|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MC Mura 3-kje naročiti?
14.5.2009 9:51:31   
zima07
Pozdravljene!

Po dolgem razmisleku sva se nekako odločila za ta voziček, sedaj pa me zanima, kje najugodneje naročiti ta voziček. Je mogoče katera pred kratkim voziček naročila po spletu, šla ponj v tujino, ali vsaj pregledala možnosti?

Hvala za vse informacije...

LP!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MC Mura 3-kje naročiti?
14.5.2009 12:51:11   
pinkiponki
Malo spremljaj baby center - odvisno kako se ti mudi. Pri nas je bilo tako, da ko sem zvedela, da sem noseča so jih ravno imeli v akciji (mislim, da so bili po 320eur, redna cena 410eur), ampak sem rekla, da ga vseeno še ne bom kupovala, ker je prezgodaj. Potem sem pa po nekaj mesecih spet zasledila, da so bili v akciji - takrat sem bila pa že noseča ene 6mesecev in sva ga seveda hitro naročila. Torej, če se ti ne mudi, malo spremljaj, ker imajo akcije na vsake toliko časa.
Pa srečno

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MC Mura 3-kje naročiti?
18.5.2009 17:27:47   
Aurea
Jaz sem ga kupila v Sončku, kjer je bil takrat najugodnejši.

Vem pa, da je ena prodajala malo rabljenega Muro3 vijolične barve na Mamini čvekalnici, mislim, da za ok. 230 eur, kar je zelo ugodno. Če te zanima, poglej, če je še na voljo.


V Nemčiji imaš pa tele strani na voljo:

http://www.babysmobile.de/lshop,showrub,17464,d,1242660274-17482,kinderwagen.maxi-cosi.mura_3_wheel,,,,.htm

ali
http://www.pingpong-online.de/osc/index.php?cPath=298_325

(preverjeno dobri - sem pri njih naročila Roemerjev avtosedež, zastonj dostava, popust ob plačilu s kartico)



_____________________________

Si sapis sis apis.


(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MC Mura 3-kje naročiti?
19.5.2009 8:34:13   
zima07
Hvala za odgovora, bom pogledala. . . user posted image

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MC Mura 3-kje naročiti?
20.5.2009 8:06:09   
lenca1
zima07 - danes imaš v spletni trgovini Baby Centra omenjen voziček za 100€ ceneje (cena 307€)! Velja pa to samo 24h (do polnoči oz. do razprodaje zalog) in samo za to barvo.

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MC Mura 3-kje naročiti?
21.5.2009 9:51:04   
zima07
IZVIRNO SPOROČILO: lenca1

zima07 - danes imaš v spletni trgovini Baby Centra omenjen voziček za 100€ ceneje (cena 307€)! Velja pa to samo 24h (do polnoči oz. do razprodaje zalog) in samo za to barvo.


Hvala, ampak sem se odločila, da bom voziček naročila na BTC-jadi v soboto- v akciji 50EUR-10 EUR bon...prišparam 80 eur, pa še željeno barvo dobim...user posted image

Pozdravček !

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MC Mura 3-kje naročiti?
21.5.2009 10:46:50   
tanja040
zima, prosim če mi poveš od kje ti informacija, da bo na betecejadi tak popust, kot ga omenjaš.
Jaz bi bila seveda sreča, če tako bo, ker imam naročeno muro 4 in so ga že dobili in me čaka. Danes sem jih pa tudi klicala ,ker me je tvoj post zmotu ;), in so rekli da za popuste izvejo tik pred betecejado, da pa popusti bojo in da nevejo še kakšni in na katere izdelke.lp


_____________________________

Prišel je čas! Tudi midva bova zibala :)

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MC Mura 3-kje naročiti?
21.5.2009 12:17:57   
piko12
Festival nakupov in zabave v BTCju je v soboto in nedeljo in so zato povsod neki popusti.user posted image

(odgovor članu tanja040)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MC Mura 3-kje naročiti?
21.5.2009 16:19:18   
zima07
Za to informacijo sem izvedela na RR-ju-na naši temi avgustovk 09, mi je pa zaposlena v BC-ju rekla, da ponavadi na BTC-jadah sodelujejo s temi boni...Da pa se uradno še ne ve, kakšni popusti bodo, ampak BC je že moral sporočiti naprej BTC-ju, kako bodo sodelovali, tako da je informacija očitno prišla iz BTC-ja.....

Držim pesti, da drži....user posted image

Pozdravček...

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MC Mura 3-kje naročiti?
21.5.2009 18:40:17   
tanja040
jupi, upam da bo tako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prišel je čas! Tudi midva bova zibala :)

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MC Mura 3-kje naročiti?
22.5.2009 13:32:25   
tanja040
No tako, danes me je poklicala prijateljica in mi je povedala, da v dnevnem Žurnalu piše, da tako kot praviš ti Zima. Jupi,user posted image user posted image   jutri bo naval v BC, še dobro da imam vse rezervirano.user posted image

_____________________________

Prišel je čas! Tudi midva bova zibala :)

(odgovor članu tanja040)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Kdaj po klomifenu ste zanosile?
metuljcek27



1-3 mesece (68%)

4-6 mesecev (6%)

6-12 mesecev (5%)

1-2 leti (3%)

več (18%)


Število vseh glasov: 626

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!