|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   se DVA dni
8.6.2009 0:49:47   
sladka_seka
jupi se dva dni do roka
ampak povedan po resnici me je zelo strah. sam ze prav komi čakam da vzamem svojo štručko v roke in da se lahko normalno naspim " na trebuhu"user posted image
kar mi je pa najleps komi cakam da grem roditi da vidm kaj bo "fantek ali puncka"
da se vam pohvalim ceprav sm veliki firbec sm zdrzala da nebi niti enkrat vprasala zdravnika kaj bo
sam me pa nek zelo moti...zadne cese mi trebuh tok otrdi da me zelo boli pa se pod terbuhom me zelo spika kot da bi me nekdo z iglo spiku spodi..a je to nomalno? al mene ze mal psiha daje od straha  

< Sporočilo je popravil sladka_seka -- 8.6.2009 0:52:19 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: se DVA dni
8.6.2009 1:41:05   
Anonimen
good luck.

(odgovor članu sladka_seka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: se DVA dni
8.6.2009 7:09:31   
fusia
Če te špika se mogoče že začenja user posted image
Kakorkoli - želim ti lep porod in zdravega otročka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: se DVA dni
8.6.2009 7:12:32   
ZmajTolovaj
Jaz tudi komaj čakam spet spanje na trebuhu ... Samo jaz imam še 2,5 meseca do PDP. Čim lažji porod ti želim in zdravo dete, spali boste pa pozneje user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: se DVA dni
8.6.2009 8:04:31   
lexl
Najprej ti želim kratek porod. Sem mogla napisat tole, ker ne morem bit tiho. Tudi jaz sem si želela čimprej rodit, da bi potem lahko spala na trebuhu, pa se je zavleklo še za celo leto. Zato, ker sem dojila. Če imaš polne joške, tudi ne moreš spat na trebuhu. Upam, da ti s tem nisem pokvarila dan.

Pa srečno.

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: se DVA dni
8.6.2009 9:29:54   
baby blue
čim lažji porod s čim manj bolečinami... potem pa seveda veselo cartanje... srečno

(odgovor članu lexl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: se DVA dni
8.6.2009 9:35:04   
daisyb
ojla,

jaz sem bla prejsnji teden tri dni v bolnisnici.....sem noseca 37 tendov. meni tud otrdeva trebuh veckrat na dan...in cutim majhne krce v spodnjem delu trebuha. zdravnica mi je rekla naj se niti ne obremenjujem, ker je sedaj itak vseeno, ce bi rodila....otrdevanje trebuha je cisto normalno in krci tudi....mi je rekla, da ni treba, da sploh kaj jemljem za krce (prej sem mgnesol).

srecno...

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: se DVA dni
8.6.2009 10:15:00   
kaja13
user posted image user posted image user posted image  No, saj ti je že Lexl povedala... nic ne bo z ležanjem na trebuhu, mlekarne boš imela tok velike, da to še kakšno leto ne bo mogoče.. nažalost!!!
Se pa vse nosečke in doječke veselimo ležanja na trebuhu... v prihodnostiuser posted image

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: se DVA dni
8.6.2009 10:40:23   
sladka_seka
hehehe nekatere ste me pa prav nasmejale
joj upam da ne bo mlekarne na izvoz user posted image user posted image user posted image
ampak nc hudega
hvala vam na lepih besedah
me pa zanima ce ma se katera pdp blizu pa se mogoce kje v P. srecamo hehe

(odgovor članu kaja13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: se DVA dni
8.6.2009 11:29:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daisyb

ojla,

jaz sem bla prejsnji teden tri dni v bolnisnici.....sem noseca 37 tendov. meni tud otrdeva trebuh veckrat na dan...in cutim majhne krce v spodnjem delu trebuha. zdravnica mi je rekla naj se niti ne obremenjujem, ker je sedaj itak vseeno, ce bi rodila....otrdevanje trebuha je cisto normalno in krci tudi....mi je rekla, da ni treba, da sploh kaj jemljem za krce (prej sem mgnesol).

srecno...



Če se ne motim, magnesol po 37 tednu sploh ni priporočljiv, ker "ublaži" krče, in med njimi tudi tiste, ko se telo oz. maternica pripravlja na porod...

(odgovor članu daisyb)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: se DVA dni
8.6.2009 11:48:33   
anika87
Joj punce, jaz se tudi tako veselim že spanja na trebuhu... samo verjetno bo res še problem, če bojo mlekarne polne... že tako imam kar velike...
Eh, bomo pa še malo potrpeli, če drugega ne, bo pa vsaj na hrbu za bit... da ne dobim preležanin na bokih (ki ne fali več veliko user posted image ).


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: se DVA dni
8.6.2009 16:00:35   
sladka_seka
hehehe ce gledamo po velikosti potem pri men ne bo problemov (nebo velike mlekarne ampak male) hehehehehehehehe
a je kera mela tud tak problem, da ma male zizikeuser posted image pa me zanima ce mi bojo kj zrasle al bo res "MINI MLEKARNA"user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: se DVA dni
8.6.2009 17:03:14   
dushka
Če imaš male, boš imela verjetno veliko mleka. Baje je lih obratno, če imaš velike imaš bolj malo mleka, če imaš pa male je pa veliko mleka. Pri meni je to držalo in nisem imela mleka.
Spala boš pa nekaj časa zelo malo, ker ti dojenček nebo dovolil.
Veliko sreče in zdravega otroka ti želim.

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: se DVA dni
8.6.2009 17:19:55   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: kaja13

user posted image user posted image user posted image  No, saj ti je že Lexl povedala... nic ne bo z ležanjem na trebuhu, mlekarne boš imela tok velike, da to še kakšno leto ne bo mogoče.. nažalost!!!
Se pa vse nosečke in doječke veselimo ležanja na trebuhu... v prihodnostiuser posted image


No, jaz mislim, da boš lahko spala na trebuhu prej kot čez eno leto... user posted image SAmo takoj pa res ne - jaz recimo v porodnišnici sploh nisem nič spala. Je bilo kar mučno. Soseda je smrčala, spala 8 ur na noč, ker je že imela bebije prej, jaz pa budna, beba celo noč priklopljena na zize... tako da nič spanja. V nosečnosti sem v bistvu še fajn spala. Sedaj pa tudi spim - a komaj kakšne 3 tedne, prej je bilo vstajanje na 2-3 ure. user posted image Je pa dan poroda najsrečnejši dan v življenju, tako da se upravičeno veseliš user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu kaja13)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: se DVA dni
8.6.2009 17:21:44   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: dushka

Če imaš male, boš imela verjetno veliko mleka. Baje je lih obratno, če imaš velike imaš bolj malo mleka, če imaš pa male je pa veliko mleka. Pri meni je to držalo in nisem imela mleka.
Spala boš pa nekaj časa zelo malo, ker ti dojenček nebo dovolil.
Veliko sreče in zdravega otroka ti želim.


Obratno verjetno ni - ampak bolj, da ni pravila. Poznam punce z velikimi zizami in z malimi, pa jim dojenje ni steklo. Jaz sem imela prej B, pa sem že v nosečnosti skočila na D, zdaj pa ne dojim več in se spet vračam proti B user posted image

Aja, pa to bi še ti rekla - a veš, da veliko punc rodi po PDP? Jaz sem teden dni kasneje. Pa sem na dan roka prišla v P, sem rekla, da sem prišla rodit - tako za šalo - pa babica vpraša, če me kaj boli, pa sem rekla, da ne in je bilo smeha user posted image Potem pa sem vsak dan bolj skrbela, da beba sploh ne bo nikoli hotela ven, pa hodila na CTG-je, tam vse polno mamic čez rok, vse jezne kot user posted image . Skratka hecna situacija. user posted image Si pa sploh nisem mislila, da je toliko zamujanja, tudi v pogovoru je vsaka druga, ko sem rekla, da sem čez rok, rekla, ja jaz sem tudi bila... Jaz sem pa zmeraj mislila, da bom rodila prej, ne pa tako. user posted image


< Sporočilo je popravil slovenka -- 8.6.2009 17:25:27 >


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: se DVA dni
8.6.2009 18:48:45   
Monni
Jaz tudi še imam 16 dni do roka in komaj čakam, da bom lahko spala na trebuhu. Kar se tiče prs mislim da nebi smelo biti problema, ker imam od nekdaj velike in se mi sedaj v nosečnosti niso skoraj nič povečale (mogoče pride do spremebe, ko oz. če bo naval mleka). Sem že mojemu povedala, da ko pridem domov on dežura prvo noč. Jaz spim na trebuhu, ko bo treba dojit pa me naj obrne na bok, prinese pikico in jo priklopi na flaško, pri tem pa me naj ne budi user posted image user posted image user posted image user posted image . Malo je bil prestrašen je verjetno tuhtal, če je to res slučajno izvedljivo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: se DVA dni
9.6.2009 0:17:03   
sladka_seka
hehehe
jz pa mojega zafrkavam da bo on cez noc deural jz pa cez dan.... fora je v tem jz bom ponoc tko in tko spala on ce bo biv budn celo noc pol cez dan pa delat
ampak to ne sam zdej k bo mev dopust ampak zmer
hehehe mal zajebancije mor bit a on je revez ze cist prestrasen da bo res tako
kokr kol se bova ze zmenla
sam resnicno ze prav komaj cakam joj se en dan do mojga pdpja.....sam kokr je otrocicek biv celo nosecnost len"komaj se je kj premikal" upam da bo sam pristav da pride na svet mislim da nav vse na silo

(odgovor članu Monni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: se DVA dni
9.6.2009 6:57:35   
anika87
sladka_seka, držim pesti, da se tvoj bebi čimprej zmiga ven user posted image
Jaz imam do roka še 1 mesec, pa ga tudi že komaj čakam. Upam, da ne bo zamujal user posted image .
Je pa res, da tudi jaz čedalje več poslušam punce, da so bile čez rok, sploh si nisem mislila, da je tolk porodov čez rok. Sem bla prepričana, da večina rodi malo prej, ali pa kak dan gor, ampak ne pa tolk...

Upam, da bo naš malo prej in ne malo pozneje user posted image , saj že kar težko obračam trebuh na postelji ponoči (drugače ni tak problem, razen ko hodim ponoči lulat, verjetno je vse tako sproščeno in "razlezeno"user posted image )...


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: se DVA dni
9.6.2009 10:15:25   
sladka_seka
anika87   vem kako je to k se ponoc ne mors premikat (kot da traktor premikas a ne trebuh)
hehe
tud teb zelim srecno pa da ne bo z zamujanjem
joj kok smo vse neucakane ko pa kje nosecnico vidimo pa je cist konc
"moja kolegica je pred tremi tedni rodila ampak ko pa moj terbuh vidi cist ponori kot da ma sina starega 5 let a ne sam tri tedne"
no jz sm pa rekla da bom zdej vsak dan sedela za compom "mislim na ringaraja" pa se bom non stop javljala k me pa vec ne bo gor da boste vedl sla sm iskat malo strucko v porodnisnicouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: se DVA dni
9.6.2009 11:47:32   
anika87
user posted image user posted image user posted image hahaha ja res je, bi kar en minižerjav prav pršu... al pa trapez, kot ga majo bolnišnične pojstle, za dvigovanje.
Ja moja kolegica je tut taka, no njena je sicer stara "že" 9 mesecev, pa je rekla, da nam je kar favš nosečncam, da bi ona tut user posted image user posted image user posted image

Ja, kar javljaj se še seka, pa upam, da bo čimprej, ko te več ne bo - za nekaj dni-tednov na RR. Si že odsotna, mogoče si pa že šlauser posted image user posted image



_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
9.6.2009 12:07:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sladka_seka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: se DVA dni
9.6.2009 15:12:50   
sladka_seka
anika87 nism se sla sm se tuki hehe sam sm bla mal odsotna "mislim v spanju"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: se DVA dni
10.6.2009 16:10:56   
anika87
sladka_seka pa najbrž že zibauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: se DVA dni
10.6.2009 20:05:43   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

sladka_seka pa najbrž že zibauser posted image user posted image user posted image


Ja, mene tudi zanima, kaj je zdaj s tema dvema dnevoma user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: se DVA dni
10.6.2009 20:43:31   
sladka_seka
ah kje ko bi vsaj
mal je crnogorcek postav, kokr mi je G rekla da ne planira se vn ker sm se cist zaprta

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?