pa pr nas sploh ni pregledov v P. če si čez rok,ampak pri G.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 13:08:23   
elyy
flaska: kok je srčkan tvoj fantek,pravi sladkorček je.....
kolk je pa zdej star? 

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 13:14:23   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: elyy

flaska: kok je srčkan tvoj fantek,pravi sladkorček je.....
kolk je pa zdej star? 


Hvalauser posted image Zdej bo kmalu dve leti, fantič. In je čisto drug- ostrižen, veliko bolj jezikav, trmastuser posted image Pravi fant, kaj naj rečem. Tu na sliki je pa komaj dobro shodil...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu elyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 13:23:30   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

Srečno! user posted image user posted image user posted image
Pa ne prehitevaj zdaj,a nismo zmenjene za vikend?Pa še majo pa kati vzamemo sabo..


Pa flasko, da nau sitnauser posted image  Okej za vikend bi blo super. Men je ful všeč 16. al pa 17.5. datum, pa tud 14. mi je kuluser posted image
Mojmu sploh naum povedala, k bo cela panika. Kje pa je pokica? Da se ni slučajno kej vrivala v vrsto, k se nismo tko zmenile.


Evo mene Tanja_! user posted image Nisem vas prehitela! Ti se že pa verjetno pripravljaš na razgovor,...ane? Želim ti full full sreče, izkaži se!user posted image  Ma, me niso hotli obdržat,...sem imela CTG danes, kaže rahle popadke,..tiste prave rahle popadke in me je G,ki je nadomeščal mojo G naročil spet na petek na CTG, pol naslednji poned. imam pa itak UZ. Joj,...kolk enega letanja, sem in tja. Še dobro da se sama vozim,...drgač bi moj skos falil na šihtuuser posted image . Sem imela danes mal previsok RR 140/90 pa je rekel da naj bom full pozorna na gibe in tlak. Je bil videt nekam zaskrbljen, bolj kt jst. user posted image

Copkaaaaaaa ISKRENE ČESTITKE ZA SINKA SEBASTIJANA!!!! Full lepo ime, se mi dopade! user posted image user posted image user posted image

Jst pa čist že zmučena,...slaba noč, nevem če sem stisnila očke za 3-4h vsega skup, skos sem se premetavala,...Pol pa zjutraj mojga na pol osmo pelala na šiht, šla na CTG, tam čakala, pol to zgotovila nekaj čez deveto, pol šla v Merkur, Merkator, DM, Pa še na OŠ,...da sem naročila, da bo enkrat po porodu moj možek hodil po kosilo vsak dan. Ko ne mislim prekuhavat, ko bo moj imel očetovskega...bom ta cajt rajš bemčkala štruco.
Zdaj sem pa naredla slivove cmoke,...še za 2 rundi v skrinjo! user posted image  Ju3 pa še dunajske za v skrinjo...da bo nekaj zaloge za hude čase. user posted image


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 13:27:40   
lake
Sporočam vam, da je šla naša Petra a v porodno, tako da bomo dons dobil še enga Z-majčka. Ko zvem še kaj več vam sporočim.

In PetraZg vas vse pozdravlja.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 13:28:16   
KatMat
ooo flaski kaksen pobcek!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


tanja drzimo pesti!

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 13:29:02   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: lake

Sporočam vam, da je šla naša Petra a v porodno, tako da bomo dons dobil še enga Z-majčka. Ko zvem še kaj več vam sporočim.

In PetraZg vas vse pozdravlja.



petra a dihamo s tabo!!!

petrazg upam da se nam kmalu oglasisuser posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 13:30:02   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: lake

Sporočam vam, da je šla naša Petra a v porodno, tako da bomo dons dobil še enga Z-majčka. Ko zvem še kaj več vam sporočim.

In PetraZg vas vse pozdravlja.



petraa že v porodno...pa sej je bla glih prej tuki...no še dobro da je res šla...user posted image user posted image

pozdrave petrizg nazaj user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 13:31:16   
lananai
Dajmo petra a! Dihamo s tabo!! user posted image  user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 13:32:45   
KatMat
joj ne vem kajnaj pocnem...likat se mi ne da...majcken me zebe pa sem kar v postelji

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Majčice 2009 - 5. del
13.5.2009 13:34:25   
pokica_
Moram tele poste enga po enga pisat, drgač mi vse vn vrže.

KatMat a te še fejst zobek buba? Od česa te pa boli? Jst bi tud na tvojem mestu šla do zobarja. Meni je HB zdaj zaenkrat porihtala zobke. Edino slikat mi še mora modrostne ...so kar 3 odzunaj...in pol po porodu bomo vidli, če bo treba kerga vn dat, enga že sigurnouser posted image .
A glih Jelinčiča si morala sanjat? user posted image  Bi rajš Patrika Vlašiča! user posted image  Tist ima vsaj čupo! user posted image
FLASK_A evo mene na raport! user posted image  Še zmeraj 2v1 kot vidiš. Maaaa, sem danes iskala v DMu ricinusovo olje,..pa ga niso imel, moram it v lekarno ponj. A res pomaga, al kaj?
Jooooooj kako cotkanega sinčka imaš! A mi ga daš za teden dni na posojo, da se bom igrala z njim? user posted image  Kakšen cukrček! user posted image

petra a držimo pesti! In dihaaaamo s tabo!!!!!user posted image user posted image user posted image

A je petra a imela popadke, ali voda odtekla...al nč od tega? A ni bla še danes gor?

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Strah pred porodom: Ne čakaj, da mine!
Če tvoje misli glede poroda spremlja strah, mu odprto prisluhni. Prinaša ti darilo. Sporoča ti, da je porodna izkušnja z...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?