|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 10:03:54   
yania
Ojla..evo mene,,,,tako sem crknjena, nič energije, res...samo spala bi, pa ni časa niti za to....ma stalno neki cunje prelagam, pa perem, pa pospravljam in ne pridem skozi....rada bi se lotila omaric v kuhinji,pa vedno ostanejo ta dela, ko je drugega preveč...se mi zdi , da sem čist preveč okupirana z vsem,,vedno nekaj na minute..ma kr nekaj...včeraj smo bili pa še na enem kosilu s sodelavkami, saj je bilo zelo dobro za jesti, samo očitno mi je sladica škodila, ker mi je še zdej od včeraj popoldan slabo...borovnice s sladoledom, pa veliko solate prej, pa ravioli z lososom....ko danes pomislim na hrano user posted image ...tako da že 2 uri gruntam, kaj naj pojem za zajtrk, da zadevo mal umirim...
Drugače pa smo bili predvčerajšnjim cepljeni, reakcija je bila šele včeraj, 2.dan, ko je imel malo vročine, 38.4, pa smo kar Calpol dali, pa je bilo uredu..je pa še vedno bolj zaspančkan...je pa tako božček jokal, kričeče....
Se je pa mali spet kar dobro poredil, za 900 g ...
60 cm je dolg, 6300 težek in glavica 42.5, upam da sem si prav obseg glavice zapomnila...
UZ kolkov je še naredila, pa je rekla da jedra še niuser posted image , pojma nimam kaj to pomeni, samo da je drugače uredu in da bomo naslednjič še malo preverili...naslednji pregled in cepljenje 27.8.
Nič pa nismo govorili o uvajanju GH, bom malo poklicala, kdaj naj kaj začnemo glede na to da je malo prekmalu rojen...ne upam kake alergije sprožiti s prezgodnjim začetkom  uvajanja, ker sem sama alergik, zna kaj pobrati...je pa na morju poskusil pol žličke enega rižolinota, ko je drugi malček imel večerjo in je bil čisto navdušen, je kar zajokal, ko ni padla še ena žlička, pa šrinača mu je tudi všeč, je poskusil malo pri našem kosilu, samo mi je po kaki urci kar pošteno ven butnil mleko, pa po česnu je smrdelo...božček, očitno je bilo preveč za njega...
Kako pa ste ve kaj....MajaLE, držim pesti danes ob 15.uri, da ti ekonomika končno uspe...user posted image
 
 

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 10:29:55   
yania
user posted image

točno 4 mesece, 12.6.09
"takole so me kar na stol posedli in sem prav užival...."
user posted image
user posted image

Najaa, mogoče če kako daš v seznam...več je pa v albumu

http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=134803

< Sporočilo je popravil yania -- 19.6.2009 10:30:37 >


_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 11:09:57   
Grahec
yania -res sta luštna tvoja user posted image user posted image .
 
uvajanje goste hrane - a boste vse že v četrtem mesecu začele? Meni je bilo rečeno naj začnem šele v šestem. A to v četrtem začenjate bolj pri tistih, ki ste na AM, ali tudi tiste, ki samo dojite?

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 11:14:36   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Punce, skoraj sem na rit padla, ko sem vnašala Nikine podatke v seznam! Punca je od 23.aprila zrastla za 9 cm!!! user posted image  Ok, to je skoraj dva meseca, pa vseeno se mi zdi veliko. Zgleda, da je bolj šlo v dolžino kot v kilažo. user posted image

Popoldan sem pa spala. Aaaa, kako je pasalo. Nika je zaspala v lupinici na kuhinjski mizi, Tija je šla z atijem v trgovino, jaz sem pa ko ubita spala na kavču. Ko sem se zbudila po ene dveh urah, no Nika me je, sem bila ful matasta, kot da bi ga dva dni skupaj žurala. user posted image


o, punca pa res hitro raste user posted image

Jaz tudi po popoldanskem spancu ponavadi še kako uro prihajam k sebi, ampak paše pa vseeno, a ne!? user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 11:18:10   
Nina00
Dober dan!
Danes sem pa prav lene sorte. Bi morala še po par opravkih pred vikendom pa se mi po tej vročini prav nič ne da user posted image  Je dovolj, da samo vidim številko na termometru, pa mi je že vroče user posted image  Ampak, bo treba, ni druge.

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 11:19:57   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Kako si kaj drugače, MajaLe?


ehhh... izpit mam jutri pa iščem vse možne izgovore zakaj se ne morem učituser posted image user posted image user posted image



Držim pesti! user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 11:20:28   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: malibu23

za seznam---imamo 4850gramov in 58cm...cepljena bo čez 3tedneuser posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 11:22:39   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

MALAČEBELICA VsE nAjbOljŠe KLARI za 3 MeSeCe
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  



VSE NAJBOLJŠE!

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 11:24:00   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

ej Taj tut ful spi, ko je buden pa ful joka... ne pomaga duda, čaj, hrana, niti moje roke... pol čez neki časa že...najprej tak da se uležema oba na pojsteljo in ga cartam tok časa da zaspi... ma bogi je pomje od tega ceplenja, ma da ni hujšga havalbgu... kolk časa pa drugač kej trajajo te reakcije? kak teden dni? več-manj?



Starejši je imel vročino, ki je nastopila 2 dni po cepljenju in je trajala 3 dni.

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 11:42:19   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ojla..evo mene,,,,tako sem crknjena, nič energije, res...samo spala bi, pa ni časa niti za to....ma stalno neki cunje prelagam, pa perem, pa pospravljam in ne pridem skozi....rada bi se lotila omaric v kuhinji,pa vedno ostanejo ta dela, ko je drugega preveč...se mi zdi , da sem čist preveč okupirana z vsem,,vedno nekaj na minute..ma kr nekaj...včeraj smo bili pa še na enem kosilu s sodelavkami, saj je bilo zelo dobro za jesti, samo očitno mi je sladica škodila, ker mi je še zdej od včeraj popoldan slabo...borovnice s sladoledom, pa veliko solate prej, pa ravioli z lososom....ko danes pomislim na hrano user posted image ...tako da že 2 uri gruntam, kaj naj pojem za zajtrk, da zadevo mal umirim...
Drugače pa smo bili predvčerajšnjim cepljeni, reakcija je bila šele včeraj, 2.dan, ko je imel malo vročine, 38.4, pa smo kar Calpol dali, pa je bilo uredu..je pa še vedno bolj zaspančkan...je pa tako božček jokal, kričeče....
Se je pa mali spet kar dobro poredil, za 900 g ...
60 cm je dolg, 6300 težek in glavica 42.5, upam da sem si prav obseg glavice zapomnila...
UZ kolkov je še naredila, pa je rekla da jedra še niuser posted image , pojma nimam kaj to pomeni, samo da je drugače uredu in da bomo naslednjič še malo preverili...naslednji pregled in cepljenje 27.8.
Nič pa nismo govorili o uvajanju GH, bom malo poklicala, kdaj naj kaj začnemo glede na to da je malo prekmalu rojen...ne upam kake alergije sprožiti s prezgodnjim začetkom  uvajanja, ker sem sama alergik, zna kaj pobrati...je pa na morju poskusil pol žličke enega rižolinota, ko je drugi malček imel večerjo in je bil čisto navdušen, je kar zajokal, ko ni padla še ena žlička, pa šrinača mu je tudi všeč, je poskusil malo pri našem kosilu, samo mi je po kaki urci kar pošteno ven butnil mleko, pa po česnu je smrdelo...božček, očitno je bilo preveč za njega...
Kako pa ste ve kaj....MajaLE, držim pesti danes ob 15.uri, da ti ekonomika končno uspe...user posted image
 
 


Te čisto razumem. Dela nikoli ne zmanjka. Se mi zdi, da zadnje čase ves čas tehtam med spanjem in delom, ki me čaka. user posted image

user posted image  za pregled in cepljenje. Pred naslednjim cepljenjem pa omeni P, da je imel po tem vročino.

Uvajanje GH: Če si ti alergik, bi jaz res počakala do 6. meseca, tako kot priporočajo. Pri Brinu bom tudi počakala, ker je imel njegov bratec alergijo na jajca in mleko pa nočem tvegat. Ko smo pri starejšem začeli pri 6. mesecih, je prav z veseljem začel jest in z uvajanjem nismo imeli nobenih težav. Se je prav videlo, da je bil pripravljen in da je že komaj čakal. user posted image

Luškan poba in pupa user posted image

< Sporočilo je popravil Nina00 -- 19.6.2009 11:46:25 >

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 11:46:00   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

yania -res sta luštna tvoja user posted image user posted image .
 
uvajanje goste hrane - a boste vse že v četrtem mesecu začele? Meni je bilo rečeno naj začnem šele v šestem. A to v četrtem začenjate bolj pri tistih, ki ste na AM, ali tudi tiste, ki samo dojite?


Jaz samo dojim. Z uvajanjem GH pa bom začela v šestem mesecu.

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 12:08:52   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

MALAČEBELICA VsE nAjbOljŠe KLARI za 3 MeSeCe
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  



ČESTITAM!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 12:08:55   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

yania -res sta luštna tvoja user posted image user posted image .
 
uvajanje goste hrane - a boste vse že v četrtem mesecu začele? Meni je bilo rečeno naj začnem šele v šestem. A to v četrtem začenjate bolj pri tistih, ki ste na AM, ali tudi tiste, ki samo dojite?


Jaz imam še zelo malo svojega mleka, za cartanje..tak da smo na AM...in bomo začeli pri 4m z uvajanjem GH. Tri kašice so že doma! user posted image

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 12:23:52   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Če ,pa te nikoli ni doma ko te jaz iščemuser posted image .
vsak izgovor je dober ja. Zate imam VEDNO ČAS pa če je treba iz drugega konca Mb,. prit!!

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 12:23:54   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec
uvajanje goste hrane - a boste vse že v četrtem mesecu začele? Meni je bilo rečeno naj začnem šele v šestem. A to v četrtem začenjate bolj pri tistih, ki ste na AM, ali tudi tiste, ki samo dojite?
jaz sem ji včeraj poskušala dat pol žličke kašice..pa se samo dojima! Ma, saj če P. rečem, da ji dam kakšno žličko kašice bo itak rekla da ne,ker se lepo polno dojima. Ampak stalno poslušat P. pa tud ni prav a  ne? user posted image

yania.. lepa sta tvoja dva user posted image


(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 12:28:26   
Grahec
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Grahec
uvajanje goste hrane - a boste vse že v četrtem mesecu začele? Meni je bilo rečeno naj začnem šele v šestem. A to v četrtem začenjate bolj pri tistih, ki ste na AM, ali tudi tiste, ki samo dojite?
jaz sem ji včeraj poskušala dat pol žličke kašice..pa se samo dojima! Ma, saj če P. rečem, da ji dam kakšno žličko kašice bo itak rekla da ne,ker se lepo polno dojima. Ampak stalno poslušat P. pa tud ni prav a  ne? user posted image

yania.. lepa sta tvoja dva user posted image





Ja, saj vsak po svoje... saj si tudi P niso enotni... Ma, jaz bom še počakala, ker imam sama težave z alergijami in tudi Lucija je imela eno alergično reakcijo na cepljenje... tako, da se mi zdi da je bolj varno če bolj pozno začnem...

< Sporočilo je popravil Grahec -- 19.6.2009 12:30:36 >


_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 13:09:57   
MalaČebelica
ojla!

midve sma nazaj iz sprehoda (no že nekaj časa, da ne bote mislile, da greme ob 12ih na sprehoduser posted image ). sva se dobile z mediuhcem in njenim Matevžem pa s taso in njeno Lijo. tasa, čakamo slikice user posted image user posted image

potem sma pa malo telovadile doma in se preoblačile in slikale. ker imamo danes tri mesece. aja, hvala vsem za čestitke user posted image user posted image

slikica za seznam

user posted image

pa še ena slikica. sem si jo dala v naročje in je kar držala glavo gor že sama - še nikoli je ni tak sama držala, brez da bi ji kinkala in pol sem za foro spustila roko in je kar obsedela. me je skoro kap zadela. zdaj pa vidim, da z njo ni šale. je ne smem niti za hec očitno tak gor dajat, ker to je pa vseeno prehitro za take podvige. bo hrbtenica čisto uničena user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

zdaj pa pridno spančka. jaz pa si grem pico naročit. če sem pa lačna. samo za sebe pa se mi ne da kuhat user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 13:18:40   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Grahec
uvajanje goste hrane - a boste vse že v četrtem mesecu začele? Meni je bilo rečeno naj začnem šele v šestem. A to v četrtem začenjate bolj pri tistih, ki ste na AM, ali tudi tiste, ki samo dojite?
jaz sem ji včeraj poskušala dat pol žličke kašice..pa se samo dojima! Ma, saj če P. rečem, da ji dam kakšno žličko kašice bo itak rekla da ne,ker se lepo polno dojima. Ampak stalno poslušat P. pa tud ni prav a  ne? user posted image

yania.. lepa sta tvoja dva user posted image





Ja, saj vsak po svoje... saj si tudi P niso enotni... Ma, jaz bom še počakala, ker imam sama težave z alergijami in tudi Lucija je imela eno alergično reakcijo na cepljenje... tako, da se mi zdi da je bolj varno če bolj pozno začnem...


midve se še zaenkrat dojima in ji še ne mislim nič dajat GH kaj kmalu. no, saj sma komaj tri mesece danes. nekak tak sem si zamislila - če bi bilo mojega mleka premalo že v četrtem ali začetku petega meseca, potem bi ji začela dodajat AM, če bo pa pozneje pa ji bom najprej poskusila dat kako kašico, če jo bo sprejela. drugače pa bom počakala nekje do šestega pa bom tam nekje probala, če bi ji že kaj odgovarjalo.... ne bi rada prehitro ravno zaradi alergij. no, čeprav nič ne kaže, da bi bila nagnjena pa niti v družinini nimamo nekih problemov s tem....

kaj pa glede načina uvajanja GH - nekateri začnejo s kašicami. sem pa že slišala teorijo, da si izčrpaš svoje mleko in narediš čokolino al kaj podobnega in je to lahko prvi korak pri uvajanju GH, ko začne bit mleko premalo pa se ponoči recimo na ful zbuja. da daš to kot večerni obrok, da malo podkrepiš mleko, da bolje spi ponoči... pa šele zatem začneš uvajat ostalo....


_____________________________




(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 13:32:15   
Najaa
VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE KLARA OD MALE ČEBELICE! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 13:36:43   
Najaa
Uvajanje GH - mi imamo še čas, začeli bomo pri korigiranih 5m ali še več. Torej še več kot dva meseca ne. Se nikamor ne mudi. Ful je fajn, dokler niso na GH, ker s tem je pol kar nekaj dela in skoz razmišljat, kaj in kdaj bo jedel... user posted image
Začela bom pa kot pri Tiji s korenčkovim sokom. Prvi dan ga je nekaj žličk pojedla, naslednji dan že kašico in pol sem začela že dodajat srugo zelenjavo. Al banano se mi zdi, da je pol jedla... sem že pozabla. Moram pogledat v njen dnevnik.
MalaČebelica, pri Tiji ni pomagal rižolino zvečer, da bi ponoči kaj lepše spala... user posted image

Takole, punce. Mi smo že bili malo na plaži, ampak se je zgodil incident. user posted image  Tija je (ne nalašč) udarila Niko in ta se je tako drla, vreščala, da je sploh nisem mogla pomirit. Smo se kar pobrale s plaže in še kar nekaj časa se je drla ko jesihar! Tako da je v joku zaspala. user posted image  Pomagalo ni nič, ne joška, ne duda... Trajal je pa kar nekaj časa...

< Sporočilo je popravil Najaa -- 19.6.2009 13:37:34 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 14:41:43   
trinity22
midve sva pa šle danes na obisk na moje bivše delovno mesto in smo s sodelavkami veselo počvekale je prav pasalouser posted image user posted image user posted image user posted image

zdaj bo pa šla Tiana spat (pobožne željeuser posted image ) mami pa kuhatuser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 14:42:50   
trinity22
malaČebelica in Klara vse naj, naj za 3 meseceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in zelo lepa slikcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 15:01:34   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Ja, saj vsak po svoje... saj si tudi P niso enotni... Ma, jaz bom še počakala, ker imam sama težave z alergijami in tudi Lucija je imela eno alergično reakcijo na cepljenje... tako, da se mi zdi da je bolj varno če bolj pozno začnem...
ja, se popolnoma strinjam. Vsak drugače pravi tak da.
Ja, Grahec saj razumem da bolje če poznejezačneš, sploh če si sama alergik. Midve na srečo nimama nobenih alergij (zaenkrat)-trkam na les! Ampak itak ni bila navdušena nad kašico tak da.. je nebomo silili. Bomo kr naprej se še pridno dojili, to pa dali te pa te..

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 15:48:19   
trezika
Dan!
Kaj je kateri vroče? Dans vam je še lahk, jutr vas bo tako zeblo user posted image user posted image

Joj, veste kaj smo ugotovili? Maruša noče iz stekleničke jest pri nikomer drugemu kot pri meni user posted image Pa so jo že hranili drugi, ampak ji očitno ni več user posted image zjutraj jo je babica mislila nahranit pa se je tako jokat začela, pa niti dude ni hotela zagrabit...

Aja, pa ugotovila je, da obstaja visoki C user posted image user posted image kakšne zvoke že spušča user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.6.2009 16:11:01   
PERSIDA
Trezika zdravo kaj ti si poniknila? Maš gužvo al kak?user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zeleno blato: kdaj je čas za zaskrbljenost?
Otroško blato je visoko na seznamu skrbi novopečenih staršev. Kaj pomenita barva in konsistenca? Kdaj je treba biti zask...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?