|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bivanje v Lj porodnišnici
17.5.2009 12:08:43   
M1987
Zdravo, ali ste imele svoje user posted image  oblečene v svojih oblačilcih ali v tistih, ki jih dobiš v porodnišnici? Zanima me ali je v Lj porodnišnici dovoljeno, da je otrok v svojih pajackih oz. bodijih?

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bivanje v Lj porodnišnici
17.5.2009 12:37:48   
K_a_t_i
Niti na misel mi ni prišlo, da bi ga imela v svojih bodijih user posted image V Lj porodnišnici dobiš vse tam.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bivanje v Lj porodnišnici
17.5.2009 13:34:13   
zmajaz
Zakaj bi ga pa imela v svojih oblačilih? Tistih par dni pa res ni važno - tam ti ga lepo vsako jutro sveže oblečejo in nimaš nobenih skrbi.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bivanje v Lj porodnišnici
17.5.2009 14:08:18   
ksenija12
Jaz sem ju imela v njihovih oblačilih - zakaj bi jih imela v svojih? Kdo in kje jih bo pral? Potem boš lahko prišla domov in boš že takoj imela delo s pranjem (en dva tri se pobruha, pokaka...) Saj njihova oblačila so čista, preprana, ponavadi malo prevelika...ampak čisto vredu so. Ne si otežit stvari že na začetku:)


www.otroskisvet.si

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bivanje v Lj porodnišnici
17.5.2009 15:58:39   
Najaa
Preprečiti ti verjetno ne morejo, da ga ne bi imela v svojih oblačilih. Praktično pa to ni, ker imaš itak doma veliko dela s pranjem oblačil.
Moji sta bili v njihovih.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bivanje v Lj porodnišnici
17.5.2009 18:19:01   
stuhica
M1987 mislim da res ni potebe d ga imaš s svojih pajackih in vsem, je bolj smiselno, in tudi tebi bo lažje če boš čisto preprosto uporabila tiste njihove cunjice, jim nič ne manjka, važno je da so čiste, če so mal prevelike sploh ni  panike...

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bivanje v Lj porodnišnici
17.5.2009 22:58:33   
2mak
Tudi jaz sem mnenja, da so njihova oblačila več kot ok - so čista in še nobenega dela nimaš s pranjem. No, če je tvoja želja, da bi ga imela v svojih oblekcah, pa verjetno res ne bi smeli komplicirati. Vseeno dobro premisli, da si ne boš otežila zadeve. Lp.

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?