|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naš mulc grize nohte
10.6.2009 8:14:44   
pety78
Joj, kak sem zdaj prišla razp... iz vrtca!!! user posted image Stvar je taka...naš mali grize nohte. Star bo 4 leta konec septembra. Sem mu namazala nohte s tistim grenkim sranjem, nič ne pomaga, ga opozarjamo, nič ne pomaga, ga pustimo, vse nohte pogloda. Non stop jih ima v ustih. user posted image
Zadnjič so se slikali, ko so imeli kros...vsi otroci lepo stojijo, naš pa prste v ustih, danes pa skupinske fotografije objavljene na steni, vsi lepo gledajo, naš prste v ustih...user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako se naj rešimo te grde razvade?
A mislite, da kaka kazen pomaga, recimo brez risank? Ker takrat jih ima tudi v ustih.
Enkrat sem mu jih že namazala z rdečim lakom, ko je spal. Pred tem sem ga opozarjala, da bodo rdeči, če jih bo grizel. Pa se je zjutraj zbudil in v jok. Potem pa jih cel vikend ni grizel, ampak ne morem mu pustiti rdečih, da gre tak ven...user posted image

Kaj še lahko storim?user posted image

_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naš mulc grize nohte
10.6.2009 9:03:56   
TanjaK
Tudi pri nas je bil enak problem, potem pa se ji je en noht celo zagnojil. Je morala k zdravniku, da so ji prerezali, dobila je antibiotike, štiri dni sva hodili na previjanje-ampak prstov od takrat ni bilo več v ustah!!!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naš mulc grize nohte
10.6.2009 9:12:42   
diva 4
Moj je pred pol leta začel. Star je bil približno tako kot tvoj zdaj. Naš namreč danes praznuje štirko user posted image . Pa kot praviš, vsako opozarjanje v prazno, tisti grenki lak, pazi jaz sem dala prst v usta in sem mislila , da grem bruhat, on pa veselo gricka naprej. Potem pa sem se vsedla z njim in mu čisto resno rekla , da nima več lepih rokic, ker ima pogrižene nohte.Pa prvič ni zaleglo .In pri vsakem kopanju in tuširanju smo pogledali njegove in hčerine nohtke , če so slučajno za porezat.Obenem smo hči vedno izdatno pohvalili , kake lepe rokice ima user posted image .No, potem je mulcu uspelo , da sta mu dva nohtka zrasla in sta bila nared za striženje.Takrat pa sva možem res na veliko pretiravala ,kak lepa prstka sta to, ki imata lepe nohtke user posted image . Potem pa je čudežno odnehal , brez kakšnih večjih pretresov.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naš mulc grize nohte
10.6.2009 9:41:33   
hubi
To ni nič, moj jih je začel gristi še na nogah!!! Gibčen pa je, ni kaj. user posted image

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naš mulc grize nohte
10.6.2009 10:17:38   
sanja nk.
HMM no moj 12 letnik je to počel, kakšnih 2 leti, tam nekje med 7 in 9 letom.., najbolj me je motilo to da je imel potem roke kot ciganček...user posted image ...ker jih je skrivaj grizel
No kakšnih konkretnih stvari nisem počela, nobenih lakovuser posted image , pa namazov smrdljivih, samo upozarljala sem ga, ko sem ga opazila, potem, pa sem šla na drug način, ...govorila sem mu da ima grde roke, pa ga je to motilo, potem kako je občutek če ješ samega sebeuser posted image , nazadnje pa še da se mu lahko zagnoji pa bodo šli prstki stran...user posted image vem da so bile krute, pa tudi potem ko sem videla tisti zamišljen obraz, mi ni bilo fajn....
samo učinek je bil pa super, že kmalu so bili prstki spet lepi...user posted image user posted image

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naš mulc grize nohte
10.6.2009 12:48:33   
honey
No, nam pa je k sreči pomagal tisti nagravžni lak user posted image . Sem mu jih samo 2x namazala in je nehal. Sem ga pa posodila kolegici, katere sin je 1 leto mlajši od našega, pa mu ni nič zaleglo. Ona je skoraj bruhala, mali pa veselo grizel nohte naprej. No, pa je rekla, da ga je zelo grdo ostrašila, da mu bodo prstki stran popadali, če bo še nohte grizel, da se mu bodo roke posušile. No in je menda zaleglo. Ampak je bil otrok star dobri 2 leti. 

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naš mulc grize nohte
22.6.2009 9:15:43   
Anonimen
Naša pupa jih grize že skoraj dve leti in to na rokah in palca na nogah. Do sedaj ni pomagalo nič od zgoraj naštetega. Ona to dela čisto podzavestno, kadar je zamišljena.

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naš mulc grize nohte
22.6.2009 10:17:08   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: hubi

To ni nič, moj jih je začel gristi še na nogah!!! Gibčen pa je, ni kaj. user posted image


Enako, ene 4 m ima do živega pogrižene na rokah, odkar je v opankah, da nima nogavic, izrabi vsako priložnost, da si jih obrobi še na nogah
Meni se ne da več vtrati vanjo - sem ji nalakirala z lakom, roza, kot me je prosila, pa je morala obljubiti, da si jih potem ne bo grizla - tisti dan se jo po več opozorilih, ko si je že tiščala prste v usta, videla, da se drži, drugo jutro že vse nožne prste v ustih....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?