|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zdravniški pregled pred vstopom v šolo
23.5.2005 14:15:16   
tana 1
Dobila sem vabilo za preventivni zdravniški pregled pred vstopom v šolo in zraven en "čuden " :zmeden: vprašalnik.Med drugim so tudi vprašanja, kdo pazi otroka ob odsotnosti staršev?, bolezni družinskih članov?,katere dejavnosti obiskuje?, posebne otrokove potrebe?,....
Na pregled ne greva k njeni osebni zdravnici, ker bo v šolo hodila v drugo občino imava tam tudi pregled (zd bežigrad).
Jest razumem da morajo vedet, če ima kakšno alergijo ali kakšno kronično bolezen ( predvsem zaradi cepljenja) ampak ostala vprašanja se mi zdijo pa mal čudna, glede na to da gre k tej zdravnici samo enkrat in nikoli več.Sicer pa moram itak prinesti otrokov karton in naj si tam pogleda.
Me zanima, če imate v drugih zdravstvenih domovih tudi take vprašalnike?
Lp ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zdravniški pregled pred vstopom v šolo
23.5.2005 14:50:37   
nejcko

Kolikor sem seznanjena, ta pregled obsega tudi obisk pri psihologu.
Žal je res tako, da naše otroke popredalčkajo še preden začnejo dobro živeti. Žal.


(odgovor članu tana 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zdravniški pregled pred vstopom v šolo
23.5.2005 16:03:30   
špelin@
Pri nas ta sistematski pregled ne vsebuje pregleda pri psihologu, ne kakšnih posebnih vprašalnikov :bravo:

Itak smo dali psihologa, logopeda itd. "skozi" že pri petih letih in je itak bedasto čez eno leto vse ponavljati. Pri nas je poanta v tem, da otroka cepijo.

Aja: mojo veliko piko sem peljala na ta pregled pred šolo k njeni osebni zdravnici, ne v pristojni ZD, od koder sem sicer tudi dobila vabilo, a sem jim pojasnila, da je že urejeno. In ni bilo nobenih problemov.

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu tana 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zdravniški pregled pred vstopom v šolo
23.5.2005 17:47:30   
nejcko

Ja, sem očitno res malo zamešala - psiholog je pri petih letih. Sem bila prepričana, da ta sistematski velja tudi za vpis v šolo. :zmeden2:

(odgovor članu tana 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zdravniški pregled pred vstopom v šolo
23.5.2005 21:47:03   
kaj@
mi smo ravno pred enim mesecem dali skoz ta pregled,pri nas je bil to navaden sistematski pregled,pa cepljenje proti hepatitisu b in
ošpicam mumpsu in rdečkam,pa dobili smo napotnico za psihologa,ki ga pa še nismo obiskali.Nismo pa dobili nobenega vprašalnika

(odgovor članu tana 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?