|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odvzem popkovnične krvi v Mb
28.5.2009 8:44:28   
neli365
Midva s partnerjem sva se odločila za darovanje popkovnične krvi v javno krvno banko, rodit grem v MB, pa me zanima če ima katera izkušnje iz MB.
Kaj ko ti odvzamejo krvi a morš ti poklicat da pridejo iskat, ali to uredijo v porodnišnici sami?
A morš prej javit v porodnišnico ali kr prineseš paket zraven ko greš rodit?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odvzem popkovnične krvi v Mb
28.5.2009 8:51:10   
zmajaz
Sicer sem rodila v Celju, ampak mislim, da je povsod enako: paket enostavno prineseš s seboj - ni treba nič prej javit v porodnišnico. Ko prideš v porodno, ga daš babici. Ta tše pred porodom vzame 2 vzorca krvi tebi, takoj po porodu pa popkovnično kri, izpolni spremni list in ti vse skupaj vrne, da vzameš s seboj v sobo. Potem moraš pa sama poklicati na navedeno gsm številko, da pridejo iz LJ paket iskat.

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odvzem popkovnične krvi v Mb
28.5.2009 9:47:23   
Ula3
oprosti, sem popolni laik za takšne stvari. Zakaj pa daruješ kri iz popkovine?

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odvzem popkovnične krvi v Mb
28.5.2009 10:25:22   
zmajaz
Če je ne nameravaš shraniti v zasebno banko, je boljše, da jo daruješ, ker sicer gre itak med odpadke, z darovanjem pa lahko morda nekoč nekomu reši življenje - morda celo tvojemu otroku.

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odvzem popkovnične krvi v Mb
28.5.2009 10:27:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Sicer sem rodila v Celju, ampak mislim, da je povsod enako: paket enostavno prineseš s seboj - ni treba nič prej javit v porodnišnico. Ko prideš v porodno, ga daš babici. Ta tše pred porodom vzame 2 vzorca krvi tebi, takoj po porodu pa popkovnično kri, izpolni spremni list in ti vse skupaj vrne, da vzameš s seboj v sobo. Potem moraš pa sama poklicati na navedeno gsm številko, da pridejo iz LJ paket iskat.


isto. sam s to razliko, da paketa nisem po s sabo v sobo nosila, ker so prišli iskaš, ko sem še bla v porodni.
takoj k sem rodila, jim je lubi sms poslal.

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odvzem popkovnične krvi v Mb
28.5.2009 10:27:02   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Sicer sem rodila v Celju, ampak mislim, da je povsod enako: paket enostavno prineseš s seboj - ni treba nič prej javit v porodnišnico. Ko prideš v porodno, ga daš babici. Ta tše pred porodom vzame 2 vzorca krvi tebi, takoj po porodu pa popkovnično kri, izpolni spremni list in ti vse skupaj vrne, da vzameš s seboj v sobo. Potem moraš pa sama poklicati na navedeno gsm številko, da pridejo iz LJ paket iskat.


Čisto enak postopek je v MB.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?