|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KATERI BAZEN
10.6.2009 9:03:16   
zvezdicaz
Zdravo,
Kupujemo bazen za našo zvezdico (5 let). Prosila bi za kakšen nasvet, kakšen bazen imate in kako se obnese, koliko je stal, kje ste ga kupili. Namen imamo kupiti malo večjega ki ima napihljiv rob pa še malo cincamouser posted image .

Hvala in lep dan vsem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KATERI BAZEN
10.6.2009 10:51:48   
potepinček
Mi imamo z napihljivim robom fi 4,5m in globine 1,2 m, z stopnicami. Zelo zadovoljni. V njem se kopamo vsi in še veliko prijateljev. Otroci lahko kamot plavajo. Cena je bila okoli 200 eur, vendar ga imamo že 2 leti. Prej smo imeli 6 let fi 3,5 m, globina 0,7 m. Vendar moraš pazit, ker morajo biti tla popolnoma ravna. Je pa kar nekaj dela, saj moraš dnevno čistiti bazen in kontrolirati stanje vode (klor, ph..).

(odgovor članu zvezdicaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KATERI BAZEN
13.6.2009 22:32:48   
Pepita
Mi imao podobnega (fi 4,88, cca. 1 m globine), je pa v Hoferju v akciji 180 €. V nekaterih trgovinah ga še imajo. Je pa res super.
LP


_____________________________



(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KATERI BAZEN
13.6.2009 23:01:02   
Marogica
Mi smo kupili pred ca. 6 leti prvi takšen bazen (premera 3,66 in globine 79 cm). Okdrito povedano boljše naložbe za takrat najinega prvega dvoletnega otroka (kasneje še drugega) in tudi naju, skorajda ne poznam.

Uporabljaš ga, ko ti paše, otroka lahko lepo daš spat v bajto, pa se potem zopet lahko kopa dokler mu paše... Če samo pomislim na kopališča, gužve, prevažanje z avtomobilom, jemanja celotne navlake s seboj, otrok ti ne more nikjer zaspati in če računaš še bencin in vstopnice...kaj vem...mi ga ne damouser posted image

Oz. ker smo tako navdušeni, smo sedaj kupili ovalnega(dolžina 6,1 m x 3,66, globina 120 cm).

Ko pa bosta otroka starejša, pa prideva midva na vrsto. Napihljivi jakuzzi.user posted image

Aja...pa ne cincajte, ker vam bo z vsakim cincanjem žal!!!

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Pepita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KATERI BAZEN
13.6.2009 23:33:54   
zvezdica05
Marogica, a to ste imeli/imate napihljivega ali tistega iz trde plastike in folije? Lahko pripneš kakšen link? Si me kar navdušila za bazen s svojim postom, veš user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KATERI BAZEN
13.6.2009 23:57:18   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica05

Marogica, a to ste imeli/imate napihljivega ali tistega iz trde plastike in folije? Lahko pripneš kakšen link? Si me kar navdušila za bazen s svojim postom, veš user posted image


Čisto ta naven okrogli, napihljiva obroba, ki jih sedaj že dobesedno povsod prodajajo. Tistega iz plastike nisva hotela.

Namen mojega posta pa je seveda bil, da te navdušimuser posted image , madona, saj sem sama tudi navdušena in zakaj bi vama ušlo v življenju toliko lepega?user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KATERI BAZEN
14.6.2009 0:07:15   
rija
hudiča, naši bazeni so pa še kar v kletiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KATERI BAZEN
14.6.2009 0:11:52   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: rija

hudiča, naši bazeni so pa še kar v kletiuser posted image


Jaz ti ne morem pomagati, če ti hodiš "šopingirat" na Dunaj...mi se v tem času že kopamo...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KATERI BAZEN
14.6.2009 0:14:24   
rija
ko bi vsajuser posted image
nimam živcev iti tja s tamalim...torej se gremo raje namakat kam drugamuser posted image

samo letos res premišljujemo, da bomo tega okroglega postavili. a mora biti res totalno ravno? ker tega pri nas ni......

za drugo leto, če bodo cekinčki, pa bomo bazen kar zgradili. upam, da bo mulc že dovolj pameten, da ne bom zmerom crkovala, ko bo stopil skozi vratauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KATERI BAZEN
14.6.2009 0:17:57   
Marogica
Ja, mora biti ravno, res, da ga ne prevaga, in ne pride do izlitja vode iz bazena, ki ga lahko celo utrga. Kaj misliš, da imamo mi raven teren? Mišice mojega Tigra si poglejuser posted image , pa boš videla...ma navozil je zemlje, da se ti zmeša, pa peska, pa ravnal, pa valjal, pa....v glavnem.. Gašper Grom je nula proti mišicam mojega možauser posted image ...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KATERI BAZEN
14.6.2009 0:21:38   
rija
user posted image user posted image user posted image  ma daj, taki ko GG so itak samo za pogledat, sicer pa vejetno ni pravega haska, če mu daš lopato v rokeuser posted image user posted image user posted image

moj me ubije, če mu rečem, da bo moral nekaj navažatuser posted image

se bo raje uklonil tvoji prikolici...user posted image user posted image  pa makar hodi ponoči ven na sekret....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KATERI BAZEN
14.6.2009 8:49:38   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: rija

user posted image user posted image user posted image  ma daj, taki ko GG so itak samo za pogledat, sicer pa vejetno ni pravega haska, če mu daš lopato v rokeuser posted image user posted image user posted image



Ma saj vem, da je tako, hotela sem samo slikovito prikazati, kako moj Tiger gara in pripravlja terenuser posted image

Tvoj dragi pa bo lahko prišel v prikolico samo leažt in uživat in to toliko, da mu bo že tečno od nedela in bo z veseljem šel vsaj naj stranišče, da se mu bo kaj dogajalo tamuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KATERI BAZEN
17.6.2009 18:01:29   
domy
lp!imam sicer skor dve leti starega sina,ter se odločamo za nakup bazena!zasledil sem ga v merkurju BESTWAY 366x91 za 82€,zanima me če ima kdo kake izkušnje z tem bazenom,ker se mi zdi res zelo poceni,ima pa napihljiv rob?!

hvala za odgovoruser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KATERI BAZEN
19.6.2009 11:09:02   
pety78
Puce, ko je že govora o bazenih....kako hudiča ogrejete vodo?user posted image

_____________________________



(odgovor članu domy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KATERI BAZEN
23.6.2009 22:53:16   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Puce, ko je že govora o bazenih....kako hudiča ogrejete vodo?user posted image


Pri nas jo ogreva samo sonce..čisto enostavnouser posted image  Poišči pač neko lego, kjer je skoraj cel dan sonce, pa s dnevnim pokrivanjem voda prav tako ostaja topla...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?